Opowiem Wam o związku z typowym uwodzicielem. Zależało mu wyłącznie na tym, by zaciągnąć mnie do łóżka

Nie pozwól się wykorzystać. Przeczytaj, jak zachowuje się facet, który myśli tylko o seksie.
Opowiem Wam o związku z typowym uwodzicielem. Zależało mu wyłącznie na tym, by zaciągnąć mnie do łóżka
Fot. iStock
04.06.2018

Są kobiety, które nie chcą się angażować i szukają wyłącznie przelotnych związków, ale większość szuka czegoś stabilnego. Pragnie mieć w mężczyźnie przyjaciela i oparcie. Nie zawsze udaje im się trafić na odpowiedniego kandydata. Kobiety często są wykorzystywane i traktowane jak zabawki na jedną/kilka nocy. Ktoś może powiedzieć, że są naiwne, ale czy zawsze? Niektórzy faceci posuwają się do kłamstw i manipulacji, aby tylko zaciągnąć kobietę do łóżka. Jak się uchronić przed takimi typami?

Faceci o tych imionach rozpieszczają swoje partnerki. Dosłownie obsypują je PREZENTAMI

Przede wszystkim musisz być ostrożna już na początku. Daj sobie co najmniej miesiąc na poznanie go. Większość facetów, którym chodzi tylko o jedno, odpadnie. Uzna, że gra nie jest warta świeczki i wybierze sobie inną kobietę. Ale uważaj. Są zawodowi podrywacze, którzy lubią trudne zdobycze. Stawiają sobie za cel uwiedzenie takiej kobiety i nie zrażają przy kilku pierwszych porażkach. Dlatego musisz zachować czujność.

Na podstawie rozmów z różnymi mężczyznami ustaliłyśmy kilkanaście zasad, które rządzą podrywaczami. Są one charakterystyczne dla wszystkich. Nieważne, czy nowopoznany facet to bogaty, kulturalny biznesmen czy niezbyt dobrze proseprujący sprzedawca w dyskoncie.

Szukał z tobą kontaktu fizycznego już na pierwszej randce

Ona zaczyna cię sprawdzać już na pierwszej randce. Na jak wiele mu pozwolisz? W grę wchodzą nie tylko pocałunki, ale także dotyk. Mężczyzna, któremu zależy na twoich względach, uszanuje twoje „nie”. Podrywacz będzie próbował cię skusić.

podrywacz

Fot. unsplash.com

Odzywa się w najmniej oczekiwanym momencie

Nigdy nie wiesz, kiedy on napisze. Najczęściej zdarza mu się to późnym wieczorem. Odzywa się nieregularnie, zazwyczaj co kilka dni. Czujesz się niepewnie w tej relacji.

Jego wiadomości są lakoniczne

On przeważnie pomija pytanie o twoje samopoczucie, plany czy ostatnie wydarzenia z twojego życia. Pyta o spotkanie z tobą. Podrywacze najczęściej zapraszają kobiety do siebie albo proponują randkę w ich mieszkaniach.

Zawsze chce spędzać czas w domu

Pomijając pierwszą randkę, on zawsze chce być z tobą w domu albo innym miejscu, w którym może dojść do zbliżenia. Na przykład w samochodzie. To po pierwsze oznaka braku szacunku. Po drugie widać, że on w ogóle się nie stara. Mężczyźna, który chce zdobyć względy kobiety, próbuje jej zaimponować.

podrywacz

Fot. unsplash.com

Nie zwierza ci się

On w ogóle nie porusza takich tematów jak rodzina, przyjaciele, praca, życie studenckie, itp. Mówi o tym, co tu i teraz. Właśnie to go interesuje. Czasami kieruje też rozmowę na błahe tematy.

14 zachowań, którymi zdenerwujesz i obrzydzisz każdego faceta

Szybko proponuje ci zbliżenie

Czasami działa w sposób otwarty, a innym razem proponuje wspólny wyjazd albo pod jakimś pretekstem zaprasza cię do swojego mieszkania. Robi to nawet na pierwszej randce. Niekiedy jest skłonny poczekać dłużej. Dlatego musisz wziąć pod uwagę całokształt zawartych tu wskazówek. Wtedy go rozgryziesz.

Nie interesuje się tobą

Nie interesuje go to, że pokłóciłaś się z koleżanką, miałaś zły dzień czy ktoś podłożył ci świnię w pracy. Albo pyta o to sporadycznie, z grzeczności. Za każdym razem, gdy zaczynasz mówić o sobie, on probuje odwrócić twoją uwagę na siebie. Stosuje przy tym gierki. Mówi na przykład: „zapomnij o tym”, „nie myśl o tym teraz”, „zajmijmy się czym innym”. Próbuje cię w ten sposób uwieść, chociaż udaje pomocnego misia.

podrywacz

Fot. unsplash.com

Nie przedstawia cię znajomym

Jeżeli minęło kilka tygodni od dnia, gdy zaczęliście się spotykać, a on nawet nie wspomina o przedstawieniu cię znajomym, coś jest na rzeczy. W ogóle nie chce, żebyście spotykali się w kilka osób. Zawsze jesteście we dwoje. Uważaj, bo potrafi być przy tym przekonujący. Padają romantyczne wyznania i komplementy, ale to tylko po to, aby zaciągnąć się do łóżka. Facet, który traktuje kobietę poważnie, stopniowo zapoznaje ją ze swoim środowiskiem.

Po spędzeniu z tobą nocy nie odzywa się

Stało się. Poszłaś z nim do łóżka. Z niecierpliwością czekasz, aż on się odezwie, ale mijają dni i nic. Kiedy wreszcie się odzywa, wiadomość jest bardzo lakoniczna i dotyczy kolejnego spotkania. U niego lub u ciebie, a celu można się domyślić. Chyba nie trzeba dodawać, abyś nie brnęła w to dalej?

Unika robienia planów we dwoje

Nie chodzi o plany na wspólne życie, ale nawet na majówkę we dwoje czy wakacje we dwoje. No chyba, że w grę wchodzą wspólnie spędzone noce. W takim przypadku jak najbardziej spodziewaj się planów. Ale z jego ust nigdy nie padają słowa „my”, „będziemy”, „pójdziemy”, „pomyślimy”. Na temat planów wypowiada się w pierwszej osobie. To sygnał ostrzegawczy dla ciebie.

A waszym zdaniem po czym jeszcze można rozpoznać uwodziciela?
 
 

 

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
Maja (Ocena: 5) 07.06.2018 00:14
Wielu jest takich gości. Kiedyś byłam z facetem, który był wielkim don alvaro, a okazało się, że ma problemy z seksem. Koleś kompletnie nie miał erekcji i niczego z tym nie robił. Dopiero jak wysłałam go do lekarza, zmieniłam mu dietę i zaczął stosować iqman, to jego sprzęt wrócił do użytku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2018 08:56
Takich to najlepiej puknąc. Wypraszam takiego z domu od razu, albo wychodzisz, bo 'musisz rano wstać', nie odzywasz się później i zachowujesz dokładnie tak jak on by to zrobił. Albo piszesz tylko jak Ci się samej chce i w trakcie seksu jesteś typowa egoistka. Biedni głupieja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2018 23:04
Nie zgodze sie. Ja spotykalam sie z uwodzicielem,po 3mies. poszlismy do lozka i bylismy jeszcze razem kolejne 3mies i nagle koniec.wykorzystal bo tak mu bylo wygodnie,mial gdzie mieszkac i spedzac milo czas. Mowil ze kocha,udawal dobrego itd a potem nie ma goscia. 6mies mu zajelo az sie zakochalam-a jak zdobyl to porzucil. Przykre ale takie zycie. Teraz sie nie znamy. A tak planowal nam przyszlosc hehe..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2018 15:19
Spotykałam się z takim chłopakiem. Dopiero jak dałam sobie z nim spokój, nagle zrozumiał, że właściwie, to on chciałby ze mną być. Tylko, że dla mnie było już za późno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2018 09:31
Kto to czyta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo