12 dziwnych rzeczy, które robią pary z długim stażem

Ty i Twój facet też tak robicie?
12 dziwnych rzeczy, które robią pary z długim stażem
Fot. iStock
12.02.2018

Na początku każdego związku zarówno mężczyzna, jak i kobieta bardzo się starają. Oboje pragną przedstawić się w jak najkorzystniejszym świetle, ponieważ wiadomo, jak bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Może ono przesądzić o dalszych losach pary. Ludzie sprawdzają też, na ile mogą sobie pozwolić przy drugiej połówce. Chcą wiedzieć, czy zostaną zaakceptowani razem ze swoimi dziwactwami.

Po pewnym czasie, zazwyczaj kilku miesiącach, atmosefra staje się znacznie luźniejsza. Kobieta i mężczyzna zaczynają się czuć w swoim towarzystwie swobodnie. Ona nie boi zaprezentować mu się w papilotach, a on zbiera się na odwagę, żeby pokazać jej, jak na co dzień wygląda jego mieszkanie...

Jeszcze później te pary, które świetnie się mają i których związek z każdym dniem staje się mocniejszy, tworzą swoje własne rytuały, zwyczaje oraz powiedzonka. Są one charakterystyczne tylko dla nich, a patrzący z boku mają wrażenie, że widzą lub słyszą brednie. Ale to nie brednie, tylko prawdziwa miłość, chociaż wygląda dziwnie.

Jakie najdziwniejsze rzeczy pary robią razem? Można wymienić aż kilkanaście.

Zobacz także:

dziwne rzeczy, które robią pary

Fot. unsplash.com

Obijają się

Siedzenie razem i milczenie to typowe zachowanie u ludzi, którzy czują się ze sobą dobrze. Nie potrzebują oni słów, bo w ich słowniku nie ma czegoś takiego jak „niezręczna cisza”.

Wąchają swoje pachy

Proszą się nawzajem o powąchanie pach, aby stwierdzić, czy potrzebny jest prysznic. Obrzydliwe?

Robią zawody w puszczaniu bąków i bekaniu

Ten nawyk wykształca się po długim czasie. Zakochani czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i uważają, że nic nie zaszkodzi ich miłości.

Wąchają swoje ubrania

Zakochani czasami wąchają swoje ubrania, aby poczuć, że są bliżej swojej drugiej połówki. Nie czują obrzydzenia, biorąc w rękę przepocony T-shirt. Co niektórzy uważają nawet, że zapach potu ukochanej osoby jest seksowny.

dziwne rzeczy, które robią pary

Fot. unsplash.com

Mają swoją ulubioną restaurację

Czasami, gdy nie wiedzą, gdzie iść, mają w zanadrzu miejsce, w którym oboje czują się świetnie. Obsługa zna ich doskonale i wie, co zazywczaj zamawiają.

Sprawdzają swoje zęby

Proszą się wzajemnie o sprawdzenie, czy jedzenie nie utknęło im między zębami. Potem dają sobie soczystego buziaka.

Śpią na sobie

Przeważnie to kobiety traktują faceta jak poduszkę. Czasami kładą głowę na nogach ukochanego, a innym razem na jego torsie lub plecach.

Dzielą się gumą

W przypadku, gdy to ostatnia sztuka, dzielą się nią. Najpierw żuje ją jedna osoba, a potem druga.

Zobacz także: „Mój facet po alkoholu powiedział mi, że kocha inną. Gdy wytrzeźwiał, wszystkiemu zaprzeczył”

dziwne rzeczy, które robią pary

Fot. unsplash.com

Robią głupie miny

Mają ubaw z robienia głupich albo strasznych min. Zachowują się przy tym jak dzieci.

Traktują swoich nieprzyjaciół jak wrogów

Nawet nie sprawdzają, czy ta osoba naprawdę zawiniła. Ponieważ druga połówka uważa, że to wróg, właśnie tak zaczynają ją traktować.

Pokazują sobie brzuchy

Po zjedzonym posiłku sprawdzają, czyj brzuch jest bardziej wzdęty.

Oglądają razem seriale

Robią to przez cały weekend i opychają się przy tym fast foodami.

Też tak robicie? A może macie inne nietypowe nawyki?

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 12:01
To u mnie zgadza się - obijanie się, oglądanie seriali, ulubione restauracje i wyglupianie się. W zawody na bekanie, pierdzenie i tym podobne się nie bawimy, bo nie widzę w tym niczego śmiesznego. :P
odpowiedz
hejter (Ocena: 5) 12.02.2018 20:24
Boze kto to pisze? Dziewczynka z gimbazy?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.02.2018 19:19
serio ludzie robią takie rzeczy?? Rozumiem to obijanie się i wychodzenie do knajpy.. reszta jest dziwna, bardzo dziwna... rozumiem zwrocenie drugiej osobie że ma cos miedzy zebami podczas posilku ale by sie specjalnie szczerzyć??
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 12.02.2018 17:51
My tylko razem się "obijamy", mamy ulubione restauracje i zdarza się, że oglądamy podobne seriale (bez śmieciowego jedzenia). Reszta to obrzydlistwa, których cywilizowany i dobrze wychowany człowiek nie robi bez względu na staż związku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2018 15:04
my co najwyzej sie razem obijamy i oglądamy seriale bez fast foodów. I dobrze mi z tym, część z tych rzeczy jest wstrętna ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie