Czy mój związek ma przyszłość..?

Uważaj. Facet może cię zwodzić i stwarzać pozory.
Czy mój związek ma przyszłość..?
Fot. Unsplash
18.09.2018

Wśród facetów nie brakuje tzw. zwodzicieli. Ci mężczyźni chętnie spotykają się z kobietą, ale nie chcą się względem niej określić. Nie zdradzają swoich prawdziwych zamiarów. Stwarzają pozory związku, ale relacja, która łączy zwodziciela z kobietą, na pewno nią nie jest. Kobiecie trudno jest to stwierdzić, ma mętlik w głowie. Nie zdaje sobie sprawy, że facet gra na zwłokę i wykorzystuje ją.

Tyle powinien kosztować pierścionek zaręczynowy i wesele. Większy wydatek grozi rozwodem

W niektórych sytuacjach bardzo trudno jest rozpoznać, czy to prawdziwy związek czy nie, ponieważ facet robi co może, aby stworzyć jego pozory. Niektórzy są przy tym bardziej sprytni, a inni mniej. Wiele zależy też od kobiety. Jeżeli stanowi większe wyzwanie, mężczyzna jest bardziej zainteresowany. Kiedy od razu podaje mu serce na tacy, nudzi się szybciej, a przez to wkłada niewiele wysiłku w swoją grę. Kobiecie będzie łatwiej go przejrzeć, o ile zechce stawić czoła prawdzie.

Jak rozpoznać, że on wcale nie ma zamiaru zbudować z tobą stałej relacji, a zależy mu jedynie na niezobowiązującej znajomości stwarzającej jej pozory? Poniżej znajdziesz kilka najbardziej oczywistych sygnałów.

fałszywy związek

Pisze do ciebie i widuje się z tobą nieregularnie

Sprawia wrażenie zakochanego. To znaczy prawi ci komplementy i mówi czułe słówka, ale kiedy chodzi o czyny, zawodzi. Spotkania są nieregularne. Często nie możesz się do niego dodzwonić. Przeważnie widujecie się wtedy, gdy on tego chce, a nie z twojej inicjatywy.

Nie zabiera cię na prawdziwe randki

Nigdy nie zabrał cię do kina, restauracji, a nawet na kawę do kawiarni. Może być tylko jeden wyjątek – dostał od kogoś vouchery. Sam z siebie nigdy nic ci nie kupił. Widujecie się na spacerach, darmowych wydarzeniach kulturalnych, u niego lub u ciebie. On ma zawsze dobrą wymówkę, ale jednak jest to zastanawiające.

Gubi się w opowieściach

Na temat waszej przyszłości. Jednym razem mówi, że gdzieś cię zabierze, a następnym wychodzi na jaw, że nigdzie nie ma zamiaru jechać. Ma różne wytłumaczenia, ale intuicja podpowiada ci, że coś jest nie tak. Takich wpadek miał już wiele.

fałszywy związek

Nie oznacza cię w mediach społecznościowych

Ma konto na Facebooku i Instagramie. Jest aktywny w mediach społecznościowych. Mimo wszystko nigdy cię nie oznacza na swoich profilach, a o wspólnych zdjęciach możesz zapomnieć. Prosi cię też, żebyś nie oznaczała jego. Może mieć dobre wytłumaczenie, ale powinno cię to zaniepokoić. Zakochany facet nie ukrywa dziewczyny i chce się pochwalić związkiem.

Nie zwierza ci się

Opowiada o różnych sprawach, ale to nic nieznaczące drobiazgi. Nigdy nie mówi o uczuciach, problemach czy marzeniach. To nie wynika z jego nieśmiałej natury. Gdy poruszasz takie tematy, próbuje skierować twoją uwagę na coś błahego albo mówi, że porozmawiacie o tych sprawach kiedy indziej. Tylko, że minęło już wiele miesięcy, a wasza relacja nie stała się bardziej intymna na płaszczyźnie duchowej.

Jest po wieloletnim związku

Nie za bardzo chce o nim mówić i tłumaczy nim to, że potrzebuje czasu, aby zbliżyć się do ciebie emocjonalnie. Nie widzi jednak przeszkód w tym, aby zbliżyć się do ciebie fizycznie. Akurat pod tym względem trudne doświadczenia mu nie przeszkadzają.

fałszywy związek

Wymiguje się od odpowiedzi, gdy próbujesz określić waszą relację

Mało tego, wpędza cię w poczucie winy, że to robisz. Przecież prosił cię tyle razy i powtarzał, że na razie jest zbyt wcześnie. W końcu czujesz się winna, że się niecierpliwisz i oczekujesz od niego deklaracji.

„Zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam, co pisał do innej dziewczyny. Czy to zdrada?”

Widuje się z innymi dziewczynami

Dowiadujesz się o tym przypadkiem. Kiedy pytasz go o te kobiety, mówi, że są koleżankami. Powtarza, że powinnaś mu ufać i nie możesz go ograniczać, bo inaczej zniszczysz tę relację. Tym sposobem znowu czujesz się winna

Użala się nad sobą

Prosi, żebyś na niego nie naciskała, tłumaczy się trudnym okresem i robi z siebie ofiarę. Robi to po to, aby wzbudzić w tobie litość i odwieść cię od stawiania mu kłopotliwych pytań. Unika w ten sposób określenia statusu waszego związku.
 

Według internautek to największe ciacha w Top Model. Mają szansę wygrać
Według internautek to największe ciacha w Top Model. Mają szansę wygrać - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie