4 subtelne znaki, że Twój chłopak chce mieć z Tobą dziecko!

Możesz zacząć wybierać imiona!
4 subtelne znaki, że Twój chłopak chce mieć z Tobą dziecko!
Fot. Unsplash.com
19.07.2018

Jeżeli ty i twój facet jesteście w długim i poważnym związku, oraz każde z was wielokrotnie wspominało, że w (bliżej niesprecyzowanej) przyszłości chciałoby mieć dziecko, z każdym dniem ta możliwość staje się coraz bardziej realna! Zwłaszcza, jeżeli wszyscy wasi znajomi albo zachodzą w ciążę, ale witają na świecie swoje kolejne pociechy. Łatwo się nimi zainspirować ;)

Jeżeli zauważyłaś, że twój facet, który wcześniej nigdy nie poruszał tematu dzieci, nagle nie może rozmawiać o niczym innym, może to być wyraźny sygnał, że coraz poważniej widzi waszą dwójkę w roli rodziców. Co takiego robi facet, gdy widzi w swojej kobiecie kandydatkę na matkę swoich dzieci?

„Jestem idealną partnerką. Dobrą, zadbaną i wyrozumiałą... a jemu już nie zależy” (Historia Weroniki)

Na każdym kroku pokazuje ci urocze małe dzieci

Za każdym razem, kiedy jesteście na spacerze w parku albo u znajomych z małymi dziećmi, on nagle rozpoczyna rozmowę o tym, jakie one są urocze! To tym bardziej podejrzane, że wcześniej nigdy nie przejawiał zbyt wielkiej sympatii wobec dzieci. Jak wyjaśnia specjalistka zajmująca się terapią par, Susan Winter, jeżeli twój partner tak robi, próbuje “odczytać”, jakie jest twoje zdanie na temat dzieci. Jeżeli okaże się, że podobnie jak on rozczulasz się na widok niemowlaków, może to być dla twojego faceta sygnał, że niebawem czas poruszyć TEN temat.

założenie rodziny

Fot. Unsplash.com

Częściej wspomina o waszych planach na przyszłość

Psycholog Wyatt Fisher przekonuje, że pierwsze oznaki, że twój partner chciałby mieć z tobą dziecko mogą mieć niewiele wspólnego ze zwracaniem uwagi na małe dzieci. Najwcześniejsze wskazówki to rozmowy o wspólnej przyszłości, np. o tym, gdzie będziecie mieszkać, gdzie się widzicie za 10 lat itp. W taki sposób twój partner sprawdza, czy wasza wizja przyszłości pokrywa się ze sobą i czy może to być dobry fundament do tego, aby założyć rodzinę.

 

założenie rodziny

Fot. Unsplash.com

Ciągle mówi, jak świetną byłabyś matką

 On prawi ci coraz więcej komplementów, które kończą się taką samą puentą: “Byłaby z ciebie taka świetna matka!”. Nieważne, czy dotyczą tego, jak wspaniałe ciasto upiekłaś, czy jakim cudem udało ci się uspokoić rozhisteryzowanego i zanoszącego się płaczem 2-latka, syna twojej przyjaciółki. Psycholog Wyatt Fisher przekonuje, że takie komentarze to subtelne znaki, że twój mężczyzna widzi w tobie przyszłą matkę swoich dzieci, i że naprawdę mu się to podoba!

„Dziewczyna zbyt wiele ode mnie wymaga. Mam być bardziej romantyczny i lepiej zarabiać” (Historia Marcina)

założenie rodziny

Fot. Unsplash.com

Ciągle rozmawia o dzieciach waszych znajomych

Nagle dzieci i ciąże zdominowały tematy waszych rozmów. On jest na bieżąco z tym, która twoja koleżanka spodziewa się dziecka, wypytuje, co u nich słychać albo godzinami opowiada ci o dzieciach, które niedawno urodziły się w jego rodzinie, i które odwiedził niedawno podczas wizyty u rodziców. Zdaniem Susan Winter, terapeutki par, to znak, że twój partner chce poruszyć temat dzieci z innej perspektywy. Kiedy on wspomina o znajomych w waszym wieku, którzy już zdecydowali się na dziecko, może to oznaczać, że próbuje oswoić się z tym tematem i sprawdzić, jak na niego reagujesz.

Źródło: cosmopolitan.pl

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 4) 21.06.2021 13:45
Mi po prostu któregoś razu podczas seksu oznajmił, że chce mieć dzieci tu i teraz. Ja zaniemówiłam, on uznał to za zgodę. Problem w tym, że ja nie czuję potrzeby posiadania potomstwa, nie czuję instynktu macierzyńskiego i uważam, że nie dam rady sprostać temu wyzwaniu. Na deprywację snu cierpię już teraz, dziś próbowałam włożyć kubek z herbatą do szafki z przyprawami. Posiadanie dziecka by mnie dobiło.
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 1) 20.07.2018 00:43
A może po prostu o tym mówi? xD c'mon faceci jak już chcą to walą prosto z mostu. btw głupi artykuł, tylko nagłówki dałam rade przeczytać :)
odpowiedz
. (Ocena: 2) 19.07.2018 22:27
Polecam portal Aleteia ! Zajrzyjcie koniecznie !!
odpowiedz
malzenstwo z 10 letnim stazem (Ocena: 5) 19.07.2018 11:19
maz planuje nam oznajmic ze ma 2 malych dzieci z roznymi kobietami CECHY PASUJA ? PASUJA ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2018 08:19
Bzdura, większość sytuacji się zgadza i mimo że chcemy mieć dzieci to mój partner chce je mieć dopiero za kilka lat.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie