To, w jaki sposób trzymacie się za ręce, zdradza prawdę o Waszym związku

Sprawdź, czy wszystko się zgadza.
To, w jaki sposób trzymacie się za ręce, zdradza prawdę o Waszym związku
Fot. Unsplash
11.06.2018

Jeśli kiedykolwiek byłaś zakochana, wiesz, jakie to cudowne uczucie trzymać swojego chłopaka za rękę. Ale z pewnością nigdy nie zdawałaś sobie sprawy z tego, że można je spleść na kilka sposobów. Te drobne (lub wcale nie) różnice pomiędzy poszczególnymi układami, zdradzają bardzo dużo informacji na temat waszej relacji. Znajdź wasz typ i sprawdź czy przypisana do niego charakterystyka opisuje wasz przypadek.

Faceci opisali DZIEWCZYNĘ IDEALNĄ


Jeśli trzymacie ręce właśnie w ten sposób, oznacza to, że wasz związek jest oparty na miłości, ale nie na pasji. Zdradzacie również kto z waszej dwójki ma silniejszą osobowość - właściciel dłoni skierowanej do dołu. To ta osoba częściej wykazuje inicjatywę. Zgadza się?

Palce przeplatane naprzemiennie są oznaką wyjątkowo silnej więzi.

Ten rodzaj trzymania się za ręce oznacza, że obydwoje cenicie niezależność. Jesteście sobie wierni, ale jednocześnie każde z was spełnia się w dziedzinach, do których nie dopuszcza swojej drugiej połówki.

Jeśli oprócz splotu palców, potrzebujesz dodatkowego kontaktu (na przykład dotykasz jego przegubu), przejawiasz w ten sposób cechę, z której być może nie zdajesz sobie sprawy. Zastanów się czy przypadkiem nie za często go ograniczasz. Taki układ oznacza najczęściej, że jesteś po prostu zaborcza.

Prawdopodobnie nie czujesz się w tym związku zbyt pewnie. Mamy rację?

Jedno z was zawsze `wyrywa` do przodu? Chyba nic więcej nie musimy dodawać... Ewidentnie nie jesteście połówkami tego samego jabłka...

Źródło: joy.pl

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.13 / 5
gość (Ocena: 5) 15.06.2018 13:56
BZDURY
odpowiedz
Ann (Ocena: 2) 12.06.2018 23:32
Co za sraty pierdaty Zdjecie numer dwa - tak trzyma sie większość par i te nawet ktore dopiero rozpoczęły zwiazek i chodza trzymając sie za raczki A zdjecie numer trzy - tak trzymaja sie parki gdy jest zbyt goraco aby stykać sie cala dłonią bo najzwyczajniej w swiecie sie pocą - i nie ma to nic wspólnego z wiernością i niezależnością
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2018 16:37
Jestem z partnerem w długoletnim związku i jak gdzieś idziemy, to on często albo mnie obejmuje, albo idziemy ,,pod rękę,,. Czy to znaczy, że się nie kochamy ?! Chodzimy, jak nam wygodnie, a ten artykuł to kompletna bzdura. Starsze małżeństwa z długoletnim stażem związku, też chodzą ,,pod rękę,, i oznacza to silną więź i przywiązanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2018 13:47
Byłam w kilku dłuższych związkach i nigdy za rękę nie chodziłam, bo tego nie lubię. Czy to znaczy, że nawet się nie lubimy? ;)
zobacz odpowiedzi (1)
K. (Ocena: 5) 11.06.2018 11:44
A co ze splecionymi palcami? Jestem w świeżym związku i gdy łapie mnie za ręke to przeważnie mamy splecione palce :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie