Mężczyzna, który się zakocha, NIGDY nie zrobi tych 5 rzeczy!

A jeśli je robi, mamy dla Ciebie złą wiadomość...
Mężczyzna, który się zakocha, NIGDY nie zrobi tych 5 rzeczy!
Fot. iStock
26.05.2018

Większość mężczyzn nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o emocje. Zazwyczaj skrywają swoje uczucia i nie zwierzają się sobie nawzajem, dlatego czasem naprawdę ciężko wyczuć, o co właściwie im chodzi. A mówi się, że to kobiety ciężko rozszyfrować...

 Ale co do jednego jesteśmy absolutnie pewne. Jeżeli facet jest naprawdę zakochany w kobiecie, nigdy nie robi żadnej z tych 5 rzeczy, które znajdziesz wypisane poniżej. Co więcej - nawet nie przyjdzie mu to przez myśl! Więc jeśli spotykasz się z mężczyzną, który zachowuje się tak wobec ciebie, niestety najprawdopodobniej nie zależy mu na tobie tak bardzo, jak sądziłaś... 

3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów

1. … nie będzie miał problemów oddzwaniać albo odpisywać

Jeżeli ten facet naprawdę traktuje cię poważnie, nawet przez myśl mu nie przejdzie, żeby nie odpisać na twoją wiadomość albo do ciebie nie oddzwonić. Nawet jeśli właśnie siedzi na piwie z kumplami albo w telewizji leci finał Ligi Mistrzów. Zakochany mężczyzna chce być w kontakcie z kobietą, na której mu zależy tak często, jak tylko to możliwe. A jeżeli wie, że nie będzie mógł z tobą rozmawiać (bo akurat siedzi na piwie z kumplami albo w telewizji leci finał Ligi Mistrzów), powie ci o tym zawczasu. Jeżeli ten facet ciągle znajduje wymówki, które mają usprawiedliwić fakt, że ZNOWU cię olał, przykro nam to mówić, ale to jasny znak, że ewidentnie nie jest w tobie tak bardzo zakochany.

2. … nie powie, że “potrzebuje przestrzeni”

Zakochany mężczyzna chce być ze swoją kobietą tak często, jak to możliwe, i jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, żeby znaleźć się u jej boku. Jeżeli nagle on stwierdza, że potrzebuje trochę czasu dla siebie, najprawdopodobniej poważnie zastanawia się nad przyszłością waszej relacji. A konkretniej rzecz biorąc, nad swoją przyszłością, bez twojej w niej obecności. Po prostu zdał sobie sprawę z tego, że chyba jednak nie zależy mu na tobie aż tak bardzo… Dlatego jeśli usłyszysz z jego ust takie zdanie, nie czekaj, aż ponownie zaszczyci cię swoją uwagą. Od razu powiedz mu: “Boy - bye”.

Fot. iStock

3. … nie będzie wobec ciebie krytyczny

Czy facet, z którym się spotykasz krytykuje sposób, w jaki się ubierasz, ma uwagi co do osób, z którymi się przyjaźnisz albo nie podoba mu się, że tak często rozmawiasz ze swoją mamą? Jeżeli te i inne tego typu pytania odpowiedziałaś twierdząco, prosimy - uciekaj! Gdy facet naprawdę jest zakochany, wybranka jest dla niego ideałem - nawet mimo swoich wad i niedoskonałości. Nigdy nawet nie przeszłoby mu przez myśl, żeby ją wyśmiać czy skrytykować. Mężczyzna, który tak się zachowuje nie jest w tobie zakochany, tylko chce cię kontrolować.

4. … nie będzie miał ważniejszych spraw niż ty

Nieważne, jak bardzo napięty jest jego grafik - mężczyzna, który jest zakochany zawsze znajdzie czas, żeby okazać swojej kobiecie uczucia. To dlatego, że ona zawsze jest jego priorytetem. Zawsze!

problemy w związku

Fot. iStock

5. … nie będzie chciał spotykać się z innymi kobietami, skoro może spotkać się z tobą

Oczywiście większość ludzi ma znajomych wśród przedstawicieli płci przeciwnej, co jest zupełnie naturalne. Ale jeżeli twój facet woli spędzać swój wolny czas w towarzystwie innych kobiet, podczas gdy równie dobrze mógłby go spędzać w twoim towarzystwie, to wyjątkowo zły znak. Tak jak wcześniej wspomniałyśmy, mężczyzna, któremu naprawdę zależy na kobiecie, będzie chciał spędzać z nią tak dużo czasu, jak to tylko możliwe. Umawianie się z innymi kobietami, zwłaszcza takimi, z którymi nie przyjaźni się od zawsze sugeruje, że nie postrzega cię jako tę jedyną.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
K. (Ocena: 5) 27.05.2018 22:51
Od 2 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem. Nie do końca wiedziałam jak nam sie ta relacja rozwinie, ale skoro przyjeżdża do mnie 100km w jedną stronę to uznałam, że w jakiś sposób musi mu zależeć. Jest trochę nieśmiały, ale przełamał się. Piszemy ze sobą codziennie lub co drugi dzień, dzwonimy do siebie, a on co kilka dni pisze mi że tęskni za mną. Spotykamy się wlaściwie co tydzień, ale w tym tygodniu nie dało rady i ja już bardzo za nim tęsknię. Nie rozmawialismy jeszcze poważnie co jest między nami, ale jak juz sie spotykamy to się przytulamy i trzymamy za ręce, całujemy. Myślicie że mogłoby byc z tego coś poważniejszego?
zobacz odpowiedzi (2)
VM (Ocena: 5) 26.05.2018 17:23
To są uniwersały, w przypadku kobiet jest tak samo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2018 12:53
Zakochany mężczyzna chce być ze swoją kobietą tak często, jak to możliwe, i jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, żeby znaleźć się u jej boku. ----- qrwa to jest definicja stalkera a nie osoby z ktora nie jestesmy w zwiazku i byc moze nawet nie wiemy o jej istnieniu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.05.2018 09:48
Mnie nikt nigdy nie kochał i ja nigdy nie byłam zakochana a mam 30 lat:/ nie każdy spotyka miłość w życiu ...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie