„W telefonie męża znalazłam zdjęcie półnagiej kobiety. Co mam o tym myśleć?” (Historia Beaty)

Kobieta podejrzewa go o zdradę. Ma rację?
„W telefonie męża znalazłam zdjęcie półnagiej kobiety. Co mam o tym myśleć?” (Historia Beaty)
Fot. Unsplash
18.05.2018

Scenariusz, kiedy kobieta znajduje w rzeczach męża przedmiot wskazujący na zdradę, jest bardzo powszechny. Zdarza się zarówno w małżeństwach, w których kiepsko się układa, jak i w związkach, gdzie wszystko idealnie gra. Najczęściej mówi się o śladach szminki, paragonach ze sklepów, wiadomościach tekstowych oraz zdjęciach.

„Mam 30 lat i nigdy nie miałam chłopaka”

Kiedy żona otrzymuje sygnał, że być może jej mąż dopuszcza się wobec niej zdrady, na początku nie wierzy. Są też kobiety, które same przed sobą zaprzeczają, że coś się dzieje i próbują o wszystkim zapomnieć. Beata należy do pierwszej grupy kobiet. Niedawno znalazła w telefonie męża zdjęcie pięknej kobiety w prześwitującym stroju kąpielowym. Teraz przeżywa katusze i zastanawia się, kto to jest. Jej partner wszystkiego się wyparł, ale ona mu nie ufa.

Beata nie wie, w jaki sposób przekonać się, skąd w telefonie męża wzięło się zdjęcie półnagiej kobiety i kim ona jest. Publikujemy jej wyznanie.

- Wczoraj byliśmy z mężem w innym mieście, żeby załatwić kilka spraw. Rozładował mi się telefon, a musiałam zadzwonić do pracy. Mąż dał mi swój do dyspozycji. Sam poszedł na chwilę do sklepu, a ja zostałam w samochodzie. Wykonałam telefon, a potem, czekając na powrót Łukasza, z nudów zaczęłam przeglądać jego sprzęt. Najpierw posiedziałam trochę w Internecie, ale długo go nie było i w końcu podkusiło mnie, aby przeczytać wiadomości. Nie wiem, dlaczego tak zrobiłam. Nigdy nie podejrzewałam Łukasza o zdradę.

zdjęcie nagiej kobiety w telefonie

Fot. unsplash.com

Przeżyłam szok, gdy moim oczom ukazało się zdjęcie nagiej kobiety. Właściwie prawie nagiej. To blondynka z długimi, kręconymi włosami ubrana w strój kąpielowy. Wyglądała na modelkę. Zobaczyłam, że zdjęcie zostało wysłane z kontaktu oznaczonego jako „Praca 2”. Nie mam pojęcia, co to znaczy.

W chwili, gdy się zastanawiałam, kim jest blondyna ze zdjęcia, wrócił Łukasz. Nie pytałam go o nic. Wróciliśmy do domu. Droga powrotna przebiegła w dość ponurej atmosferze. Mężowi nie udało się załatwić interesów, a ja odkryłam zdjęcie półnagiej baby w jego telefonie.

Beata nie jest jedną z tych kobiet, które cierpią w milczeniu i wymyślają niestworzone historie, zadręczając się jeszcze bardziej. Powiedziała o wszystkim mężowi.

- Był bardzo zaskoczony, a ja uważnie obserwowałam jego reakcję. Nie odniósł się od razu do zarzutu, tylko naskoczył na mnie, że przeszukiwałam jego telefon. To bardzo mi się nie spodobało. Moje podejrzenia wzrosły jeszcze bardziej.

Tyrada, z której dowiedziałam się, że zaufanie w związku do podstawa i przeszukwianie rzeczy partnera jest nie do przyjęcia, trwała chyba z 15 minut. Łukasz krzyczał na mnie przy tym. Na koniec powiedział, że zdjęcie przesłał mu kolega z pracy. Podobno to dziewczyna, z którą się spotyka. Chciał się pochwalić mojemu Łukaszowi.

zdjęcie nagiej kobiety w telefonie

Fot. unsplash.com

To wyjaśnienie nie przekonało mnie. Zarzuciłam Łukaszowi, że niepotrzebnie tak bardzo się burzy, skoro ta dziewczyna nic nie znaczy. On odparł, że nie ma dłużej ochoty rozmaiwać na temat tak podłych insynuacji. Zakończył rozmowę i poszedł do kolegi. Wrócił późnym wieczorem i położył się na kanapie w salonie. Ja nie mogłam zasnąć i wszystko słyszałam.

Rozmowa z mężem bardzo zaniepokoiła Beatę. Kobieta zwróciła też uwagę, że modelka ze zdjęcia jest w typie jej męża.

- Łukasz zawsze lubił blondynki o eterycznym typie urody. Poza tym panna ze zdjęcia ma piegi i mały biust. Ona jest dokładnie w jego typie! Szczuplutka, zgrabniutka, bez cellulitu. Nie to, co ja. Ja jestem brunetką. Mam krótkie włosy, kobiecą figurę i pomarańczową skórkę na pośladkach i udach.

Jestem załamana. Nie takiej reakcji oczekiwałam. Zawsze byłam pewna miłości męża, chociaż różnie między nami bywało. Spodziewałam się, że machnie na to ręką i powie, że kolega się wygłupiał i przesłał mu coś takiego. Na pewno nie oczekiwałam wybuchu złości, pretensji oraz zbycia sprawy na koniec. Łukasz nie ma w zwyczaju zachowywać się w ten sposób. Dlatego moje podejrzenia jeszcze się nasiliły.

Od tamtego czasu minęło kilka dni, a ja nie wiem, jak z nim rozmawiać. Widzę, że on sam również się do tego nie pali. Mam wrażenie, że mnie unika. Ogólnie dochodzę do przekonania, że nie jest dobrze. Wiem, że nie mogę przesądzać sprawy, ale to nie daje mi spokoju.

zdjęcie nagiej kobiety w telefonie

Fot. unsplash.com

Rozmawiałam o wszystkim z siostrą. Powiedziała mi, żebym się nie załamywała, bo on mógł mi powiedzieć prawdę, a ja zwyczajnie trafiłam na jego zły humor i stąd ten wybuch. Ada doradziła mi, abym z nim porozmawiała i dowiedziała się, czy nie ma żadnych problemów. Na przykład w pracy. Problem w tym, że Łukasz nie chce ze mną rozmawiać. To znaczy ja nie próbowałam, ale sama jego mina mnie odstrasza. Boję się go rozdrażnić.

6 rzeczy, dzięki którym będziecie ze sobą już ZAWSZE!

Dodam tylko, że jesteśmy 8 lat po ślubie. Nie mamy dzieci. Nigdy nie chcieliśmy ich mieć. Wydawało mi się, że jesteśmy zgranym mależeństwem. Pod każdym względem. Nigdy nie mieliśmy też problemów na tle seksualnym.

Ta sytuacja mnie przerasta. Nie chcę wyjść na żonę zołzę, która wszędzie wietrzy podstęp i nie wierzy mężowi, który do tej pory nigdy jej nie zawiódł. Z drugiej strony nie czuję się usatysfakcjonowana rozmową z Łukaszem. Nie podoba mi się jego zachowanie. Nie chcę też być zdradzaną żoną...

Beata pyta się was, jak może się przekonać, czy mąż mówi prawdę. Tak, żeby się nie dowiedział, że drążyła ten temat.

Komentarze (39)

Ocena: 4.59 / 5
gość (Ocena: 5) 25.05.2018 09:54
Ja nie wierzę w coś takiego jak wierność u mężczyzn.
odpowiedz
Polityczne Pranie Mozgu (Ocena: 5) 20.05.2018 12:48
Kaczynski opusci szpital jak niepelnosprawni sie wyprowadza z kondona na wiejskiej. Ups
odpowiedz
Psycholog (Ocena: 5) 20.05.2018 12:43
Jak Jestescie razem 10 lat to normalne ze juz mu nie staje na Ciebie, to by bylo zboczenie.
zobacz odpowiedzi (1)
Prawdziwy Facet (Ocena: 5) 20.05.2018 12:33
Jak Cie zdradza a dalej jestes z nim to Jestes nic nie warta i glupia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2018 14:33
Znam faceta, który notorycznie zdradza swoją żonę, jestem jego przyjaciółką. I z doświadczenia wiem, że facet, który zdradza nie zostawia takich rzeczy w swoim telefonie, wręcz je ukrywa. Także gdyby Twój mąż nawet Cię zdradzał, to by nie zostawił Ci telefonu, wiedząc o tym zdjęciu. Nie sprawdziłaś kontekstu reszty wiadomości? Nie spisałaś numeru? Zresztą... Korespondencja jest prywatną sprawą każdego z nas. Mogła to być rzeczywiście dziewczyna, z którą spotyka się jego kolega i to była ich PRYWATNA wymiana wiadomości, do której Ty nie miałaś prawa zaglądać, nawet będąc jego żoną. Z moim mężem korzystamy z naszych telefonów, jeśli musimy gdzieś zadzwonić, czy skorzystać z internetu, przeglądamy też czasem swoje galerie, ale nigdy żadne z nas nie wchodzi w sms-y, bo szanujemy nasze prywatne rozmowy z naszymi przyjaciółmi, czy znajomymi z pracy i studiów. Także proponuję spokojną rozmowę, nie zakładając najgorszego i trzymam kciuki ;)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo