„Moja dziewczyna jest wredna. To, co robi swoim koleżankom, napawa mnie obrzydzeniem”

Daniel zastanawia się nad rozstaniem. Podejrzewa, że Kinga jest fałszywą osobą.
„Moja dziewczyna jest wredna. To, co robi swoim koleżankom, napawa mnie obrzydzeniem”
Fot. Unsplash
22.05.2018

Wredna kobieta to jeden z najbardziej znienawidzonych przez facetów typów płci pięknej. Jego przedstawicielki omijają z daleka. Problem w tym, że często nie widać prawdziwego „ja” kobiety. Niektórzy mężczyźni wpadają w sidła przebiegłych pań, a prawda wychodzi na jaw nawet po wielu latach.

Ona twierdzi, że przeżyła najgorsze oświadczyny w historii. Nie przyjęła pierścionka, bo...

Mężczyzna, który nagle dostrzega niepokojące przejawy zachowania u partnerki, czuje się zdezorientowany. Nie taką kobietę poznał i nie wie, co one znaczą. Czy są przejściowe? A może coś przeoczył? Przed takimi rozterkami stanął Daniel. Po roku bycia razem z Kingą zauważył sygnały, które bardzo go zaniepokoiły. Zastanawia się, czy powinien z nią być.

- Wiem, że publiczne forum nie jest najlepszym miejscem do roztrząsania problemów związkowych, ale nie widzę lepszego rozwiązania. Potrzebuję obiektywnej opinii na temat mojej dziewczyny. Poza tym im więcej osób się wypowie, tym lepiej. Jeden z moich znajomych opisał na tym portalu swoją historię i dostał od was sporo cennych uwag. Polecił mi zrobić to samo.

Teraz przejdę do rzeczy. Odkryłem, że moja dziewczyna jest wredna i nie wiem, co z tym fantem zrobić. Dla mnie jest cudowna i kochana, ale sposób, w jaki traktuje innych ludzi przeraża mnie. Nie poznaję wtedy mojej Kingi. Mam wrażenie, jakbym patrzył na zupełnie inną osobę.

wredna partnerka

Fot. unsplash.com

Poznaliśmy się ponad rok temu na wycieczce rowerowej. Od tamtego czasu utrzymywaliśmy ze sobą kontakt i w końcu zostaliśmy parą. Wydawało mi się, że wreszcie poznałem tą jedyną i będziemy ze sobą już na zawsze. Aktualnie nie jestem tego taki pewien.

Daniel opowiada, co niepokoi go w zachowaniu dziewczyny.

- Zawsze wydawała mi się lekko arogancka, ale ostatnio zaczęła przesadzać. Bardzo dużo czasu spędza na Facebooku na oglądaniu zdjęć swoich i moich znajomych. Komentuje przy tym ich wygląd i robi to w bardzo chamski sposób. Ostatnio wyśmiała moją dobrą koleżankę. Kinga nazwała ją „brzydactwem”. Powiedziała, że mogłaby się ubrać nawet w bardzo drogie ciuchy, a i tak nic by jej nie pomogło. Ta koleżanka może nie jest piękna, ale na pewno nie pomyślałbym o niej w ten sposób.

Wczoraj naśmiewała się ze swoich znajomych. Są to dziewczyny, z którymi się trzyma od wielu lat. Byłem pewien, że się z nimi przyjaźni, bo w ich towarzystwie zawsze jest dla nich bardzo miła. Tymczasem będąc u mnie, obgadywała je i krytykowała. Ich życiowe wybory, ubrania, miny, fryzury... W życiu czegoś takiego nie słyszałem. Niedługo potem jedna z tych dziewczyn zadzwoniła do niej, a Kinga rozmawiała z nią, jak gdyby nic się nie stało. Nie miałem pojęcia, że jest taką obłudną osobą.

Daniel opowiada też o świństwie, które zrobiła jednej z tych koleżanek.

wredna partnerka

Fot. unsplash.com

Kamila podkochiwała się w swoim sąsiedzie i zwierzyła się swoim przyjaciółkom, co do niego czuje. Chciała, żeby jej doradziły lub coś w tym stylu. Któregoś dnia dowiedziałem się przypadkiem, że Kinga zadzwoniła do tego faceta i o wszystkim mu powiedziała. Słyszałem, jak relacjonowała to przez telefon. Nie wiem, kto był jej rozmówcą, ale widziałem, że dobrze się bawiła. Kiedy ją zapytałem o tę sprawę, wyparła się wszystkiego. Zapytała, jak mogę podejrzewać ją o takie chamstwo.

Faceci o tych imionach rozpieszczają swoje partnerki. Dosłownie obsypują je PREZENTAMI

Kinga okłamała mnie i postąpiła okropnie wobec tej koleżanki. Nie znałem jej od tej strony. Muszę też opowiedzieć o jeszcze jednym incydencie. Wydarzył się kilka miesięcy temu, a ja go zbagatelizowałem. Chyba nie chciałem wierzyć, że moja Kinga może być zdolna do czegoś takiego.

Podczas babskiego wieczoru zrobiła zdjęcia dziewczynie, której bardzo nie lubiła. Ta panna była trochę wstawiona. Na zdjęciu wyszła bardzo niekorzystnie, zupełnie jakby wypiła morze alkoholu. Miała potargane włosy i podciągniętą sukienkę. Znalazłem te zdjęcia u Kingi na biurku, gdy szukałem kilku rzeczy. Kinga powiedziała, że chciała zrobić taki żart i to nic poważnego. Wyciągnęłem z niej, że „dla żartu” przesłała te zdjęcia facetowi tej dziewczyny. Jakiś czas potem dowiedziałem się, że on z nią zerwał.

wredna partnerka

Fot. unsplash.com

Daniel mówi, że to pierwszy dziwny incydent z udziałem Kingi, o którym się dowiedział. Teraz zaczyna się skłaniać ku zdaniu, że coś jest z nią nie tak. Daniel uważa, że jest wredna.

- Rozmawiałem z Kingą, ale ona mówiła, że nie znam się na żartach. Raz próbowała też zrzucić winę na jedną z dziewczyn-ofiar, ale sam nie wiem, czy w to wierzyć. Jej wyjaśnienia nie trzymają się kupy. Wydają mi się wręcz absurdalne.

Generalnie bardzo często kogoś obgaduje albo tak, jak wspomniałem wcześniej, naśmiewa się z ludzi. Bardzo mi się to nie podoba. Takie zachowanie można jeszcze zrozumieć u nastolatki, ale Kinga ma 26 lat. Jest dojrzałą kobietą.

Myślałem o niej poważnie, ale teraz zastanawiam się nad rozstaniem. Dobre serce u kobiety to podstawa. Tak samo jak zrównoważony charakter. Wiem, że kobiety są o siebie zazdrosne i decydują się na różne gierki, ale to, o czym się przekonałem, jest przesadą. Zwykłym świństwem...

Co o tym myślicie?

Polecane wideo

Komentarze (41)
Ocena: 4.8 / 5
Darek (Ocena: 5) 13.02.2022 17:41
Rzuć to wredne ścierwo natychmiast. Nie jest warta porządnego chłopaka .
odpowiedz
Adasio (Ocena: 5) 04.08.2019 12:17
Witam! Problem, który opisujesz jest na razie wokół Ciebie. Pomyślałes, że jak tak postępuje, czy z czasem nie będzie tak wobec Ciebie się zachowywać... Komentuje, ponieważ byłem z dziewczyna z Ukrainy, która wydawała się wspaniała, dobra, a z czasem wszystkich wkoło obrazala, a pozniej wybuchała przy mnie, rozładowywala emocje(emocje nie są normalnym zachowaniem wśród związku- dla mnie to problem psychiki). Rok czasu, każdego dnia razem, decyzja trudna, ale rozstanie... W związku wiele przechodzi z czasem tak naprawdę, jak później żyć z osobą, która nie potrafi emocji uspokoić i jest wredna?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2019 21:45
Wredota też dotyczy bogatych rozpieszczonych dziewuch. W mojej klasie podstawówki była B. Nieładnie w internecie zresztą wszyscy znają ją na osiedlu. Rozpieszczona pępek świata z magistrem. Byłam ofiarą jej wredoty. Takich dziewuch jak ona to setki. Na mój widok ucieka w sklepie. Chyba jej satysfakcji nie wystarczy że ją unikam. Była najgorsza w klasie. Do dziś okazuje że jestem nikim dla niej. Odpłacam jej tym samym. W towarzystwie znajomych potrafi być chamska. Zobaczymy co będzie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.12.2018 13:26
Lepiej uciekaj Będzie obgadywać Twoją rodzinę i znajomych Nabijać się z pasji czy zainteresowań Jak zrobisz kolacje i pomyślisz że jej jest miło to wszystkie jej koleżanki będą wiedziały że krzywo coś pokroiłeś lub źle przyprawiłwś Jak będą dzieci będziesz wcjej opinii najgorszym ojcem świata Kingi to wredne osoby Niby imię nie ma znaczenia Ale jednak tak W liceum były 2 Niszczyły się nawzajem Teraz już kiedy nie jestem mawiną nastolatką poznałam dziewczynę o tym imieniu Wyjątkowo fałszywa i roszczeniowa osoba Nikt jej nie lubi a ona ma o sobie bardzo wysokie mniemanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 06:55
Ja ostatnio wpadłam na mega pomysł. Mój mąż od pewnego czasu nie chciał ze mną nic robić był przybity.. Pomyślałam zabiorę koleżankę. Atrakcyjna młoda z odpowiednimi kształtami. No i jak przyszło co do czego, to znów nie dał rady... Ona zaproponowała iqman. To był moment kiedy wszystko się zmieniło. Stał się pewny siebie no i ciągle mu się chce ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie