5 rzeczy, o których faceci myślą, ale... nie mówią o tym swoim dziewczynom

Poznaj prawdę...
5 rzeczy, o których faceci myślą, ale... nie mówią o tym swoim dziewczynom
Fot. Unsplash
09.10.2018

Mężczyźni różnią się od kobiet niczym ogień i woda. Jedna z największych różnic pomiędzy nimi dotyczy zachowania. Osoby płci żeńskiej lubią się zwierzać. Opowiadają zaufanym osobom o swoich perypetiach, planach, marzeniach i odczuciach. Z kolei osoby płci męskiej skrywają myśli i uczucia. Robią to z wielu powodów.

Jak się odkochać i o nim zapomnieć?

Portal allwomenstalk.com postanowił przyjść z pomocą wszystkim kobietom będącym w związkach. Na stronie czytamy, czego faceci nie mówią kobietom, a jednocześnie czego bardzo pragną. Ta wiedza wzbogaci wasze życie uczuciowe.

Czego mężczyźni pragną, ale nigdy o tym nie powiedzą?

Być stuprocentowo kochani

To znaczy nie tylko za zalety, ale pomimo wad. Faceci pragną pełnej akceptacji i zrozumienia w tych sprawach, których po ludzku nie potrafią zmienić. W tym przypadku nie chodzi o zrozumienie dla jego bałaganiarstwa czy lenistwa, ale na przykład wady wymowy czy braku talentu do tańca. Facet chce być kochany tak bardzo, jak tylko kobieta potrafi. Jeżeli mu tego nie okażesz, może się jeszcze bardziej w sobie zamknąć z obawy przed zranieniem.

Być obdarzeni zaufaniem

Tak, faceci pragną, aby partnerki im ufały. To mit, że specjalnie pogrywają z kobietami, które kochają, aby wzbudzać w nich nieustanne zainteresowanie i zachęcać do wyścigu o względy. Mężczyźni być może nie potrafią dobrze tego zakomunikować, ale naprawdę chcą, żeby kobiety im ufały. Nie podoba im się grzebanie w telefonie, przeglądanie kont społecznościowych i podsłuchiwanie rozmów.

Aby w ich związku wszystko było proste

Faceci nie lubią skomplikowanych sytuacji. Zdecydowanie wolą, gdy są jasne i oboje wiecie, o co chodzi. W tym przypadku po raz kolejny mamy do czynienia z obaleniem poglądu o gierkach. Zakochani faceci sobie nie pogrywają. Nie powiedzą tego, co naprawdę myślą z obawy, że zostaną oskarżeni o to, że nie chce im się starać albo o bycie nudnymi osobami.

Aby kobieta była z nimi szczęśliwa

Chociaż nie pokazują tego na zewnątrz, martwią się o wiele rzeczy. Na przykład o finansowe bezpieczeństwo, o nieuczciwość przyjaciółek dziewczyny, którą odkrywają, o konflikt sąsiedzki, pogróżki byłych partnerek i wiele innych rzeczy. Faceci nie mówią o tym ukochanym, bo nie chcą zburzyć ich spokoju. Szczęście dziewczyn jest dla nich priorytetem.

Najdziwniejsze rzeczy, jakie faceci uwielbiają w kobietach. Marzą o TAKIEJ dziewczynie

Nie cierpią bycia „tym złym facetem”

Czasami kobiety mają pretensje do swoich facetów o rzeczy, których tak naprawdę nie zrobili, o dopilnowanie spraw, na które nie mieli wpływu czy zrobienie czegoś źle, chociaż bardzo się starali. Pod wpływem takich oskarżeń facet niesłusznie staje się złym facetem w oczach partnerki. To dla nich bardzo przykra sprawa.

Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...
Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona... - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 4) 09.10.2018 20:42
Każdy tego chce, jestem kobietą i też chcę wszystkiego z powyższej listy. Panowie nawet nie wiedzą ile rzeczy sami komplikują- problem bo cię kolega z pracy odwiezie bo ma po drodze, nie powiedzą o co im chodzi bo męskie ego im na to nie pozwala itp. itd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.10.2018 09:21
jestem facetem i zgadzam się z każdym punktem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie