11 sygnałów, że on NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA

Jak bardzo mu na Tobie zależy? Sprawdź.
11 sygnałów, że on NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/458593174551679268/ & https://pl.pinterest.com/pin/705376360357047903/)
20.05.2018

Jak przekonać się o tym, czy on darzy cię szczerym uczuciem? Przyjrzyj się jego zachowaniu. Każdego dnia poprzez najzwyklejsze czynności mężczyźni pokazują jak bardzo kochają swoje kobiety. Słowa to nie wszystko, liczą się czyny. Najbardziej te, które składają się na szarą codzienność.

6 rzeczy, dzięki którym będziecie ze sobą już ZAWSZE!

Zapoznaj się z tą listą i dowiedz, czy jego uczucie jest szczere.

Wykonuje za ciebie domowe obowiązki, których nie lubisz

W dzisiejszych czasach podział obowiązków pomiędzy kobietę a mężczyznę jest czymś często spotykanym. Ale jeżeli facet proponuje, że zajmie się czymś, czego nie lubisz, kieruje nim uczucie do ciebie. Jak bardzo musi mu na tobie zależeć, skoro bierze na siebie dodatkowy balast.

Wstaje razem z tobą

Choć mógłby pospać dłużej, wstaje razem z tobą. Każda wspólnie spędzona chwila jest dla niego cenna. To musi być prawdziwa miłość...

prawdziwa miłość

Fot. unsplash.com

Czasami ci gotuje, chociaż nie musi

W ten sposób dba o ciebie. Odciążenie cię w domowych obowiązkach i twoje zadowolenie są dla niego ważniejsze niż spotkanie z kumplami czy mecz w telewizji.

Wozi cię samochodem

Upiera się, aby cię przywozić i odwozić. Twoje bezpieczeństwo to dla niego priorytet. Nie domaga się też, abyś zwracała mu pieniądze za benzynę.

Pozwala ci decydować

Bardzo często pozwala ci dokonać decyzji. Nieważne czy chodzi o to, jaki film obejrzycie wieczorem czy gdzie pojedziecie na wakacje. On jest gotowy zrezygnować z własnych pragnień, aby tylko sprawić ci przyjemność. To się nazywa poświęcenie z miłości. Im większe, tym większe jest jego uczucie. Doceń takiego faceta.

prawdziwa miłość

Fot. unsplash.com

Stara się sprawić ci przyjemność na różne sposoby

Zostawia ci liściki, pisze wiersze i przynosi kwiaty bez okazji. Gdy masz chandrę, robi ci ulubioną kawę, a podczas okresu masaż brzucha. Radość sprawia mu patrzenie na twoją uśmiechniętą twarz.

Nie ustawia haseł w telefonie i laptopie

Masz dostęp do jego wszystkich rzeczy. Niczego przed tobą nie chowa. Nie obawia się, że zajrzysz do jego telefonu i przeczytasz wszystkie SMS-y. Podobnie jak nie ma nic przeciwko, żebyś zerknęła na jego skrzynkę pocztową. Ufa ci i pokazuje, że nie ma nic do ukrycia.

Bardziej o siebie dba

Regularnie chodzi do fryzjera, używa wody po goleniu i uprawia sport. Chce wyglądać jak najlepiej. Radzi sie też ciebie odnośnie ubioru. Często pyta o zdanie, jak wygląda. Masz wrażenie, że bardzo liczy się z twoim zdaniem.

prawdziwa miłość

Fot. unsplash.com

Stara się zmienić złe nawyki

To może dotyczyć zarówno nałogów, jak i niesprzątania po sobie czy innych złych nawyków. Tylko prawdziwie zakochany facet jest do tego zdolny.

Czy kobiety lecą na pieniądze? Oto wyniki zaskakującego badania

Próbuje cię rozśmieszyć, gdy jesteś smutna

On nie znosi, gdy jesteś smutna i za wszelką cenę próbuje cię rozweselić. Robi głupie miny, opowiada dowcipy, wyszukuje na YouTubie zabawne filmiki. Jesteś dla niego bardzo ważna.

Bierze twoje zdanie pod uwagę

Pyta cię nawet o sprawy zawodowe. Uważa cię za mądrą kobietę i szanuje twoje zdanie. Nie lubi podejmować decyzji bez ciebie, nawet jeżeli problem bezpośrednio cię nie dotyczy. Poza tym dba o to, abyś pod żadnym względem nie była pomijana w jego prywatnym życiu. Dzieli się z tobą każdym jego szczegółem.
 

Komentarze (13)

Ocena: 4.77 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2018 08:14
No jeśli mu nie staje, lub ma problem z finiszem to nie znaczy, ze cię nie kocha. Ma problem z testosteronem. Kup mu iqman ja używam i jestem zadowolony partnerka moja też.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2018 17:04
11/11 super :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2018 13:59
Mój robi połowę z tych rzeczy, a niektóre tylko wtedy, kiedy ma ochotę. Ja nie mam na to wpływu, ale on twierdzi, że mnie kocha. Wasza teoria nie ma sensu.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 21.05.2018 03:06
Przecież tak postępują zupełne cioty i debile a nie mężczyźni. Ciekawe po jakim czasie wam się znudzą.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.05.2018 20:58
Hmm jak dla mnie tak powinien sie zachowywc kzdy facet i kazda kobieta w zwiazku. Ja wiem ze niewielu tak robi, ale pomijajac to- takie sa normy ktore nie powinny byc niczym wybitnym
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo