Najbardziej upokarzająca zemsta za zdradę, o jakiej przeczytasz

Zdradzony mężczyzna opisał całą historię w mediach.
Najbardziej upokarzająca zemsta za zdradę, o jakiej przeczytasz
19.04.2018

Zdrada to najgorsza rzecz, jaką możemy zrobić życiowemu partnerowi. Nawet jeżeli po latach uczucia zdążyły przygasnąć, cierpi ego. Już nie wspominając o dzieciach czy wspólnych zobowiązaniach. Zdrada jest działaniem, które wywraca życie do góry nogami.

Zobacz także: Najgorsze typy BYŁYCH DZIEWCZYN. Jeśli Twój facet był z którąś z nich związany - współczujemy

Nie wszyscy potrafią zdobyć się na wybaczenie. Niektórzy planują nawet zemstę, tak bardzo czują się upokorzeni i zranieni. Tę ostatnią opisał portal Reddit. Mężczyzna, który dowiedział się o niewierności żony, postanowił dać jej nauczkę. Przyznajemy, że zrobił to w genialny sposób. Zanim zrealizował plan zemsty, poczekał kilka miesięcy. W tym czasie zbierał dowody.

Żona zdradziła się na wiele sposóbów. Mężczyzna musiałby być ślepcem, aby nie zauważyć pewnych szczegółów. Po pierwsze uśmiechała się, czytając SMS-y i mówiła, że to od jej matki. Potrafiła też wyjść przed 23.00 po mleko, a wrócić o 2.00. Opowiadała, że długo pracuje, ale gdy mąż odwiedził ją w pracy, okazało się, że wyszła kilka godzin temu.

Bohater opowiadania postanowił czekać z odwetem aż do dnia urodzin swojej żony. Szukał dla siebie nowego mieszkania i zbierał dowody dla prawnika. Poza tym urodziny były doskonałą okazją do dokonania najbardziej upokarzającej zemsty, o jakiej do tej pory słyszałyśmy. Kobieta tylko ułatwiła mu zadanie, prosząc, aby tego dnia wyjechał ze znajomymi za miasto...

Zamiast wycieczki mężczyzna zorganizował z premedytacją niespodziankę urodzinową dla swojej lubej. Zaprosił jej krewnych i znajomych. Cała grupa udała się do mieszkania, a potem wkroczyła do sypialni i krzyknęła „Niespodzianka!”. Okazało się, że w środku kobieta uprawiała seks ze swoim kochankiem. „Jej mama upuściła tort, siostra krzyknęła, ojciec zaczął wrzeszczeć, ja udawałem, że jestem w szoku, a jej znajomi zaczęli na nią krzyczeć” – relacjonuje mężczyzna.

Historia zakończyła się rozwodem i upokorzeniem dla kobiety.
 
 

Komentarze (9)

Ocena: 3.89 / 5
gość (Ocena: 1) 20.04.2018 10:14
Było na demotach, kwejku, anonimowych... W wersji polskiej, angielskiej... Zdradzała kobieta, facet... Tort był upuszczany przez mamę, tatę, siostrę, brata... To jest wręcz żałosne, że któryś już raz widzę na tej stronie odgrzebane z czeluści internetu odgrzewane co kilka miesięcy historie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 02:22
przecież to pasta stara jak internet
odpowiedz
s4ga (Ocena: 5) 19.04.2018 18:42
Dwa dni temu była ta sama historyjka, tylko to facet zdradzał ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 15:17
Dla mnie żałosne jest odgrywanie się za zdradę. Zdradził mnie, bolało to fakt ale odwracam się i idę w swoją stronę a nie POKAZUJE całemu Światu jak mnie to boli .
zobacz odpowiedzi (1)
Bajki to są (Ocena: 2) 19.04.2018 13:48
Goła baba na zdjęciu wrzeszczy bo czuje się bezkarna i wymaga terapii zamkniętej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo