Faceci opisali DZIEWCZYNĘ IDEALNĄ!

Oto zestaw cech kobiety idealnej. Jesteś nią?
Faceci opisali DZIEWCZYNĘ IDEALNĄ!
Fot. Unsplash
06.06.2018

Faceci, którzy szukają stałej partnerki, patrzą nie tylko na wygląd. Nawet najładniejsza dziewczyna nie zostanie przez nich wzięta pod uwagę, jeżeli będzie miała nieodpowiednie cechy charakteru. Które z nich są najbardziej pożądane? Oto zestaw, który wskazuje na dziewczynę idealną. Jesteś nią?

Dokładnie taki wzrost gwarantuje powodzenie. Zmierzyli to co do centymetra

Lubi dzieci

Sympatia do dzieci jest bardzo wskazana. Kobieta, która krzywi się na ich widok albo wręcz odnosi się do nich opryskliwie, nie jawi się facetom jako dobra kandydatka na żonę i matkę. Po pierwsze nie wiadomo, czy w ogóle zechce mieć potomstwo. A po drugie, istnieje ryzyko, że będzie złą matką.

Nie zakochuje się łatwo

Kochliwość oznacza, że w każdej chwili mogą zauroczyć się w kimś innym i odejść. Mężczyzna ma świadomość, że u boku kochliwej kobiety ryzyko zranienia wzrasta. Poza tym o kobietę, która nie zakochuje się łatwo, trzeba dłużej walczyć, a faceci to cenią. Mają wrażenie, że zdobyli kogoś wyjątkowego.

Jest naturalnie miła

Niektóre kobiety są fałszywe. Jedno mówią, a drugie myślą. Czasami mówią też coś danej osobie, a za plecami ją obmawiają. Mężczyźni czegoś takiego nie znoszą – nieważne w stosunku do kogo jest kierowane owo zachowanie. Cenią złote serce i życzliwe nastawienie do otoczenia.

partnerka idealna

Fot. unsplash.com

Kocha zwierzęta

Miłość do zwierząt jest równie pożądaną cechą jak miłość do dzieci. Faceci postrzegają takie kobiety jako bardziej empatyczne i opiekuńcze niż inne. Wydają im się lepszymi kandydatkami na stałe partnerki.

Jest niezależna

Nie szuka faceta, który będzie ją utrzymywał, ponieważ sama dba o swoje finanse. To dla niej dyshonor, aby parter zaspokajał jej potrzeby materialne. Nawet jeśli nie zarabia dużo, wystarcza jej na godne życie i potrafi gospodarować pieniędzmi.

W rozmowie jest dyplomatką

Nie lubi się kłócić i ceni polubowne rozwiązania. Zawsze szuka kompromisu i dba o to, aby żadna ze stron nie była zbyt poszkodowana. Podczas rozmowy zachowuje spokój, wysuwa racjonalne argumenty i nie używa wulgaryzmów. Dzięki temu zyskuje szacunek, a wręcz podziw mężczyzny.

partnerka idealna

Fot. unsplash.com

Kariera nie jest dla niej najważniejsza

Chociaż faceci uwielbiają ambitne kobiety, które mają osiągnięcia na koncie, uważają, że kariera nie powinna być najważniejsza. Co zatem – ich zdaniem – ma największe znaczenie? Ludzie – odpowiadają mężczyźni. W tym przypadku oni sami, rodzina i przyjaciele.

Typy kobiet, o których marzy każdy facet (a one i tak są same)

Nie ma wygórowanych oczekiwań

Nie oczekuje księcia na białym koniu i zamku. Rozumie, że facet może mieć gorszy dzień, a nawet gorszy okres. Nie traktuje go jak konta bankowego. Nie liczy na to, że będzie na każde jej zawołanie. Nie oczekuje też, że dla niej porzuci wszystko, co dla niego ma znaczenie. Ma świadomość, że w związku obie osoby są tak samo ważne.

Jest kobieca w zachowaniu i wyglądzie

Nie wstydzi się bycia kobietą, a wręcz jest z tego dumna. Nie udaje, że nie potrzebuje pomocy, bo czasami tak się zdarza. Nie używa wulgaryzmów. Nie upija się. Kiedy facet próbuje być dla niej szarmancki, pozwala mu na to. Nie ma nic przeciwko przepuszczaniu w drzwiach, podawaniu okrycia, itp.

partnerka idealna

Fot. unsplash.com

Jest pracowita

Facet wie, że z lewniwą kobietą nie tylko nie zajdzie daleko, ale wręcz zostanie wykorzystany. Zarówno pod względem finansowym, jak i fizycznym. Poza tym ona będzie ujmą na honorze, ponieważ jej życie ogranicza się do oglądania seriali, plotek i czytania artykułów o celebrytach. Taką kobietą nie można się pochwalić przed kolegami.

Dobrze mówi o innych

A jeśli ma o kimś złe zdanie, w ogóle o nim nie mówi. Chyba, że jest to z jakiegoś powodu konieczne. Facet wie, że taka kobieta ma klasę i w razie konfliktu nie obmówi go przed znajomymi. Wiadomo bowiem, że ludzie, którzy źle wyrażają się o innych, to samo zrobią nam, gdy nadarzy się okazaja.

Ceni zdrowy egoizm

Chociaż czasami poświęcenie jest konieczne, nie można przesadzać. Takie kobiety często robią z siebie cierpiętnice, a potem wypominają najbliższym, co musiały dla nich poświęcić. Wyładowują też na innych życiowe frustracje. Kobieta, która ceni zdrowy egoizm, rozumie, że jej szczęście jest tak samo ważne jak szczęście pozostałych członków rodziny. Poza tym zadowolona żona i matka sprawia, że atmosfera w domu jest przyjemna.

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 4.84 / 5
Kondzio (Ocena: 5) 10.06.2018 20:32
Dziewczyna idealna to taka, która zrozumie każdy problem faceta. Moja taka była, bo pomogła mi, gdy mój sprzęt zaczął szwankować. Poszła ze mną do lekarza, wspierała w trakcie treningów i nakazała stosowanie iqman. Dzięki temu wszystkiemu mój wzwód jest teraz silniejszy i dłuższy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 12:39
"kobieta ma byc kobieca czyli nie upijac sie, prosic o pomoc...." ...moj boze, a co w tym kobiecego? u facetow rowniez to cenne zachowania - umie poprosic o pomoc, nie zwazajac na ego i nie upija sie jak swinia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 10:09
Po pierwsze to nie ma kobiety idealnej,kazdemu podoba sie co innego.Po drugie dziewczyny,nie warto starac sie i stawac na rzesach dla polskich facetow.Bywam w kraju kilka razy do roku i to co tam widze to dramat.Zalezdwie pare procent wyglada dobrze.Nie umieja sie ubrac,silownia tez nie jest popularna,braki w uzebieniu.Zero taktu i poczucia estetyki,ale mniemanie maja o sobie ogromne.Kazda inna nacja to dla nich powod do drwin.Czarnoskorzy to nieroby,Arabowie to milosnicy koz,Skandynawowie to picz.ki moznaby tak wymieniac bez konca....
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 06.06.2018 16:29
O cholera. Wszystko się zgadza.
zobacz odpowiedzi (1)
MałaMi (Ocena: 1) 06.06.2018 16:15
Kobieta ma byc taka, siaka, sraka... a facet jaki ma byc. Lezec z wywalonymi jajami i czekac az mu sie wszystko pod nos podsunie, bedzie wygladac dobrze w jego towarzystwie i co jeszcze? Czemu kobietom wmawia sie ze jest jakis ideal do ktorego powinno sie dazyc a mezczyzni moga byc jacy chca i my i tak ich kochamy.. nie sprawiedliwe! My mamy sie zmieniac dla nich i dopasowywac, podczas gdy polowa z nich nawet skarpet dziennie nie zmienia a kiedy go o to upomnisz to zrobi ci awanture. Poza tym cos mi sie zdaje ze maja do nas za duze wymagania, niech zrobia liste jaki powinien byc idealny facet bo polowa z nich nie wie co to znaczy drzwi kobiecie przytrzymac. Po dziesiejszej mlodziezy widac ide mlodych dziewczyn czyta te bzdury bo co rusz mijam na ulicy klona i nie jestem w stanie ich rozroznic...a sama jestem mloda bo mam dopiero 20 lat
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie