3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów

Znasz je?
3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów
Fot. iStock
25.05.2018

Na pewno spotkałaś chociaż jedną dziewczynę, która nigdy nie mogła opędzić się od tłumu adorujących ją (i przystojnych!) facetów. Co najlepsze, ta dziewczyna nawet nie była miss piękności - znasz o wiele ładniejsze koleżanki. Ale było w niej coś takiego, co sprawiało, że mężczyźni nie odstępowali jej na krok...

Takie dziewczyny to najlepszy przykład na to, że w rzeczywistości wygląd fizyczny ma znaczenie drugorzędne - tak, także według mężczyzn! Co takiego robią kobiety, które zawsze zdobywają facetów? Zdradzamy ich sekrety.

1. Uśmiech

Uśmiech to pierwsza rzecz, jaką zauważa w tobie mężczyzna. Gdy się uśmiechasz, facet odczytuje to jak znak, że jesteś chętna do nawiązania kontaktu i rozmowy. Wiele kobiet popełnia błąd i przed wieczornym wyjściem niepotrzebnie marnuje czas wybierając idealną kreację, albo dokładając kolejne warstwy makijażu, które mają jak najskuteczniej zwrócić na nie uwagę facetów. Zapominają o najważniejszym “elemencie garderoby”, czyli właśnie… uśmiechu. Mężczyźni poświęcają uwagę przede wszystkim tym kobietom, które dają im do zrozumienia, że im się podobają. Kobieta, która opracowała do perfekcji sztukę naturalnego, niewymuszonego i zalotnego uśmiechu na pewno zwróci na siebie męską uwagę. To działa niczym magia!

 

zdobycie miłości

Fot. iStock

2. Kontakt wzrokowy

Nic tak nie zwraca uwagi mężczyzny na kobietę, jak kontakt wzrokowy. Jeśli uda ci się nawiązać ten rodzaj kontaktu z wybranym facetem i podtrzymać jego spojrzenie, praktycznie rzecz biorąc jesteś w domu. Masz jego pełną uwagę. Większość mężczyzn to wzrokowcy, dlatego jeżeli chcesz mu zawrócić w głowie, upewnij się, że jesteś w jego polu widzenia. Wiele kobiet podchodzi do tematu zalotnego spojrzenia w niewłaściwy sposób. Skupia się przede wszystkim na idealnym makijażu, rysując perfekcyjną kreskę na powiece i przedłużając rzęsy. Liczą na to, że to wystarczy. Tymczasem make-up, choć istotny, wcale nie jest tutaj najważniejszy. Liczy się właśnie nawiązanie kontaktu wzrokowego. Zalotne spojrzenie i podtrzymanie go działa na mężczyzn niczym hipnoza. To dla nich bardzo zmysłowe przeżycie, które wywołuje jedną myśl: “Chcę więcej!”.

Fot. iStock

3. Śmiech

Kiedy mężczyzna odnosi wrażenie, że jesteś dziewczyną, z którą będzie się dobrze bawić, nie będzie chciał wypuścić cię ze swoich rąk. Faceci kochają szczery kobiecy śmiech i radość życia. Nawet najseksowniejsza dziewczyna nie jest w stanie zwrócić na siebie ich uwagi, jeśli będzie miała wyniosłą i pretensjonalną minę. Każdy mężczyzna uznaje za punkt honoru, żeby rozśmieszyć dziewczynę, która mu się podoba. Poza tym śmiech to dla faceta oznaka pewności siebie i podejścia do życia. Żaden mężczyzna nie chce pakować się w relację z kobietą, która będzie wiecznie niezadowolona i pesymistyczna.

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 3.63 / 5
gość (Ocena: 5) 26.05.2018 12:47
Żaden mężczyzna nie chce pakować się w relację z kobietą, ktora udaje kogos kim nigdy nie byla , nie jest i nie bedzie. podane tzw tricki wypadaja wowczas w najlepszym wypadku zalosnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2018 14:55
Do tych trików potrzebna jest pewność siebie. A pewności siebie dodaje właśnie atrakcyjny wygląd. Oczywiście są wyjątki, że kobieta podoba się sama sobie w rozciągniętych dresach i nieuczesanych włosach, ale no właśnie - to tylko wyjątki. ;)
zobacz odpowiedzi (1)
stefan (Ocena: 1) 25.05.2018 13:34
a może nie wpierdalajcie tyle, że później dupsko na pół stodoły? na siłownie pójść? przestancie czytac te bzdury.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 25.05.2018 06:38
Chyba jestem straszną maszkarą bo nie działa na wszystkich
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.05.2018 04:09
"Śmiej się pajacu".
odpowiedz

Polecane dla Ciebie