Opowiem Wam, jak wygląda seks z dużo starszym facetem (Historia 18+)

Zdaniem kobiety to nie sprawność czyni dobrego kochanka a... doświadczenie.
Opowiem Wam, jak wygląda seks z dużo starszym facetem (Historia 18+)
iStock
06.04.2018

Większość z nas gustuje w mężczyznach w podobnym wieku. Ewentualnie kilka lat starszych. Nie da się jednak ukryć, że są także kobiety wyraźnie zainteresowane znacznie starszymi panami. Takie pary widujemy coraz częściej i powoli przestajemy zwracać na to uwagę. Dojrzały facet w towarzystwie młodej dziewczyny nikogo już nie szokuje. Zazwyczaj podejrzenie jest jedno – musi być bardzo bogaty, skoro zaimponował ślicznotce, dla której mógłby być ojcem.

Zobacz także: LIST: „Jako farmaceutka mam prawo odmówić ci sprzedaży antykoncepcji. Już tłumaczę, dlaczego...”

Nie ma sensu udawać, że takie sytuacje się nie zdarzają. Pieniądze to wciąż wspaniały afrodyzjak, który sprawia, że różnica wieku i stare ciało przestają mieć znaczenie. Nie warto jednak wrzucać wszystkich takich przypadków do jednego worka. Wśród nas są kobiety, których nie interesuje stan posiadania partnera, ale wiele jego innych zalet. Tych, wbrew pozorom, wcale nie brakuje.

Mimo to dla znacznej części społeczeństwa duża różnica wieku między partnerami wciąż jest czymś nie do przyjęcia. Widząc starszego mężczyzną z młodą kobietą z góry zakładamy, że ona wykorzystuje go dla pieniędzy albo on zostawił żonę dla młodszej kochanki.

Prawda jest jednak znacznie bardziej złożona. Miłość po prostu nie zna wieku i nie możemy przewidzieć w kim się zakochamy. Tak było w przypadku Sary, która wyszła za mąż za mężczyznę starszego od niej o 26 lat. Kobieta przekonuje, że nie tylko ich związek jest szczęśliwy, ale też ich życie erotyczne jest po prostu niesamowite. Postanowiła nam o tym opowiedzieć.

Z moim mężem znamy się od kilku lat. Ja zajmuję się badaniami naukowymi, on jest profesorem na uczelni. Poznaliśmy się podczas jednego z moich gościnnych wykładów. Wtedy ja miałam 30 lat, on – 56. Brzmi jakby nie mogło się udać? Też tak myśleliśmy.

związek ze starszym mężczyzną

iStock

Wtedy każde z nas było w związku. Żadne jednak nie było szczęśliwe. Między nami nie było jednak niczego więcej niż tylko zawodowe koleżeństwo. Do czasu. Podczas wypadu na drinka zwierzyłam mu się, że mój ówczesny partner ma zupełnie inne oczekiwania seksualne i nie jestem zadowolona z pożycia. Okazało się, że on ma takie same problemy w swojej relacji! Przegadaliśmy kilka godzin, ale dalej do niczego nie doszło. 

Między nami ciągle czuć jednak było chemię i iskry. Po kilku kolejnych spotkaniach oboje zdecydowaliśmy się na rozwód z poprzednimi partnerami. Nie było łatwo, ale uznaliśmy, że chcemy spróbować zmienić swoje życie i porzucić przyzwyczajenia. 

Dopiero po kilku miesiącach, kiedy oboje zakończyliśmy relacje z przeszłości, postanowiliśmy zacząć chodzić na randki. I tak, od spotkania do spotkania, zostaliśmy parą. Bałam się naszego pierwszego razu. W końcu mężczyzna w wieku 56 lat może mieć pewne problemy. Mój mąż też je miał. Dlatego podczas pierwszego zbliżenia skończyło się tylko na seksie oralnym i delikatnych pieszczotach. Nic innego nie wchodziło w grę, bo mój mąż nie był w stanie utrzymać erekcji. Mimo tego byłam po prostu wniebowzięta. To był najlepszy wieczór mojego życia. Okazało się, że mamy taki sam temperament i potrzebujemy w łóżku dokładnie tego samego. 

związek ze starszym mężczyzną

iStock

Po prawie roku zostaliśmy małżeństwem, a mój mąż zaczął leczyć swoje problemy z erekcją. Przed stosunkiem bierze niewielką tabletkę i jest całkowicie sprawny. Nie jest to jednak środek tak inwazyjny jak Viagra. Te tabletki tylko wspomagają utrzymanie wzwodu, ale go nie wywołują. Od tego czasu nasze pożycie jest bardziej niż satysfakcjonujące! Kochamy się codziennie i jest nam jak w bajce! Nigdy wcześniej nie sądziłam, że mogę mieć wielokrotny orgazm, a teraz jest to dla mnie norma. 

Mój poprzedni partner uważał, że coś jest ze mną nie tak, skoro chcę kochać się tak często. Dla niego codzienny seks zupełnie nie wchodził w grę. Jakiekolwiek eksperymenty? Mogłam o tym zapomnieć. Najlepiej było, kiedy robiliśmy to w pozycji misjonarskiej, szybko kończyliśmy i szliśmy spać. Tak nie da się żyć! Ja mam znacznie większe potrzeby i kocham próbować w łóżku nowych rzeczy. Tylko wtedy uda nam się podtrzymać iskrę.

W czym starszy kochanek jest lepszy? Ma znacznie więcej doświadczenia i empatii. Jego uwaga koncentruje się na partnerce, której stara się dać rozkosz. Mój mąż jest tak czuły i delikatny, jak jeszcze  żaden mężczyzna, z którym poszłam do łóżka. Dba o mnie i nigdy nie pozwoli, żebyśmy skończyli zabawę dopóki nie osiągnę szczytu. Próbujemy różnych pozycji i zabawek i czuję się jak w niebie! 

związek ze starszym mężczyzną

iStock

Kiedy mówię moim przyjaciółkom o naszym pożyciu często słyszę, że taki „dziadek” na pewno nie ma się czym popisać. To mylne przekonanie. Wszystkim, którzy nie wierzą w werwę mojego męża mówię, że to nie sprawność czyni dobrego kochanka, a jego doświadczenie i podejście do kobiety. Wszystkie negatywne komentarze natychmiast ucinam. Nie zamierzam się im tłumaczyć. Pewnie zazdroszczą mi, bo w mojej sypialni ciągle jest gorąco, a w ich małżeńskich łóżkach od lat wieje nudą!

Ja jestem szczęśliwa jak nigdy! Nigdy nie pomyślałabym, że rozwiązaniem moich problemów z seksem może być wiek mojego partnera. A jednak!

A Wy byłyście lub jesteście w związku z dużo starszym partnerem? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także: LIST: „Od roku kocham się z chłopakiem, ale nadal jestem dziewicą. Robimy to tylko od tyłu”

Komentarze (25)

Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 30.07.2018 15:32
pieprzenie głupot 56 letni facet jemu juz nie staje maximum 6 lat starszy chłopak chce miec męza faceta a nie starego dziada
odpowiedz
Nickol (Ocena: 5) 02.07.2018 11:21
Mój chłopak jest starszy ode mnie o 16 lat ale różnica wieku nam tylko pomaga, dzięki temu często mogę mu pomagać a on mi
odpowiedz
Malgorzata (Ocena: 5) 18.06.2018 16:17
Byłam w związku z mezszczyzna o 16 lat starszym. Po prostu tragedia. Zakochałam się nie przeszkadzała mi tak duża różnica wieku, myślałam starszy poważniejszy, bardziej opiekuńczy z większym doswiadczeniem . Nic bardziej mylnego. Myślał że właśnie jak ma pieniądze to będę z nim bez względu na wszystko. Po ciężkich dwóch latach w końcu się rozpadło. Zero czulosci- wręcz zimny,bez doświadczenia (69lat).Bardzo egoistyczny ,potrzeby jego ,moje nie ważne . Nigdy więcej partner z tak duża różnica wieku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2018 00:39
40 latkowie to stare ruple a nie faceci.Zwłaszcza w Polsce
odpowiedz
Rudzia (Ocena: 5) 07.04.2018 08:45
Ja mam starszego o 14lat i też życia poza nim nie widzę. Jesteśmy ze sobą 6 lat i nigdy nie zamienię go na młodszego:) a sex jest najlepszy :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo