Czego faceci oczekują od kobiet, z którymi są w związku? (Lista, która może Cię zdziwić)

Nie, wcale nie chodzi o seks.
Czego faceci oczekują od kobiet, z którymi są w związku? (Lista, która może Cię zdziwić)
Fot. Unsplash
04.04.2018

Dla mężczyzn najważniejszy jest seks. Taki komunikat wyłania się z artykułów na temat związków, które możemy przeczytać nie tylko w Internecie, ale także prasie. Nie jest to prawda, chociaż miłość fizyczna odgrywa ogromną rolę w związku. Ale ona sama nie wystarczy. Mężczyźni mają także potrzeby oraz oczekiwania innego rodzaju. Najważniejsza jest oczywiście miłość i poczucie bycia kochanym. A co z innymi?

Zobacz także: Usłyszała, że nie zasługuje na swojego męża, bo jest dla niego... za gruba

Wcale nie chodzi o gotowanie mu obiadków, wkupienie się w łaski mamy, akceptowanie wyjść na piwo z kumplami czy chodzenie z nim na przyjęcia firmowe. Portal allwomenstalk.com wymienił, czego dokładnie mężczyzna oczekuje od kobiety w związku. Możesz być zdziwiona.

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czy on dostaje je od ciebie pomimo upływu lat. Jeżeli nie, wasz związek wkrótce może wejść w fazę kryzysu.

Będziesz lubiła jego przyjaciół

Przyjaciele są bardzo ważni dla faceta. Stanowią część jego życia, zwłaszcza ci, z którymi trzyma się od wielu lat. Rzadko zdarza się tak, że lubimy wszystkich. Czasami nawet nie mamy konkretnego powodu, aby kogoś nie lubić, ale jednak tak się dzieje. Mimo wszystko postaraj się zrobić, co w twojej mocy, aby ich akceptować i mieć z nimi koleżeński kontakt.

Będziesz go ciągle traktowała jak tego jedynego

Na pewno chciałabyś być dla niego najważniejsza już na zawsze. On myśli podobnie. Dlatego tak ważne jest podtrzymywanie chemii w związku oraz dbanie o romantyczny charakter relacji. To pomoże zarówno tobie, jak i jemu. Pamiętaj też, że nawet jeżeli tak czujesz, musisz jeszcze okazywać facetowi, że jest najważniejszy.

 

oczekiwania facetów odnośnie związku

Fot. unsplash.com

Dasz mu czas tylko dla siebie

On potrzebuje chwili tylko dla siebie. Nie odbieraj mu tego. Nie ulegaj mylnemu przeświadczeniu, że zakochani wszystko muszą robić razem. Daj mu czas dla siebie. Wtedy zatęskni do ciebie i jeszcze chętniej do ciebie wróci.

Ciągle będziesz dla niego wyzwaniem

Nie oferuj mu wszystkiego od razu na tacy. Nawet gdy macie za sobą dłuższy staż, dawaj mu do zrozumienia, że ciągle musi o ciebie zabiegać. Facet przez cały czas trwania relacji powinien mieć świadomośc, że oczekujesz od niego zapraszania na romantyczne kolacje oraz kwiatów. Niech stara się o czas spędzony z tobą. Jak to osiągnąć? Miej też swoje zainteresowania i znajomych. Nie podporządkowuj pod niego swojego całego życia.

Nie spróbujesz go zmienić

Każdy chce być akceptowany taki, jaki jest. I każdy ma wady. Pogódź sie z tym, że niektórych rzeczy w nim nie zmienisz, a jeżeli spróbujesz, napotkasz opór i niechęć z jego strony. Jeżeli coś ci za bardzo przeszkadza, lepiej poszukaj innego mężczyzny.

oczekiwania facetów odnośnie związku

Fot. unsplash.com

Zaakceptujesz jego przeszłość

Niektórzy faceci mają niechlubną przeszłość. On pragnie, abyś ją zaakceptowała i nie skreślała go od razu. Ma też nadzieję, że jego błędy nie będą wypływały przy okazji każdej kłótni.

Będziesz szanować jego opinie

Nie musicie zgadzać się we wszystkim, ale szanować swoje opinie już tak. Na pewno sama oczekujesz szacunku. Dlatego daj mu to, czego sama oczekujesz. Bądź wyrozumiała i pamiętaj, że miłość powinna być ponad podziałami.

Będziesz się z nim komunikować

Kłótnie, ciche dni, wypominanie różnych rzeczy, teksty w stylu: „domyśl się” – faceci tego nie cierpią. On chce, żebyś była opanowana, rozsądna i nie poddawała się emocjom. Oczekuje również, że nie powiesz mu niczego okrutnego pod wpływem złości.

Będziesz jego przyjaciółką

Facet marzy o tym, abyś była jego najlepszym kompanem. To znaczy, że oczekuje wsparcia w trudnych chwilach, towarzystwa na wakacjach, partnerstwa w sprawach finansowych, opieki w czasie choroby i rozmowy. Przede wszystkim tej ostatniej.

Zobacz także: Najdziwniejsza para na Instagramie. Starszy pan i jego młodziutka „dziewczyna” (FOTO 18+)

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.04.2018 23:13
I w drugą stronę to sam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie