Rusza #WyzwanieKochanie! W 2018 postawcie na miłość!

To dopiero wyzwanie! Nieprawdaż? Krótko, zwięźle i na temat podpowiemy Ci, jak sprawić, że w tym roku osiągniesz więcej niż kiedykolwiek.
Rusza #WyzwanieKochanie! W 2018 postawcie na miłość!
24.01.2018

I nie mamy na myśli kariery, pieniędzy ani nawet dalekich podróży. Niech rok 2018 będzie rokiem miłosnych inwestycji. Podejmij #WyzwanieKochanie rzucone przez Obsessive i dołóż do Twojego związku to, co najlepiej procentuje – odrobinę szaleństwa, zabawy, radości i wspólnych celów. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć pomysły na szaleństwa małe i duże?

 

Coś idealnego

Nie będziemy owijać w bawełnę. Mamy dla Ciebie podpowiedź. Polecamy Ci wzięcie udziału w konkursie dla par! Przynajmniej jednym, a najlepiej kilku! Właśnie tak. To najprostszy i najszybszy sposób na to, aby z odrobiną motywacji (w postaci nagród) odmienić Wasz związek.

O co chodzi dokładniej? Nasz pomysł jest prosty. W tym roku postawcie sobie wyzwanie: zrobić razem coś szalonego i wyjątkowego. Spełnienie wspólnego celu sprawi, że Wasz związek nabierze świeżości, radości i odrobiny szalonego polotu. Nie od dziś wiadomo przecież, że warto czasami odblokować w głowie niektóre szufladki, schować poważną minę do kieszeni i… dać się zwariować! Jeśli doszłaś właśnie do wniosku, że możecie spróbować – czytaj dalej! Z pewnością znajdziesz coś dla Was.

 

Zasada jest jedna – bawcie się dobrze

Specjalnie dla Ciebie (a w zasadzie dla Was) przeszukaliśmy wszystkie konkursowe zakamarki i… mamy #WyzwanieKochanie! Marka Obsessive – producent wyjątkowo seksownej bielizny, postanowiła w tym roku postawić wyzwanie wszystkim zwariowanym i zakochanym parom. O co w tym chodzi? Po pierwsze, wchodzisz na stronę wyzwaniekochanie.pl. Przeglądasz przygotowane wyzwania (z tygodnia na tydzień dostępnych będzie więcej zadań) i wybierasz te, które chciałabyś spełnić ze swoim ukochanym. Wspólnie podejmujecie się zadania, a swoją realizację wrzucacie do sieci. W jakiej formie? Jakiej wolisz! Zdjęcie, filmik, komiks, piosenka, wierszyk. Dosłownie cokolwiek, ale… aby organizatorzy konkursu mogli Was odnaleźć, wrzuć post jako „publiczny” i koniecznie użyj hashtaga #WyzwanieKochanie. Wypełnić możecie jedno, dwa, trzy a nawet pięć zadań. Pamiętaj: oceniana jest jakość nie ilość, ale… im więcej podjętych zadań – tym większa szansa na wygraną.

 

Nagroda, nagroda!

Nie zdradzimy Ci szczegółów, ale powiemy tylko tyle: wygrać bieliznę Obsessive w zamian za szalone, przyjemne i wspólnie spędzone chwile, to czysta przyjemność! Cała reszta należy już do Ciebie. Nie wiemy jak Ty, ale my za taką możliwość dalibyśmy się pokroić. A tutaj kroić się wcale nie trzeba!

 

No to jak? Chyba warto, prawda?

Powodzenia!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo