Kobiety, których mężczyźni NIE ZNOSZĄ

Jakie zachowania dyskwalifikują Cię w oczach faceta?
Kobiety, których mężczyźni NIE ZNOSZĄ
Fot. Unsplash
06.03.2018

Dlaczego tak wiele pięknych kobiet nie ma u boku życiowego partnera? Powodów może być wiele. Po pierwsze nie wszystkie kobiety chcą go mieć. Po drugie są kobiety, które czekają na wartościowego mężczyznę i nie zadowalają się każdym tylko po to, aby mieć kogoś u boku. Są też dziewczyny mające pecha i takie, które same są sobie winne. Zachowują się w sposób odrzucający facetów i mogą mieć pretensje tylko do siebie.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego nie możesz znaleźć sobie kogoś na dłużej, przeanalizuj swoje zachowanie. Skonfrontuj je z wymienionymi poniżej wadami. Mężczyźni ich nie znoszą. Możesz wyglądać jak miss, ale one dyskwalifikują cię w męskich oczach na dłuższą metę.

W przypadku gdy wykazujesz jedną bądź nawet kilka cech, mamy tylko jedną radę – zacznij nad sobą pracować. Poproś też zaufaną osobę o szczerą opinię na swój temat i weź sobie jej słowa do serca.

Zobacz także: Dlaczego faceci od Ciebie odchodzą?

Rozczulanie się nad sobą

Są dziewczyny, które lubią się nad sobą użalać. Obwiniają cały świat, jak bardzo mają w życiu źle, jak bardzo są słabe i nic nie mogą z tym zrobić. W niektórych przypadkach faktycznie stoi za tym niezależna przyczyna, ale gdy za każdym razem facet słyszy pojękiwanie, robienie z siebie ofiary, a wręcz udawanie męczennicy, zaczyna podejrzewać, że to fałszywa postawa. Ma zupełną rację, że dalej nie chce brnąć w taki związek.

co odrzuca facetów

Fot. unsplash.com

Pozerstwo

Udawanie kogoś, kim nie jesteś, szpanowanie, wszelkiego rodzaju efekciarstwo – to wszystko odrzuca facetów. Oni cenią sobie naturalność i pewność siebie. Takim zachowaniem po pierwsze zaprzeczasz naturalności, a poza tym zdradzasz niepewność siebie i kompleksy.

Złośliwość wobec innych ludzi

Niestety wiele kobiet jest złośliwych, zwłaszcza wobec innych kobiet. Mężczyźni nie znoszą takiego zachowania, bo uważają je za podłe i świadczące o słabości charakteru.

co odrzuca facetów

Fot. unsplash.com

Brak zainteresowań

Dziewczyna bez zainteresowań jest dla faceta nudna. Każda z nas ma jakieś ulubione formy spędzania czasu. To może być szycie, gotowanie, modelarstwo, zajmowanie się zwierzętami, tak naprawdę cokolwiek. Liczy się, że robisz to z serca, z pasją.

Brak ambicji

Nie musisz pełnić kierowniczej funkcji, ale dobrze byłoby, aby twoja praca zaliczała się do tych interesujących i żebyś nie wykonywała jej przypadkiem na zasadzie, bo taka akurat się trafiła. Poza tym mężczyźni lubią, gdy kobiety nad sobą pracują, mają jakieś plany i marzenia.

Plotkowanie

Kobiety zdradzają plotkowaniem, że nie czują się pewnie w swojej skórze. Czasami powodem plotek jest też zazdrość. Mężczyźni uważają, że powinnaś raczej sama spróbować coś zrobić, niż puszczać w obieg nieprawdziwe historie. Tym bardziej, że można w ten sposób zaszkodzic drugiej osobie. Faceci lubią kobiety o czułym sercu, wrażliwe i sympatyczne.

Zobacz także: Gdy on Cię nie chce: Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości?

co odrzuca facetów

Fot. unsplash.com

Lenistwo

Wszystko musi mieć swój umiar. Jeżeli całe wieczory spędzasz na oglądaniu seriali i zaniedbujesz podstawowe obowiązki, nie licz na zainteresowanie faceta. Po pierwsze wydasz się nudna, a po drugie współczesny facet oczekuje partnerstwa. Wie, że z leniwą kobietą u boku wszystko będzie na jego głowie.

Zbyt duże ambicje

Posiadanie zbyt dużych ambicji to również nie jest zbyt dobry pomysł. Możesz nimi zgasić faceta. Oni źle czują się w sytuacji, gdy kobieta przerasta ich intelektem lub ma wyższe aspiracje.

Dominacja

Są faceci, którzy uwielbiają dominujące kobiety, ale można też spotkać takich, którzy wolą opiekować się kobietą. Oczywiście w granicach rozsądku. Jednak żaden facet nie lubi, gdy kobieta nim manipuluje, rządzi i wymusza pewne zachowania.

Komentarze (5)

Ocena: 3.6 / 5
Ruda (Ocena: 5) 16.03.2018 19:04
Wymienione cechy dotyczą także mężczyzn. Wszystko jest kwestią dobrania się, a i to nie gwarantuje dozgonnego szczęścia. Są mężyźni, którzy chcą, żeby żona nie pracowała i zajmowała się domem, analogicznie jest mnówsto kobiet, dla których rola kury domowej jest spełnieniem. Leniwa baba oglądająca seriale doskonale pasuje do leniwego chłopa, dla którego cały wolny czas to gry kmoputerowe przy puszce piwa. Naprawdę jest niewielu mężczyzn których cieszy świetlana kariera żony, ale są natomiast tacy, którzy świtnie czują się w roli utrzymanka. W przypadku użalania się i pltlowania, to bilans wychodzi raczej na "0". Gorzej, gdy są do siebie podobni i nawzajem się oskarżają.
odpowiedz
Barbara (Ocena: 1) 07.03.2018 11:34
Biedactwa źle się czują, gdy kobieta przerasta ich intelektem... Dajcie spokój, co za denny artykuł.
odpowiedz
Poważnie? (Ocena: 2) 06.03.2018 23:34
Serio? Dopiero co było coś podobnego. Każda z tych "uwag" może się też tyczyć facetów. Swego czasu pracowałam w biurze przy dużej budowie. Sporo facetów i powiem wam, to są jeszcze większe plotkary niż stado bab Hahahhaha
odpowiedz
Yh (Ocena: 5) 06.03.2018 11:23
Ta bo panowie nigdy nie plotkuja, skrupulatnie planuja awanse, nigdy nie zdarza im sie udawac kogos kim nie sa, nigdy nie narzekaja tylko rzucaja sie w wir oryginalnalnych pasji! Po pierwsze faceci plotkuja nawet bardziej niz kobiety. Rzeczywistosc weryfikuje ambicje, mozesz marzyc a w miedzyczasie trzeba z czegos zyc. Pasje sa super ale kosztuja i nie zawsze jest na nie czas. Gorsze chwile ma kazdy, czasami sa to gorsze miesiace, prawdziwe zycie nie jest kolorowe. Faceci chca tegp, tamtego a sami sa do niczego.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo