HIT SIECI: Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie przez... krzyżówkę!

Ona twierdzi, że niczego się nie spodziewała.
HIT SIECI: Mężczyzna oświadczył się swojej dziewczynie przez... krzyżówkę!
Fot. iStock
10.04.2018

Niektórzy męzczyźni idą na łatwiznę podczas oświadczyn, a inni dbają o każdy szczegół. Przedstawicielem tego ostatniego typu jest 30-letni Edward Fraser z Norwich, który oświadczył się swojej 28-letniej dziewczynie Rachael Herman przez... krzyżówkę.

Zobacz także: „Koleżanka z pracy chce przyjść na mój ślub z osobą towarzyszącą. Nie zgadzam się na to!”

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna uwielbiają krzyżówki i poświęcają im mnóstwo czasu. To ich wspólna pasja. Właśnie dlatego mężczyzna, który szukał oryginalnego pomysłu na oświadczyny, wymyślił specjalną krzyżówkę. Był też inny powód. „Szukałem jakiegoś wyjątkowego sposobu, ponieważ ona jest wyjatkową osobą” - wyznaje.

Planowanie akcji zajęło mu 3 miesiące. Edward sam wszystko opracował, a krzyżówka ukazała się w codziennej prasie. Zawierała ona informacje na temat mężczyzny i kończyła się pytaniem: „Czy wyjdziesz za mnie?”. Jedna z zagadek brzmiała „Czarny książę rozpoczyna rozwiązywanie i szuka jej ostatecznej odpowiedzi na polu 27 w poprzek”.

Trud mężczyzny opłacił się. Jego partnerka powiedziała „tak”. O tym, jak bardzo przemyślany był każdy jego krok, świadczy to, że Rachael zasiadła do krzyżówki w dniu ich siódmej rocznicy. „Nie miałam zielonego pojęcia, co mnie spotka, to była cudowna niespodzianka i Edward współpracował wspaniale” – wyznaje kobieta. „My zawsze rozwiązywaliśmy krzyżówki we dwoje, więc to było takie normalne i przekonywujące”.

Wcześniej mężczyzna rozważył, jak bardzo zaszyfrowana ma być wiadomość. Chciał się upewnić, że Rachael ją odgadnie. „Moje serce waliło i pomyślałam sobie, czy to pytanie jest do mnie. Nic nie powiedziałam, ponieważ chciałam być pewna. Jakaś część mnie chciała również grać z Edwardem w jego grę i pozwolić mu czekać z niecierpliwością” – mówi Rachael.

W końcu udało się. Gra się skończyła, a Edward miał już przygotowany pierścionek zaręczynowy. Chciałybyście, aby wasz facet był równie kreatywny?

Źródło: independent.co.uk

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Nikola (Ocena: 5) 20.04.2018 15:18
Oo bardzo kreatywnie! Mój boy mi się oświadczył w tunelu aerodynamicznym jak lataliśmy w wielkopolsce. inaczej sobie to wyobrażałam, bardziej romantycznie noo ale ważne że pierścionek jest i sie kochamy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 10:21
I w książce tylko nie pamiętam już tytułu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 09:07
Tak było w serialu "Chirurdzy"
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 08:08
Ale słodko...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo