Co przyciąga facetów bardziej niż jędrne ciało i ładna buzia? Nie uwierzysz...

My już znamy odpowiedź.
Co przyciąga facetów bardziej niż jędrne ciało i ładna buzia? Nie uwierzysz...
Fot. iStock
27.04.2018

To nie płaski brzuch i miseczka D przyciągną do ciebie faceta. Możesz w to wierzyć lub nie. Co prawda jest grupa mężczyzn, którzy polecą na fizyczne atuty, ale jeżeli nie interesują cię przelotne znajomości, możesz być spokojna. Osoby płci męskiej poszukujący partnerki na stałe, pożądają czegoś więcej niż zgrabnego, jędrnego ciała, co nie znaczy, że nie docenią go, jeśli takie posiadasz. Ale to nie jest wyznacznik.

 Typy facetów, z którymi nie powinna się wiązać ŻADNA KOBIETA

Na pewno nie raz widziałaś na ulicy fajnego faceta, wyglądającego zupełnie jak z okładki magazynu, który był w towarzystwie niezbyt urodziwej dziewczyny. Mało tego, to on sprawiał wrażenie szczęściarza, a jego partnerka dumnej księżniczki, która łaskawie rozdaje uśmiechy i uściski dłoni. Najwyraźniej ona i jej podobne dziewczyny muszą mieć w sobie coś szczególnego i nieporównywalnego do fizycznych atrybutów kobiecości.

W tym artykule powiemy ci, o co chodzi. Możesz być pewna, że stostując się do poniższych wskazówek, pokonasz każdą piękność.

Naturalna skromność

Raczej nie można jej nabyć, chociaż pokorę można wyćwiczyć. Z pewnością jest to cecha unikatowa w dzisiejszych czasach.

Brak potępienia w stosunku do innych ludzi

Każda z nas popełnia błędy i ma wady. Dlatego niezbyt fajnie jest wytykać je innym i osądzać ich.

Kobiecy styl ubierania się

Jest dziś rzadko spotykany i częściowo dlatego faceci zwracają większą uwagą na dziewczyny w sukienkach i spódniach. Dobrze jest podkreślać swoją kobiecość.

co przyciąga facetów

Fot. unsplash.com

Pasja

Pasja sprawia, że kobieta staje się interesująca. Jest z nią o czym rozmawiać. Poza tym jej życie nie kręci się tylko wokół pracy, nauki czy faceta. Dla niego to oznacza, że nie będzie typowym bluszczem.

Uśmiechanie się

Uśmiech wprowadza pozytywny nastrój, sprawia, że atmosfera jest bardziej przyjemna. Nawet uśmiech od obcej osoby jest w stanie poprawić humor, a co dopiero od fajnej dziewczyny. Nawet jeżeli nie jest tak atrakcyjna jak jej stojąca obok koleżanka, to prawdopodobnie do niej podejdzie facet.

Aktywność

Faceci lubią dziewczyny, które coś robią, które angażują się w różne inicjatywy. To może być wolontariat, aktywność fizyczna, uczęszczanie na kółko zainteresowań, jak i wiele innych rzeczy. Grunt to nie siedzieć w domu! Siedzenie w domu jest po prostu nudne.

co przyciąga facetów

Fot. unsplash.com

Ambicja

Nie musisz mieć ukończonych studiów, ale jakieś cele w życiu tak. Kobiety nie lubią gnuśnych facetów, którzy nie próbują nic osiągnąć i zadowalają się byle czym. Podobnie facet będzie szukał partnerki posiadającej aspiracje. Uwierz, że nie muszą być oryginalne czy wygórowane. Ważne, aby je mieć i wiedzieć, czego się chce od życia.

 „Facet, którego znam bardzo słabo, zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą. A jeśli chce mnie zgwałcić?”

Dobre serce

Facet nie zdecyduje się na związek z podłą kobietą, która udaje miłą, a za plecami obmawia i puszcza w obieg nieprawdziwe informacje. Nie spojrzy przychylnym okiem na dziewczynę, która obojętnie mija staruszkę potrzebującą pomocy i przeklina na dziecko wbiegające jej pod nogi. Dobre serce to podstawowy wymóg.

Czytanie książek

Kobiety, które czytają, są bardziej interesujące. Z takimi jest zawsze więcej tematów do rozmów. Chociażby przez to, że mają większą wiedzę.

co przyciąga facetów

Fot. unsplash.com

Szacunek do samej siebie

Chodzi o szacunek pod każdym względem. Taka dziewczyna nie sypia z facetem na pierwszej randce, nie zmienia partnerów jak rękawiczki, nie je non stop śmieciowego jedzenia i dba o higienę osobistą.

Odwaga cywilna

Odważne głoszenie swoich poglądów czy opinii przez kobietę jest bardzo pożądane w oczach faceta, zwłaszcza jeśli nie są one popularne. Dla faceta to oznacza, że w razie kłopotów stanie po jego stronie, nawet wtedy, gdy wszyscy będą przeciwko niemu. Poza tym po cichu podziwiają taką odwagę...

Stawianie czoła problemom

Niektórzy od problemów uciekają albo udają, że ich nie ma. Kobieta, która stawia im czoła, zyskuje szacunek w oczach mężczyzny. Oni szukają nie tylko osoby, która ładnie wygląda, ale która przede wszystkim będzie równorzędną partnerką w różnych sprawach.

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 3.94 / 5
Ola (Ocena: 5) 20.07.2018 21:58
Teraz już wiem dlaczego jestem sama, odpowiadam każdemu z tych punktów, cóż czas do zakonu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.06.2018 00:03
Nie
odpowiedz
www.FestiwalBialowieski.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 19:59
I dlatego wolę wegetarianizm=wzmacnia orga(ni)zm:) Brak sexu jest powodem alkoholizmu:) Sex to nie zabawa=dzieci choroby! Internet rozwinął się dzięki porno:) Zastępuje sex bez chorób i ciąż. A wegetarianie nie zagryzają się jak wilki nie mają trupiego oddechu przy całowaniu:) A wegetarianki lubią nasionka! Ale tylko wegetarian:) Wegetarianki są najsexowniejsze:) Od mięsożernych pasztetów, baleronów wolę melony wegetariańskie:) J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:) Nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz".Mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? O anemię z braku witamin z owoców? Jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych! To z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej? gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń. czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych?i o dzieciach=skutkach sexu? w Anglii antykoncepcja jest darmowa! A Nastoletnie Angielki rodzą dzieci dla zasiłku państwo wspierając finansowo młode samotne matki (zapomoga na własne mieszkanie, utrzymanie) spowodowało falę urodzeń takich dzieci, bo niektóre dzieciaki zamiast szkoły, pracy, życia z rodzicami wolą taką "samodzielność". Angielki wręcz gwałcą facetów by urodzić dziecko i dostać na nie zasiłek i mieszkanie:
odpowiedz
www.FederacjaZielonych.pl (Ocena: 5) 01.05.2018 19:58
Dlaczego mięsożercy chorują nie są genialni jak wegetarianie? Mięso niszczy mózg!stąd kompleksy a lek: wegetarianizm: Jezus, Da Vinci, Einstein, Edison, Platon, Sokrates, Newton, Darwin, Tesla, Kafka, Tołstoj,Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin, Pamela Anderson, Joanna Krupa, Briggite Bardot, Kate Winslet, Tina Turner, Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Moby, Bono ( U 2 ), Leonard Cohen, Bob Dylan, John Cage, Johny Rotten, Beastie Boys, Jarule, Krs-One, Rza, Bruce Lee, Paul McCartney....to mięso utrudnia myślenie powodując miażdżyce i niedotlenienie mózgu, sklerozę, wylewy, stwardnienie rozsiane, Parkinsona, Alzheimera, BSE=gąbczaste zwyrodnienie mózgu = od wołowiny szalonych krów w Anglii zmarło już 300 osób (objawy jak Alzheimer, Parkinsona tez powodują je priony - cząstki mięsa), miażdżyca utrudnia krążenie krwi=niedotlenienie mózgu
zobacz odpowiedzi (1)
Ja wiem! (Ocena: 5) 28.04.2018 00:02
Co przyciąga facetów bardziej niż ładna buzia i jędrne ciało? Duży posag. Jak panna jest z bogatej rodziny, to ani figura ani uroda nie jest już potrzebna. Najważniejsze, żeby mieszkanie było w pakiecie, zamiast na kredyt, posadka w firmie tatusia, apartament nad morzem do dyspozycji i spore kwoty do wyjęcia, gdyby zięć z córunią chcieli jechać na egzotyczne wakacje, kupić luksusowy samochód albo zainwestować w jakiś badziewny interes. No i nosa można zadzierać. Twarz, ciało, charakter - da się wytrzymać. A jak się nie wytrzyma, to zawsze można się zregenerować w ramionach ładnej i miłej kochanki.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie