Tylko z takimi kobietami faceci chcą się żenić. 12 cech OBOWIĄZKOWYCH

W przeciwnym razie jesteś skazana na samotność.
Tylko z takimi kobietami faceci chcą się żenić. 12 cech OBOWIĄZKOWYCH
Fot. iStock
01.02.2018

Odnalezienie tego jedynego nie jest prostą sprawą. Przede wszystkim dlatego, że najpierw musi wpaść w oko tobie, a później sam dojść do wniosku, że ty też jesteś dla niego tą jedyną. Z tym różnie bywa, bo panowie mają coraz większe wymagania. Już nie wystarczy, że jesteś w miarę ładna, kochasz go i chcesz mieć z nim dzieci. Kobieta na całe życie musi zaoferować coś więcej.

Co konkretnie? Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne do określenia. Dziennikarki portalu Business Insider przyjrzały się najróżniejszym badaniom na ten temat (zrealizowanym praktycznie na całym świecie) i połączyły fakty. W ten sposób powstała lista kilkunastu niezbędnych cech, które muszą nas charakteryzować, by facet pomyślał: chcę z nią spędzić resztę życia.

Sprawdź, czy masz coś wspólnego z tym ideałem. Łatwo nie będzie…

Zobacz również: 7 rzeczy, przez które stajesz się mniej atrakcyjna dla mężczyzn

udany związek

fot. Unsplash

Jesteś mądrzejsza od niego

Wszystkim wydaje się, że jest na odwrót, ale faceci podświadomie szukają partnerek, które przerastają ich pod względem intelektu i życiowej wiedzy. Inteligentna kobieta to intelektualne wyzwanie. A oni naprawdę lubią wyzwania.

Jesteś szczera

Niektórzy twierdzą, że udany związek polega na poklepywaniu się wzajemnie po plecach i utwierdzaniu nawet w najgorszych decyzjach. To błąd. Mężczyzna docenia, kiedy potrafisz go spokojnie i merytorycznie skrytykować. Wtedy zmieni się na lepsze.

Masz pozytywne nastawienie

Faceci na pewno nie lubią smutnych szarych myszek, które we wszystkim widzą problem. Pociąga ich radość życia, nawet jeśli jest w tym trochę naiwności. Uśmiechnięta, radosna i gotowa do działania partnerka poprawia humor i motywuje do działania.

Potrafisz pójść na kompromis

To nie oznacza uległości. Wręcz przeciwnie - masz swoje zdanie i często go bronisz, ale kiedy zdasz sobie sprawę, że być może partner proponuje lepsze rozwiązanie - nie upierasz się, że jest inaczej. Tak działa udany związek.

Zobacz również: Faceci nie lubią kobiet, które nadużywają TYCH słów

udany związek

fot. Unsplash

Śmiejesz się z jego żartów

Panom naprawdę zależy na tym, by postrzegać ich nie tylko jako przystojnych i zaradnych, ale także zabawnych. Poczucie humoru jest dla nich bardzo ważne. Jeśli uważasz go za zabawnego faceta i dajesz mu to do zrozumienia - on od razu spojrzy na ciebie łaskawszym okiem

Jesteś otwarta

Potrafisz mówić o swoich słabościach, ale i sukcesach. Nie zamykasz się w sobie. Wolisz przegadać problem, niż udawać, że nic złego się nie dzieje. Mężczyźni lubią jasne sytuacje i dlatego tak to doceniają.

Kibicujesz mu

Nie ma nic gorszego, niż zniechęcanie i deprymowanie faceta, który ma konkretny plan, ale nie może liczyć na twoje wsparcie. On musi czuć, że stoisz za nim murem. Zarówno wtedy, kiedy jego działania przynoszą sukces, jak i kończą się porażką.

Masz dobre relacje z rodzicami

Nie tylko dlatego, że ceni sobie święty spokój. On obserwuje, jak ich traktujesz, żeby móc przewidzieć, jak będziesz traktowała go za kilkadziesiąt lat. Wieczne kłótnie i nieporozumienia z własnymi rodzicami nie zwiastują niczego dobrego dla związku.

Zobacz również: Zanim się zakochasz... musisz odpowiedzieć na te 5 pytań!

udany związek

fot. Unsplash

Potrafisz go uspokoić

W każdym związku zdarzają się sprzeczki czy nawet większe awantury. Tajemnicą sukcesu jest to, w jaki sposób reagujesz na nieporozumienia. Idealna partnerka nie próbuje podgrzewać atmosfery, ale dąży do szybkiego zakończenia konfliktu.

Lubisz spędzać czas wolny, tak jak on

Związek nigdy nie przetrwa, jeśli w weekendy ty wolisz siedzieć w domu i oglądać łzawe dramaty, a on potrzebuje mocniejszych wrażeń i najlepiej bawi się w głośnym klubie. Dopiero wspólny relaks zbliża.

Masz własne życie

Oczywiście, jesteście razem, wiele was łączy i macie wspólne plany, ale to nie wszystko. Mężczyźni poszukują kobiet, które mają też własne sprawy i nie są w 100 procentach uzależnione od partnera. W każdym związku przyda się odrobina indywidualizmu.

Nie chowasz urazy

Wiele z nas wyznaje zasadę, że wybaczyć można, ale zapomnieć - nigdy. To błąd. Jeśli ciągle będziesz wypominała mu jego chwile słabości, ten związek długo nie przetrwa. Warto nauczyć się odcinać przeszłość grubą kreską i nie wracać do tego, co było złe.

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
kejt (Ocena: 5) 08.03.2018 11:12
nie ma sensu udawac idealna tylko po to zeby wyjsc za maz, nie pasuje to do widzenia ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 21:28
Nie ma kobiet idealnych, wbijcie sobie to do tych pustych łbów w tej redakcji....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 18:37
Cechy obowiązkowe? A co to, zmieniamy religię?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 18:20
Nie mam żadnej z tych cech, czyli małżeństwo mi nie grozi. Na szczęście.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 16:44
A ja mam tylko, albo aż część z tych cech i kilka kg za dużo, a miłość kwitnie i w ogóle życie cudownie się układa :) mam pozytywne nastawienie do życia i życzę wszystkim wszystkiego dobrego :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie