Po tym poznasz, że on faktycznie Cię zdradza. 10 ewidentnych sygnałów

Zauważyłaś je wszystkie? Nie mamy dobrych wieści.
Po tym poznasz, że on faktycznie Cię zdradza. 10 ewidentnych sygnałów
Fot. iStock
18.10.2018

Niewierność to zmora naszych czasów. Związki, nawet te sformalizowane, trwają coraz krócej. Miłość przegrywa z chwilowym pożądaniem, a zdrada stała się chlebem powszednim. Do tego stopnia, że czasami dostrzegamy ją tam, gdzie jej nie ma. Nieufność zawładnęła naszymi związkami. Dziś każdy jest podejrzany.

Zobacz również: 7 cech, po których poznasz faceta skłonnego do zdrady

Taki brak zaufania może być równie szkodliwy, co faktyczna nielojalność. Ciągłe szukanie dziury w całym musi negatywnie odbić się na relacji, a nawet doprowadzić do jej rozpadu. Jak nie dać się zwariować i uwierzyć, że partner wcale nie szuka wrażeń na boku? Wykluczyć te ewidentne przesłanki.

Jo Hemmings, psycholożka cytowana przez portal „The Sun”, podpowiada jak to zrobić. Według niej zdrada jest ewidentna dopiero wtedy, gdy dostrzeżemy tych 10 sygnałów.

#1 Zrzuca winę na ciebie

Kiedy dajesz mu do zrozumienia, że zaczynasz go podejrzewać o niewierność - on zarzuca ci dokładnie to samo. Twierdzi wręcz, że robisz to, by poradzić sobie z własnymi wyrzutami sumienia.

#2 Przyłapujesz go na kłamstwach

Zaczyna się od drobnostek, aż w pewnym momencie oszukuje w poważniejszych sprawach. Jest w stanie wypierać prawdę spoglądając ci głęboko w oczy.

#3 Nie rozstaje się z telefonem

To jeden z pierwszych sygnałów, który może wzbudzić twój niepokój. Do niedawna było mu wszystko jedno, gdzie leży jego smartfon, a teraz zabiera go nawet do łazienki? Może mieć coś do ukrycia.

#4 Wmawia ci, że zachowujesz się nieracjonalnie

Na wszystkie pytania, które mogłyby go zdradzić, odpowiada w agresywny sposób. Zarzuca ci, że coś sobie uroiłaś, a nawet, że powinnaś zasięgnąć opinii psychiatry. To bardzo częsta linia obrony.

#5 Unika kontaktu wzrokowego

To mogłoby go zdradzić, bo ze spojrzenia można naprawdę wiele wyczytać. Na wszelki wypadek woli zachować dystans. Zawsze istnieje ryzyko, że dopiero wtedy poczułby się winny, a to nie sposób ukryć.

Zobacz również: Co zrobić, aby on nigdy nie zakochał się w innej? 7 bezcennych rad

#6 Krytykuje cię przy innych

Taka nielojalność także może wskazywać na jego winę. W ten sposób prawdopodobnie próbuje zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia i przygotować się na najgorsze. Kiedy prawda wyjdzie na jaw - zawsze będzie mógł stwierdzić, że zdradzał, bo zmieniłaś się na gorsze.

#7 Nie potrafi wytłumaczyć swoich wydatków

Od czasu do czasu warto przejrzeć historię transakcji na waszym wspólnym koncie. Sprawdzić, kiedy i ile pieniędzy pobierał albo gdzie płacił kartą. Jeśli macie osobne rachunki - być może zaczął nagle narzekać, że na wszystko mu brakuje.

#8 Zachowuje się inaczej, niż wcześniej

Zostaje dłużej w pracy, nagle wyjeżdża w delegacje, zaczął bardziej dbać o swój wizerunek, zapisał się na siłownię, co chwilę odwiedza fryzjera - to oczywiste sygnały, które naprawdę sporo zdradzają.

#9 Przyjaciele zaczynają kwestionować wasz związek

Oni obserwują was z pewnego dystansu i prawdopodobnie szybciej dostrzegą niepokojące sygnały. W razie wątpliwości warto zapytać o ich odczucia. Może zauważyli coś, czego sama nie jesteś świadoma.

#10 Przeczuwasz, że coś jest nie tak

Niektórzy nazywają to szóstym zmysłem, a inni kobiecą intuicją. Jeśli czytasz ten artykuł - widocznie coś cię niepokoi. To jeszcze nie oznacza zdrady, a w połączeniu z pozostałymi sygnałami może uzasadniać twoją podejrzliwość.

Zobacz również: Zaborcza dziewczyna stworzyła listę ZAKAZÓW dla swojego chłopaka. To HIT SIECI!

Była dziewczyna musi żałować, że go zdradziła. Spójrz, jak zmienił się po rozstaniu!
Była dziewczyna musi żałować, że go zdradziła. Spójrz, jak zmienił się po rozstaniu! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2018 15:35
Pkt 10 nie jest znowu taki "przezabawny", bo często zdradzana osoba intuicyjnie zaczyna wyczuwać zmiany w zachowaniu partnera (oddalenie, krytykanctwo lub obojętność), nie zawsze takie zachowanie musi oznaczać zdradę, ale intuicja podpwiada, że coś się zmieniło. Nie mówie o osobach o niskim poczuciu własnej wartości, które zdrady dopatrują się wszędzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 19.10.2018 20:06
Punkt 9 i 10 przezabawne, o rozwinięciach tych punktów to już nie wspomnę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie