Ideał kobiety: Oto cechy charakteru, które przyciągają facetów jak magnes

Masz je?
Ideał kobiety: Oto cechy charakteru, które przyciągają facetów jak magnes
Fot. iStock
04.02.2018

Chociaż każdy facet ma inne zdanie na temat tego, jakie cechy powinna mieć idealna partnerka, niektóre z nich wydają się pociągające ogółowi mężczyzn. Stanowią kwintesencję męskich poszukiwań. Mogą zachęcić mężczyznę do działania i sprawić, że kobieta stanie się w jego oczach atrakcyjna, nawet jeżeli taka nie była przez swój wygląd. To prawda, że faceci są wzrokowcami, ale czasami w miarę bliższego poznawania się kobieta, która wydawała się wspaniała, nagle okazuje się nieciekawa, a szara myszka, na którą on nie zwracał uwagi, w jednej chwili zaczyna jawić mu się niczym spełenie marzeń. Prawda jest taka, że to, jakie cechy charakteru posiadamy, ma ogromne znaczenie i wpływa na bycie atrakcyjną w męskich oczach.

Postanowiłyśmy przekonać się, które przyciągają mężczyzn niczym magnes. Zapytałyśmy o to naszych znajomych. Łącznie wymienili 9 cech. Oto one.

Sprawdź, czy je posiadasz.

Zobacz także: Wyznanie Agnieszki: „Żałuję, że mamy dzieci. Przez nie nasze małżeństwo przechodzi kryzys”

cechy kobiet

Fot. unsplash.com

Skromna

Bardzo pewne siebie femme fatale pociągają facetów, ale ci, którzy szukają poważnego związku, wybierają na partnerki skromne dziewczyny. Skromność w tym przypadku nie jest rozumiana jako brak pewności siebie, ale szacunek do innych ludzi i zachowanie, w którym nie ma wywyższania się i arogancji.

Niezależna

Niezależność bardzo pociąga facetów. Jeżeli potrafisz się sama utrzymać i zadbać o wszystkie potrzeby, wzbudzisz u nich podziw i szacunek. Oni już wiedzą, że będą musieli się postarać, aby ci zaimponować. Poza tym mają pewność, że nie szukasz faceta po to, żeby cię utrzymywał.

Wesoła

Optymizm i lekkie podejście do życia (nie bezmyślność!) to bardzo pożądane cechy u kobiet. Spędzanie czasu w towarzystwie takiej dziewczyny jest przyjemniejsze, facet może się odprężyć.

cechy kobiet

Fot. unsplash.com

Czuła i kochająca

Mężczyźni szukają u kobiet zrozumienia i miłości. Doceniają partnerki, które o nich dbają, poświęcają im swój czas i okazują wsparcie. Nawet to, że zrobisz mu do pracy kanapki, ma znaczenie.

Inteligentna

W przypadku inteligencji nie chodzi o to, ile książek przeczytałaś i jaką wiedzę posiadasz. Chodzi raczej o umiejętność wypowiadania się, dostrzegania ironii, wyłapywania żartów i wyciągania wniosków.

Życzliwa

Wszyscy zapytani faceci wymienili wśród pożądanych cech życzliwość i uprzejmość. Mężczyźni nie lubią kobiet, które źle mówią o innych, są fałyszwe bądź źle traktują ludzi. Poszukują dziewczyny o dobrym sercu.

Zobacz także: Po tych słowach poznasz, że on JUŻ CIĘ NIE KOCHA

cechy kobiet

Fot. unsplash.com

Potrafi słuchać

Zarówno zbytnia gadatliwość, jak i ciągłe milczenie nie są dobre, ale tym, czego najbardziej oczekują faceci podczas konwersacji jest umiejętność słuchania. To znaczy, że nie przerywasz i nie mówisz tylko o sobie. Interesujesz się, co on ma do powiedzenia, zadajesz mu dodatkowe pytania i w podobny sposób opowiadasz o sobie.

Interesująca

Mężczyźni nie lubią kobiet nudnych, którym nic się nie chce. Oczywiście nie chodzi o pojedyncze sytuacje, ale powtarzające się nieustannie. Gdy odmawiasz na wszystkie jego porpozycje i ciągle siedziałabyś w domu, on straci tobą zainteresowanie.

Pracowita

Faceci nie znoszą lenistwa u kobiet. Kojarzy im się ono z brakiem ambicji i wykorzystywaniem faceta pod względem finansowym. Pracowitość oznacza dla niego, że będziesz rownorzędnym partnerem i w razie potrzeby, zastąpisz go.
 

Komentarze (18)

Ocena: 4.22 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2018 12:26
Taka jestem teraz, lecz zostawil mnie wczesniej pod koniec depresji o czym wiedzial. Teraz ja go kocham, mieszkajac z nim, a on troche sie o mnie troszczy, ale ogolem stal sie zimny i niedostepny. Pomagal mi tylko przez telefon gdy bylam jeszcze w Pl, przylecialam do niego i po kolejnych 3-4 miesiacach powoli odchodzil, odpychal, trzymal w niepewnosci, az sie musialam sama domyslic. On teraz patrzy na mnie przez pryzmat depresji i przestal ufac. Jak go odzyskac, jak udowodnic, mieszkamy razem, bo nie mam wyjscia. Zyje z nim w jednym pokoju i jednym lozku i serce caly czas krwawi i teskni za jego miloscia
odpowiedz
Elza (Ocena: 5) 05.02.2018 16:30
Mająca bogatych rodziców :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.02.2018 01:59
Dla faceta najważniejsze jest żeby kobieta umiała gotować, umiała słuchać go z choćby udawanym zaintetesowaniem, była często chętna, często go uchwaliła, głaskała, dzieliła jego zainteresowania lub dobrze udawała i była ogólnie entuzjastyczna.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.02.2018 20:15
Dobre cycki i dupa i takowa ma każdego, a nie jakieś tam pitu pitu o charakterze. No dobra, zeby jeszcze ta twarz była jako taka :D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.02.2018 18:07
tia, mam większość tych cech, ale jakoś jednak mężczyźni wolą odważnie wystrojone dziunie z tipsami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo