Jeśli facet robi TE rzeczy, nigdy nie będzie traktował cię poważnie!

Nie łudź się, że on ma wobec ciebie jakieś poważne plany.
Jeśli facet robi TE rzeczy, nigdy nie będzie traktował cię poważnie!
Fot. iStock
12.09.2018

Okres dojrzałości coraz bardziej przesuwa się w górę. Kiedyś w wieku 20-paru lat normą było zawieranie małżeństwa i zakładanie rodziny. Dziś mało który 20-latek myśli o podobnych rzeczach! Podobnie jest z zaangażowaniem w związku, a dotyczy to zwłaszcza mężczyzn. Faceci późno podejmują decyzję o ustatkowaniu się i chcą możliwie jak najdłużej zostawić sobie furtkę, aby móc spotykać się z różnymi kobietami.

Zobacz również: Jedna rzecz, która świadczy o tym, że on traktuje ten związek poważnie. Musi to zrobić

Warto mieć to na uwadze, jeżeli nie chcesz potem długimi tygodniami leczyć złamanego serca. Jeżeli facet, który ci się podoba, zachowuje się wobec ciebie w taki sposób, to przykro nam, ale niestety nie traktuje cię poważnie...

Ciągle opowiada o swojej byłej

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się umówić na randkę z facetem, który przez cały wieczór zanudzał cię opowieściami o tym, jak wspaniałą osobą była jego była dziewczyna i jak bardzo go zraniła? Mężczyźni, którzy zachowują się w ten sposób, u wielu kobiet wywołują chęć zaopiekowania się nimi. Zaczynają im współczuć, a zraniony facet wydaje się słodki i niewinny - aż się prosi, żeby pomóc mu stanąć na nogach! Kobieta, która wpadnie w taką pułapkę będzie chciała za wszelką cenę posklejać jego serce w jedną całość, mając przy tym nadzieję, że “naprawiony” mężczyzna zakocha się właśnie w niej. Ale najczęściej kończy się zupełnie inaczej. Mężczyźni, którzy ciągle opowiadają ci o swoich byłych dziewczynach to strata czasu! Szukają chwilowego pocieszenia, a gdy tylko poczują się lepiej, zerwą z tobą - zupełnie tak, jak gdyby zerwali stary plaster z zagojonej rany.

Ciągle mówi o seksie

Jeśli masz do czynienia z facetem, który od początku przechwala się swoimi seksualnymi podbojami, od razu powinnaś wiedzieć, że nic z tego nie będzie. On już na starcie daje ci do zrozumienia, że nie interesuje go poważna relacja. Jeśli w każdej waszej rozmowie on porusza temat seksu wysyła sygnał, że nie jest w stanie zaangażować się w relację na głębszym poziomie. Facet, który kieruje się w życiu naprawdę poważnymi priorytetami nie musi co chwilę poruszać tematu seksu w nadziei, że w końcu złapiesz aluzję i pójdziesz z nim do łóżka.

Ciągle znajduje wymówki, dlaczego nie mógł się z tobą spotkać

To zdarza się najczęściej wtedy, kiedy już podjęłaś decyzję, że kończysz z tym facetem. Nie zamierzasz dłużej czekać, aż wreszcie ci odpisze, nie będziesz marnować na niego więcej swojego czasu. I wtem… Właśnie wtedy, gdy wydawało ci się, że na dobre wyrzuciłaś go ze swojego życia, on powrócił. Wystarczyło, że napisał: Co słychać?, a poczułaś motyle w brzuchu i zapomniałaś o tym, że przez ostatnie 2 tygodnie ignorował każdą twoją wiadomość. W dodatku zawsze ma świetną wymówkę, którą usprawiedliwia to, że nie dawał znaku życia. W związku z tym jesteś gotowa wszystko mu wybaczyć i z radością rezygnujesz ze swoich planów, żeby móc natychmiast się z nim zobaczyć. A to najgorsze, co możesz zrobić! Facet, który oczekuje, że będziesz na każde jego zawołanie nigdy nie zacznie traktować cię poważnie.

Zobacz również: „Jestem idealną partnerką. Dobrą, zadbaną i wyrozumiałą... a jemu już nie zależy” (Historia Weroniki)

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie