Najgorsze typy byłych facetów

Byłaś z jednym z nich? Uważaj...
Najgorsze typy byłych facetów
Fot. Unsplash
13.05.2018

Nawet się nie domyślacie, jak bardzo wasi eks partnerzy mogą wpłynąć na wasze życie. W negatywny sposób.

 Jak rozkochać faceta? Niezawodne sposoby, które ZAWSZE działają

Można wyróżnić kilka typów, na które szczególnie trzeba uważać. W wątku, który ich dotyczy, przważa motyw mściwych działań. Chociaż mają inne podłoże sprawcze, wyróżniłyśmy je u niejednego opisanego osobnika.

Dlaczego byli faceci mogą być niebezpieczni? Czego można się po nich spodziewać? Jak ich rozpoznać?

Na te pytania odpowiedziałyśmy poniżej.

Facet, którego zdradziłaś

Ego facetów jest bardzo wrażliwe. W tym przypadku nieważne, czy ten facet bardzo cię kochał czy był z tobą przyzwyczajenia – przyprawiłaś mu rogi. Stał się pośmiewiskiem. Jeżeli jego otoczenie wie o wszystkim, tym gorzej. Dla nich będzie tym odrzuconym, wzgardzonym samcem. Są faceci, których zraniona duma boli tak bardzo, że będą gotowi się zemścić.

okropny były

Fot. unsplash.com

Facet, dla którego byłaś wszystkim

Byłaś jego księżniczką, spełnieniem marzeń. Zaskakiwał cię, był dobry i wierny, ale ostatecznie stwierdziłaś, że to nie to. Należy się go obawiać, ponieważ to typ wrażliwego romantyka. Nigdy nie poddawał się w walce o twoje względy. Może okazać się natrętny, jeżeli go porzucisz. Będzie wydzwaniał i próbował skontaktować się z tobą na wiele innych sposobów. To jeden z tych facetów, do których nie dociera „nie”.

 „Zaleca się do mnie biedny, niezaradny facet. Dać mu szansę? Mam już swoje lata...”

Don Juan

To jeden z gorszych typów, ponieważ nagle jest w stanie ruszyć w pogoń za kobietą. Robi to, gdy widzi, że wymyka mu się z rąk. Bywa niebezpieczny, ponieważ po raz kolejny może naobiecywać ci różnych rzeczy, nawet jeśli nie ma zamiaru wcielić swoich słów w życie. Potrafi być bardzo przekonujący, jeżeli zechce. Przez jakiś czas może zobaczysz w nim zmianę, ale tylko przez chwilę. Potem nastąpi powtórka z rozrywki.

okropny były

Fot. unsplash.com

Facet nieudacznik, którego rzuciłaś

W waszych komentarzach często czytamy, że byłyście w związkach z facetami-nieudacznikami, których w końcu porzuciłyście. Ten typ faceta często charakteryzuje się zakompleksieniem. Nieudacznik bywa też malkotentem i leniem. Niestety tacy mężczyźni często okazują się mściwi. Aby podbudować swoje poczucie wartości, są zdolni oczernić kobietę. Nie przyznają, że problem tkwi w nich. Stawiają w negatywnym świetle byłą partnerkę, puszczając na jej temat nieprawdziwe plotki. Jeżeli uda im się przekonać innych, możesz mieć problem ze znalezieniem partenera, a nawet z pracą. Nigdy nie wiadomo, co takiemu nieudacznikowi przyjdzie do głowy.

Psychopata

Gorzej być nie może. Psychopata to najgorszy typ byłego faceta. Problem przejawia się w tym, że nie zawsze wiemy, że mamy z nim do czynienia. Psychopaci nieźle się kamuflują. Prawda często wychodzi na jaw przypadkiem. Jeżeli byłaś z psychopatą, może cię potem dręczyć na wiele sposobów. Nie można nawet wykluczyć nastawiania na twoje życie.

Facet zakochany w sobie

Jeżeli byłaś z narcyzem i zerwałaś z nim, na pewno mocno go uraziłaś. Ucierpiało jego ego, a on tego nigdy ci nie wybaczy. To jeden z typów, który może planować zemstę w postaci rozpuszczania nieprawdziwych informacji na twój temat.

okropny były

Fot. unsplash.com

Facet plotkarz

Po zerwaniu już nie będzie musiał się tobą przejmować. Jest ryzyko, że rozpowie wszystkim o twoich tajemnicach, wstydliwych wpadkach oraz szczegółach waszego życia intymnego. Niektórzy mężczyźni mogą być gorszymi plotkarzami niż kobiety.

Facet, który ma żonę

Jeżeli nie wiedziałaś o jej istnieniu, jesteś w lepszej sytuacji, ale i tak wszystko zależy, jaką on wersję przedstawi światu. A jeżeli miałaś świadomość, że zadajesz się z żonatym, w razie czego będziesz musiała wypić piwo, którego naważyłaś. Niebezpieczeńtwo w typ przypadku kryje się w jego żonie. Nigdy nie wiadomo, czy ona któregoś dnia nie pozna prawdy. Wtedy wszystko zależy od jej dobrej woli. Może ci nawet zniszczyć życie, a dawny kochanek nie kiwnie palcem, żeby ci pomóc. Będzie się cieszył, że sam ma względny spokój. To facet bez honoru, dostosowuje się do pasujących mu okoliczności.

Facet, który ci złamał serce

Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Czasami pielęgnujemy w sercu dawne uczucia, nawet jeżeli mamy nowych partnerów. Zapominamy o złych chwilach, a wspominamy tylko te dobre. Facet, który złamał ci serce, będzie niebezpieczny, dopóki całkowicie o nim nie zapomnisz. Dopiero wtedy rana zniknie. Niebezpieczeństwo może polegać również na tym, że będzie chciał do ciebie wrócić. Jeżeli się zgodzisz, podejmiesz ogromne ryzyko.
 
 
 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo