11 wskazówek, jak stać się jego najlepszą dziewczyną

Zapytałyśmy facetów, czego oczekują w związku.
11 wskazówek, jak stać się jego najlepszą dziewczyną
Fot. Unspash.com
19.04.2018

Od dawna próbujemy dowiedzieć się, jak to jest być idealną partnerką. Rozkochanie w sobie mężczyzny to dopiero początek. O wiele trudniejsze jest utrzymanie tego uczucia. Sama uroda na pewno nie wystarczy. Chociaż każdy facet  ocenia potencjalną partnerkę także pod względem seksualnym, szybko się nią znudzi, jeżeli poza tym niewiele sobą reprezentuje i zachowuje się w sposób, który go irytuje.

Zobacz także: Problem Michała: „Szukam żony. Powiem Wam, jakie kobiety nie mają u mnie szans”

Dobra wiadomość jest taka, że każda z nas może być idealną dziewczyną. Problem tkwi w tym, że jedne z nas będą musiały najpierw uświadomić sobie popełniane błędy, a potem nad nimi popracować. Jednak w tym przypadku wszystko jest możliwe.

Przeprowadziłyśmy wśród znajomych facetów ankietę, podczas której próbowałyśmy się dowiedzieć, czego oczekują od partnerki i jaka powinna być, aby chcieli spędzić z nią resztę życia. Tylko kilku mężczyzn wspomniało o wyglądzie. Reszta zwróciła uwagę na inne rzeczy. Wśród nich wyłoniłyśmy najważniejsze, wręcz niezbędne, aby wasz związek kwitł, a miłość nie zgasła.

Poznaj definicję idealnej dziewczyny w oparciu o wypowiedzi mężczyzn.

Nie uciekasz przed problemami

Stawiasz im dzielnie czoła i starasz się nie odkładać niczego na później. Dzięki temu jesteś bardziej zrelaksowana, co również ma wpływ na atmosferę w związku.

Wspierasz wspólny budżet finansowo

Odciążenie faceta jest ważne, a poza tym on wie, że w razie czego jesteś niezależna. Nie musisz go prosić o pieniądze na odżywkę do włosów czy dezodorant. To ostatnie jest trochę upokarzajace dla kobiety. Mężczyzna bardziej cię doceni, gdy będziesz miała wkład w rodzinnym budżecie czy podczas randek.

idealna dziewczyna

Fot. unsplash.com

Nie przesiadujesz godzinami w Internecie

Takie panny są uważane za płytkie i oderwane od rzeczywistości. Wdawanie się głupie internetowe dyskusje, przeglądanie Instagrama i wysyłanie filmików przez Snapchata to strata czasu. W ten sposób myśli większość dojrzałych facetów. Z taką dziewczyną nie za bardzo jest o czym rozmawiać.

Czasami rezygnujesz z diety

To dobrze, że o siebie dbasz, ale panowie lubią, gdy od czasu do czasu zjesz z nimi pizzę albo hamburgera z frytkami. Pokazujesz do siebie dystans. Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta ma obsesję na punkcie swojego wyglądu.

Zawsze starasz się wyglądać jak najlepiej

To ważne, abyś zawsze była czysta, pachnąca, starannie uczesana i ładnie ubrana. Pokazujesz w ten sposób szacunek do siebie. Poza tym żaden facet (i ty na pewno też) nie chciałabyś mieć do czynienia z flejtuchem.

idealna dziewczyna

Fot. unsplash.com

Nie podejrzewasz go o zdradę

Podejrzenia o zdradę są w stanie zwalczyć nawet najsilniejsze uczucie. Robienie mu uwag, podpytywanie, przeglądanie telefonu i szpiegowanie świadczy o braku zaufania w związku. Każda relacja powinna opierać się na bezgranicznym zaufaniu.

Stajesz w jego obronie

W razie gdy ktoś zrobi mu przykrość czy zarzuci coś, stawaj w jego obronie. Facetom bardzo się to podoba. Rzecz jasna musisz mieć pewność, że on niczego nie zbroił. Ale stanie murem za facetem jest ważne.

Dbasz o niego

Troszczysz się o jego posiłki, relaks, a gdy trzeba interweniujesz bardziej stanowczo i przekonujesz go, aby wziął urlop lub nie przesiadywał w pracy tyle godzin. Faceci uwielbiają, gdy to robisz. Pamiętaj tylko, żeby nie zamienić się w jego matkę.

Zobacz także: Czy po zdradzie można odbudować związek?

idealna dziewczyna

Fot. unsplash.com

Wspierasz go na duchu

Motywujesz go i podbudowujesz, gdy zachodzi taka potrzeba. Nie krytykujesz jego pomysłów, ale zawsze starasz się znaleźć w nich jakieś pozytywy. Gdy masz inne zdanie, delikatnie odwodzisz go od tej idei. Poza tym naprawdę w niego wierzysz.

Doceniasz go

Podkreślasz to, co robi dla ciebie i dla waszego związku. Zawsze dziękujesz, dzięki czemu on czuje się potrzebny i doceniony. Przyjmujesz postawę, aby częściej zwracać uwagę na jego zalety niż wady.

Dajesz mu wolność

Pozwalasz mu wychodzić, kiedy chce, a nawet go do tego nakłaniasz. Wiesz, że on potrzebuje czasami pobyć bez ciebie. To jednak nie oznacza, że wszystko tolerujesz bez mrugnięcia okiem. Są pewne granice, ale sama musisz je wyznaczyć.

Komentarze (5)

Ocena: 3.6 / 5
ehhh (Ocena: 5) 23.05.2018 13:20
Wspierasz wspólny budżet finansowo ??? znaczy co ??? leze, pachne i laskawie jak mam gest bo misio nie wqwil to zaplace kablowke ??? jak rozumiem nie bedzie zadnego problemu jak role sie odwroca i to misio jak bedzie mial gest olaci w tym miesiacu kablowke
odpowiedz
Mais (Ocena: 1) 26.04.2018 16:40
Nw.
odpowiedz
Podpis2 (Ocena: 2) 19.04.2018 13:42
Partnerce? To jakies myślenie prostytutki czy chorej po studiach geneder.
zobacz odpowiedzi (1)
pis (Ocena: 5) 19.04.2018 05:14
Idealna kobieta dla chlopa ze stolycy i zaglebia to taka by mogla dostac 500+
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo