Aplikacje randkowe: 7 typów facetów, których każda dziewczyna powinna unikać

Oto mężczyźni, na których nie warto tracić czasu.
Aplikacje randkowe: 7 typów facetów, których każda dziewczyna powinna unikać
Fot. Unsplash
02.07.2018

Aplikacje randkowe stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Dzięki nim ludzie mają szansę poznać drugą połówkę. Niestety otacza je także zła sława. Wszystko przez to, że profile zakładają mężczyźni szukający przygód, socjopaci, krętacze i inni faceci, którzy nie biorą sobie do serca przeznaczenia aplikacji. A jest nią poszukiwanie życiowego towarzysza.

„Jestem za biedny na związek. Dziewczyny, czemu lecicie na pieniądze?” (Historia Szymona)

Kiedy przeglądamy profile facetów, trudno podjąć decyzję, z kim warto pisać, a z kim nie. Co prawda wymiana zdań nigdy nie zaszkodzi, ale po co tracić czas na osobę, o której wiadomo, że nie spełnia podstawowych oczekiwań. Można to rozpoznać. Doświadczenie wcale nie jest potrzebne.

Wyróżnia się kilka charakterystycznych typów, których lepiej unikać. Niektórzy są niebezpieczni, inni zwodzą, a pozostali sami nie wiedzą, czego chcą. Poniżej znajdziesz dokładne opisy, które zebrał portal independent.co.uk.

Socjopata

Profil potencjalnego socjopaty wyróżnia się niewyraźnym zdjęciem, na którym niewiele widać. I właściwie tylko tym. Nie ma biografii, zainteresowań, ulubionych cytatów, informacji o osobach, które go inspirują. Prawdopodobnie nie zależy mu na tym, aby kogoś poznać. W innym przypadku bardziej by się postarał. To może być socjopata albo leń, którym nie warto sobie zawracać głowy.

typy facetów w aplikacjach randkowych

Fot. unsplash.com

Facet, który pisze pochlebne recenzje o innych

W ten sposób opisuje siebie – informuje kogo podziwia i za co. Na przykład: „Gotuje najlepszą zupę pod słońcem” – moja mama, „Angażuje się w pomoc innym ludziom” – Angelina Jolie, „Ma świetny styl – Grzegorz Krychowiak”.

Na portalu independent.co.uk czytamy, że w takich recenzjach nie ma nic kuszącego ani oryginalnego. Są obecnie zbyt popularne. Poza tym często są to tzw. fake newsy.

Facet, który jest zawstydzony poznaniem się przez aplikację/Internet

Już na wstępie (niby w żartach) pisze, że dzieciom powiecie, że poznaliście się w barze. Skoro taki facet robi coś, czego się wstydzi, warto się nim interesować? Trudno też zrozumieć, dlaczego taka forma poznawania się budzi zawstydzenie. Przynajmniej wśród dojrzałych osób. Nie ma lepszych i gorszych sposobów na zapoznanie drugiej połówki. Zresztą to chyba najmniej istotny szczegół. Ważne jest, jak znajomość się dalej rozwinie.

Facet, który jednoznacznie nie określił swojego stanu

Na niektórych jest z tajemniczą dziewczyną i jakimiś ludźmi – prawdopodobnie znajomymi. Trudno na ich podstawie zidentyfikować, co ich łączy. Nie są jednoznaczne. W danych na temat swojej osoby również nie ma zaznaczonego statusu związku. Napisał natomiast, że chętnie kogoś pozna. W jakim charakterze? Oto jest pytanie.

typy facetów w aplikacjach randkowych

Fot. unsplash.com

Facet, który ogląda za dużo seriali

Zdjęcia przedstawiają grupę osób. Wśród nich są kobiety i mężczyźni. W opisie trudno stwierdzić, o co dokładnie chodzi, ponieważ informacja brzmi, że są poszukiwane osoby w celu spędzania razem czasu. Rzecz jasna chodzi im o seks.

Czego uczy nas rozstanie? 7 cennych lekcji

Facet podróżnik

W opisie ma zaznaczone, że w weekend będzie w danym miejscu i wtedy może dojść do spotkania. Na jego profilu znajdziesz wiele zdjęć z różnych zakątków świata. Ta informacja oznacza, że prawdopodobnie szuka wrażeń, podróże są dla niego ważniejsze, a przy okazji szuka miłych doświadczeń. Dla takiego faceta będziesz dodatkiem do ekscytującej podróży i niczym więcej.

Gracz

To typ narcystyczny. Na jednym zdjęciu pozuje w nocnym klubie, na drugim na siłowni, na trzecim pokazuje wielką rybę, którą złowił. Ma nieskazitelnie białe zęby, idealną sylwetkę i włosy ułożone niczym pod linijkę. Szuka kobiety, która będzie jego trofeum. Lubi flirtować i najczęściej pisze z kilkoma kobietami naraz. Potem wybierze tę, która wyda mu się najlepsza.
 

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
młody (Ocena: 5) 26.07.2018 18:05
Tak jestem graczem bo szukałem partnerki która bedzie miala do mnie szczere uczucie a nie bedzie chciała ode mnie tylko mojego wyglądu zeby pochwalic sie kolezankom jakiego "ma" faceta
odpowiedz
najpaskudniejszy typ (Ocena: 5) 02.07.2018 13:12
"To typ narcystyczny. Na jednym zdjęciu pozuje w nocnym klubie, na drugim na siłowni, na trzecim pokazuje wielką rybę, którą złowił. Ma nieskazitelnie białe zęby, idealną sylwetkę i włosy ułożone niczym pod linijkę. Szuka kobiety, która będzie jego trofeum. Lubi flirtować i najczęściej pisze z kilkoma kobietami naraz. Potem wybierze tę, która wyda mu się najlepsza."
odpowiedz
cośtam (Ocena: 5) 02.07.2018 09:01
tutaj odrzucono 90 facetów... a tych 10 nie wystarczy dla wszystkich "księżniczek" Kupcie sobie kota jeżeli tak się boicie facetów.
odpowiedz
Koral (Ocena: 5) 02.07.2018 08:00
Dodam coś od siebie - unikać kogoś kto cię zacznie niemal osaczać i nagle okaże się, że jesteś jego ideałem, a on sam w 99 jest taki jak ty. Ma te marzenia co ty i ogólnie prawie jakby był tobą. Składa ci szybko obietnice, deklaracje i gwarantuje uczucia. UCIEKAJCIE. Nie zawsze, ale prawdopodobnie jest to narcyz. Nie jest taką osobą za jaką się podaje, właściwie nigdy nie dowiesz się jaki jest naprawdę.Przeszłam to na własnej skórze i nie polecam nikomu. Na początku jest jak w bajce, a potem dziwisz się kiedy każdego dnia rani cię ktoś do kogo jesteś przywiązany pełną mocą. Różne artykuły na temat takiej osobowości polecam.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.07.2018 01:47
Nie ma biografii, zainteresowań, ulubionych cytatów, informacji o osobach, które go inspirują. - tak robią osoby, które dbają o swoją prywatność w sieci. Polecam wszystkim atencyjnym i mało rozgarniętym amebom.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie