Zajrzał do komputera dziewczyny i zamarł. „Żaden facet nie chciałby czegoś takiego znaleźć”

Uważaj, co wpisujesz do wyszukiwarki!
Zajrzał do komputera dziewczyny i zamarł. „Żaden facet nie chciałby czegoś takiego znaleźć”
Fot. Unsplash
05.03.2018

Teoretycznie nowoczesne technologie zbliżają ludzi. Dzięki nim możemy być w stałym kontakcie, a wiele relacji ma swój początek w wirtualnej rzeczywistości. Niestety, nieumiejętne korzystanie z nich może też nas od siebie oddalić. Przekonał się o tym pewien internauta, który w ten sposób dowiedział się o swojej dziewczynie czegoś, czego nie chciał.

Chłopak za przyzwoleniem partnerki skorzystał z jej komputera. Sama go o to poprosiła. W efekcie trafił na ślady, które nie najlepiej wróżą ich dalszemu związkowi. Dziewczyna najwyraźniej zapomniała, co chwilę wcześniej wpisywała do wyszukiwarki. Takie ślady nie znikają same z siebie. Teraz zrozpaczony użytkownik serwisu Reddit już zupełnie nie wie, na czym stoi.

Czy para ma jakiekolwiek szanse na wspólną przyszłość? A może to on powinien zakończyć znajomość, skoro już wie, co „ukochana” tak naprawdę o nim myśli?

Zobacz również: 10 poważnych znaków, że on już nie chce z Tobą być

prywatność w związku

Kilka miesięcy temu młody mężczyzna pierwszy raz skorzystał z jej komputera. Za jej przyzwoleniem. „Jakieś pół roku temu odwiedziłem moją dziewczynę w jej domu. Wspomniała wtedy o artykule, jaki przeczytała i chciała mi go polecić. Poprosiła, żebym sprawdził link w historii jej przeglądarki internetowej. To był jej błąd. Znalazłem nie to, czego szukałem”.

27-latek dowiedział się, czego wcześniej szukała w Sieci. Były to hasła typu: „myśl o seksie z nim mnie obrzydza”. Bardzo go to zmartwiło i odebrało resztki pewności siebie. Postanowił, że powie jej o swoim odkryciu, aby ratować związek. Wtedy partnerka stwierdziła, że od jakiegoś czasu ma zmniejszone libido i naprawdę nie ma nic złego na myśli.

Niestety, sytuacja powtórzyła się. Tym razem było jednak znacznie gorzej…

Zobacz również: Historia Anety: „Narzeczony zdradził mnie 5 razy. To nie był typowy skok w bok”

 

prywatność w związku

fot. Unsplash

Związek przetrwał tę próbę i przez kolejne miesiące para wciąż była razem. Teraz chłopak zastanawia się, czy to nie był błąd. Może powinien zakończyć związek już wtedy? „W ten weekend, pół roku po moim ostatnim odkryciu, wydarzyło się to samo. Przeglądanie jej historii wyszukiwania dobiło mnie jednak jeszcze bardziej” - wyznaje we wpisie na łamach serwisu Reddit.

Jego dziewczyna wyszukiwała w Internecie hasła typu: „brak pociągu do partnera”, „seksowny współpracownik”, „czy odkochałam się w chłopaku”.

„Wszystko co najgorsze potwierdziło się w czasie krótkiego przeglądania historii jej przeglądarki” - twierdzi. Teraz zastanawia się, czy to już naprawdę koniec i nie ma wyjścia z tej sytuacji. Z pomocą pospieszyli mu komentatorzy.

Zobacz również: Męskie zdanie: Dlaczego facet odchodzi mimo tego, że kocha?

prywatność w związku

fot. Unsplash

Zdania w tej kwestii są podzielone, choć dominują czarne scenariusze.

„Rusz do przodu. Nie ma żadnych szans, żeby to doprowadziło do małżeństwa, szczęścia i satysfakcji”.

„Tracisz swój cenny czas. Zawsze możesz z nią porozmawiać, ale nie sądzę, żeby to cokolwiek dało”.

„Nie da się być w związku z kimś, kto nie potrafi otwarcie mówić o swoich potrzebach. Z kimś, kto uważa cię za mało atrakcyjnego i nie lubi uprawiać z tobą seksu”.

„Ona chciała, żebyś to znalazł, bo boi się powiedzieć prawdę”.

Zrobiła to specjalnie. Chce, żebyś to ty zakończył związek” - twierdzą internauci.

Pojawiły się jednak głosy, że nic jeszcze nie jest przesądzone. Szczera rozmowa może uratować tę relację. Ty też tak myślisz?

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 19:51
Szczera rozmowa nie spowoduje, że dziewczyna nagle poczuje do niego chemię. Jest z nim z wyrachowania, bo albo nie spotkała jeszcze tego swojego wymarzonego, ewentualnie wykorzystuje go w jakiś sposób. Nawet, jeśli dojdzie do małżeństwa, co całkiem prawdopodobne, to albo będzie go zdradzać, lub ucieknie, gdy naprawdę się zakocha. Facet powinien zwinąc swoje manatki i nawet nie odlądać się za ta dziewczyną, on jest tylko opcją na przeczekanie.
odpowiedz
Pyza89 (Ocena: 5) 06.03.2018 00:07
Też ma problem. Myślałam, że znalazł jakiegoś ostrego pornolka i teraz przeżywa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2018 23:11
ja czasem wpisuje w neta jakies bzdety i wcale one nie sa o mnie i o moim zyciu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2018 22:07
Jeju.... ten człowiek jest nienormalnie spokojny... ja to bym od razu powiedziała co o tym myślę, jakbym takie info o sobie znalazła... spać bym nie mogła - musiałabym wszystko wiedzieć i albo być przeproszona na kolanach albo zakończyłoby się związek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2018 11:14
mialam podobny przypadek. z ta roznica ze nie pozwolilam chlopakowi przegladac komputera i rozmawialam na temat problemow i zawsze lekcewazyl to, a pozniej takie afery wychodza w zwiazku. masakra.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie