8 pytań do faceta, dzięki którym dowiesz się, czy Cię zdradza

Poznasz prawdę po jego odpowiedzi i reakcji.
8 pytań do faceta, dzięki którym dowiesz się, czy Cię zdradza
Fot. Thinkstock
31.07.2018

Zdradę wyczuwa się w powietrzu. Nawet jeśli nie pojawił się najmniejszy dowód, kobiety mają dobrą intuicję. Odczuwają niepokój i zaczynają baczniej przyglądać się swoim partnerom. Nie wszyscy tak dobrze ukrywają niewierność. U niektórych można ją wyczytać na twarzy.

Za miasiąc biorę ślub. Niedawno wrócił mój były i błaga mnie o szansę...

Ale co w przypadku mężczyzn, którzy pozornie zachowują się tak samo, mają świetne tłumaczenia na każdą nieobecność i trudno im cokolwiek zarzucić? Kobieta może zachowywać się równie sprytanie jak partner i obmyślić plan, który pozwoli odkryć prawdę. Może też zadać mu kilka pytań. Dzięki odpowiedziom oraz reakcji na pytania, pozna prawdę. Ten drugi sposób jest lepszy. Po pierwsze oszczędza się czas, nie traci się niepotrzebnie nerwów i zdobywa niepodważalne dowody.

Nie wiesz, o jakie pytania chodzi? Podpowiadamy.

1. Czy byłbyś zdolny do zdrady?

Mężczyzna, który ma czyste sumienie, od razu zapewni cię, że nie. Nie będzie też uciekał przed tobą wzrokiem. Gdyby próbował odpowiedzieć pytaniem na pytanie, np. „Co ci przyszło do głowy?”, coś jest na rzeczy. Zapytaj go wprost, czy cię zdradza.

2. Czy mogę przejrzeć twój telefon?

Tak samo jak w pierwszym przypadku, poznasz prawdę po jego rekacji. Jeżeli jest czysty, da ci telefon. Jeżeli nie, będzie się próbował wymigać.

pytania o zdradę

Fot. unsplash.com

3. Czy jesteś ze mną szczęśliwy?

Zwróć uwagę, czy jego zapewnienie jest szczere czy wypowiedziane tonem budzącym wątpliwości. Spójrz mu też prosto w oczy. Po nich poznasz prawdę. W miarę rozwoju sytuacji, zadawaj kolejne pytania.

4. Czy twoi koledzy zdradzają swoje żony?

Mężczyźni, których koledzy zdradzają, sami stają się bardziej skłonni do zdrady. Widzą zachowanie tamtych, słuchają ich argumentów i łamią się, gdy nadarza się okazja. Trzeba mieć naprawdę dobrze ugruntowane zasady moralne, aby oprzeć się pokusie, jeżeli postawa towarzystwa zachęca do skoku w bok.

5.   Czy byłbyś zdolny do okłamania mnie?

Tym pytaniem postawisz faceta w bardzo niezręcznej sytuacji. Jeżeli okłamie cię, kiedy ty pytasz go o zdolność do kłamstwa, okaże się człowiekiem bez honoru i będzie doskonale o tym wiedział. Nawet w kłamaniu są pewne granice. Jeżeli ma coś na sumieniu, będzie się starał odwrócić kota ogonem.

pytania o zdradę

Fot. unsplash.com

6.  Dlaczego nie traktujesz mnie tak, jak kiedyś?

Tylko poważne problemy mogą być dobrym uzasadnieniem takiej sytuacji. Dlatego poproś go o szczerą odpowiedź. Czy coś się wypaliło, pojawiła się rutyna, a może inna kobieta?

7. Dlaczego dbasz o siebie bardziej niż zwykle?

To przeważnie oznaka, że facet kogoś ma. Sprawdź, czy ma dobrą wymówkę. Jeżeli powie, że to z powodu zasad pracowniczych albo ważnych spotkań, wypytuj go dalej. Być może masz też możliwość, aby sprawdzić, czy w jego pracy obowiązują nowe regulacje.

8. Z kim ostatnio tyle rozmawiasz?

Po tym, jak udzieli ci odpowiedzi, skontaktuj się z tą osobą. Dowiesz się, czy rzeczywiście z nią rozmawiał. Ale pamiętaj, że jeżeli to jego kumpel, może go kryć. Wtedy skontaktuj się z jego partnerką (jeśli ją ma) i zapytaj, czy coś wie na temat częstotliwości kontaktów pomiędzy nimi. Jeżeli jej nie ma, spróbuj porozmawiać z nim twarzą w twarz.

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.4 / 5
Hania (Ocena: 3) 23.11.2018 20:27
Z nie wszystkimi punktami się zgadzam. Nie zdradziłam,nie zdradzam i nigdy bym nie zdradziła swojego partnera,ale przeglądanie telefonu uważam za naruszenie prywatności,więc nie zdziwiłabym się,gdyby mi odmówił i zareagował nerwowo. Swojej komórki czy komputera też bym mu nie pokazała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2018 10:42
Najtrudniej jest odejść kiedy to miłość Twojego życia. Serce boli a głowa ma już dosyć :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2018 17:26
Jak mozna komuś grzebać w telefonie? Ktoś mi może pisze o hemoroidach czy innej granicy i po co mój facet ma wiedzieć że Kaśka czy Baśka mają bolesne miesiączki?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 31.07.2018 14:52
Co za bzdury! Nie zdradzam swojego faceta, a w zyciu nie pozwolilabym mu przejrzec mojego telefonu. Jego telefonu tez nie dotykam. Nie ma to jak paranoja...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2018 13:30
Mój facet po raz kolejny przeglądał zdjęcia starszych kobiet na portalach randkowych, co mam robić? Za każdym razem pęka mi z tego powodu serce.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie