5 cech, które uczynią Cię DZIEWCZYNĄ IDEALNĄ w oczach każdego faceta

Uwaga – nie chodzi o wygląd!
5 cech, które uczynią Cię DZIEWCZYNĄ IDEALNĄ w oczach każdego faceta
Fot. iStock
21.09.2018

Ostatnio zapytałyśmy kilku zaprzyjaźnionych kolegów, jakie dziewczyny podobają im się najbardziej. Aby lepiej zrozumieć ich opinie, pokazałyśmy im zdjęcia 7 kobiet, które na Instagramie robią prawdziwą furorę.

Wynik tego eksperymentu możecie zobaczyć tutaj:

Oto zdjęcia 7 ślicznotek. Zobacz, która z nich spodobała się facetom najbardziej

Dzisiaj z kolei weźmiemy pod lupę… cechy charakteru. O jakiej partnerce marzą mężczyźni? Co sprawia, że w ich oczach stajemy się idealną „połówką”?

Po pierwsze: Niezależność

Ma swoje pasje, marzenia, hobby. Nie jest uwieszona na ramieniu ukochanego i kiedy sytuacja tego wymaga – potrafi być samodzielna. Dla mężczyzny taka kobieta jest prawdziwym wsparciem w kryzysowych momentach, bo wie, że z problemami będą mogli uporać się wspólnie, a nie w pojedynkę.

Niezależność oznacza także przestrzeń w związku. Żaden facet nie lubi być trzymany na smyczy i od czasu do czasu potrzebuje wieczoru w towarzystwie kumpli.

Po drugie: Inteligencja

Rozmowy, które stymulują partnerów, są istotnym elementem udanego związku. Jeśli bowiem nie ma wspólnych tematów, sama chemia czy fizyczne zainteresowanie nie wystarczą na długo. Nie sprawią, że facet zechce spędzić z tobą resztę życia. I vice versa. Porozumienie na tym polu jest kluczowe dla dalszego rozwoju relacji jej zacieśniania.

Po trzecie: Pewność siebie

Zwłaszcza chodzi o pewność siebie… w sypialni. Mężczyźni uwielbiają czuć się pożądani, więc jeśli partnerka często podkreśla, jak bardzo ma ochotę na seks z ukochanym i nie boi się przejąć w łóżku inicjatywy, są wniebowzięci.

Po czwarte: Akceptacja

Tym, czego mężczyźni szukają w kobietach, jest akceptacja. Nie chcą, żeby dziewczyna ich zmieniała i np. zmuszała do jedzenia jarmużu, czy noszenia mokasynów, bo są modne. Nikt nie jest idealny. W związku chodzi o wzajemne zrozumienie, a nie wzajemne narzucanie swoich wzorców.

Po piąte: Wsparcie

W życiu zdarzają się różne trudne sytuacje, np. choroba bliskich, czy utrata pracy. Dla faceta liczy się wtedy najbardziej wsparcie ze strony partnerki. Czasem kilka słów otuchy i przytulenie mogą sprawić, że mężczyzna poczuje się lepiej. Tym, czego szuka u kobiety życia, będzie zrozumienie i przekonanie o tym, że zostanie z nim na dobre i na złe.

Zobacz także: Z dziewczynami urodzonymi po 1990 r. jest coś nie tak. Faceci mają im wiele do zarzucenia

„Byłabyś idealna, gdyby nie nogi”. Fani błagają, by przestała je trenować
„Byłabyś idealna, gdyby nie nogi”. Fani błagają, by przestała je trenować - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2018 12:07
mój chłopak mówi, że jestem najlepszym co mu się w życiu przydarzyło
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie