Sypiam z żonatym facetem

Jesteś tą drugą? On nigdy nie zwiąże się z tobą na poważnie, bo...
Sypiam z żonatym facetem
Fot. iStock
03.02.2018

Mąż, żona, kochanka – to układ stary jak świat. Wbrew pozorom, wcale nie tak rzadko spotykany, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie łatwiej o okazję oraz anonimowość.
Najczęściej utożsamiamy kochanki z młodymi i pięknymi uwodzicielkami, ale to mit. Bywają nimi kobiety z różnych przedziałów wiekowych, niekoniecznie piękne i wolne. Wśród nich są też niezadowolone z życia mężatki, które szukają miłości w ramionach innego faceta.

Jak dochodzi do romansu? Czasami żonaty mężczyzna poznaje kobietę przypadkiem i zakochuje się w niej. Bardzo często zadrza się też, że jest znudzony. Z tego powodu łatwo wpada w ramiona kochanki, u której znajduje to, czego brakuje mu w domu.

Mimo wszystko romans rzadko kiedy przeradza się w coś więcej. Mężczyźni składają kochankom różne obietnice, ale przeważnie ich nie spełniają. Grają na zwłokę i zwodzą zarówno żonę, jak i tą drugą. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego faceci tak rzadko odchodzą od żon do kochanek, chociaż deklarują im miłość?

Zobacz także: EXCLUSIVE: Czego nauczyłam się na naukach przedmałżeńskich?

odejście do kochanki

Fot. unsplash.com

Jest mu wygodnie w takim układzie

Faceci są wygodni. Z jednej strony chcą mieć ciepły obiad, wysprzątany dom i partnerkę, którą można ze sobą zabrać na spotkania towarzyskie. Z drugiej strony w każdej chwili mogą się udać do kochanki, która czeka z otwartymi ramionami. W przeciwieństwie do żony nie zrzędzi, zawsze jest chętna na miłosne igraszki i gotowa do wysłuchania zwierzeń. Podsumowując, można się przy niej odprężyć i zapomnieć o domowych kłopotach.

Nie chce stracić dobrej opinii

Dobra opinia jest ważna dla mężczyzn. Odejście od żony wiąże się z powszechnym potępieniem. Żonaty facet może spodziewać się krytyki ze strony rodziny, znajomych, Kościoła, współpracowników oraz sąsiadów. Czy związek z kochanką jest warty życia w poczuciu odrzucenia przez społeczeństwo? Na pewno nie i żonaci mężczyźni są tego świadomi.

Boi się żony

Zdradzone żony bywają mściwe. Potrafią rozpuszczać nieprawdziwe pogłoski na temat męża oraz utrudniać procedurę rozwodową. Czasami dopuszczają się nawet szantażu. Facet w takim przypadku nie może się spodziewać zrozumienia ze strony ludzi. Ona zawsze będzie tą pokrzywdzoną.

odejście do kochanki

Fot. unsplash.com

Zależy mu na rodzinie

Facet, który planuje odejść od żony, wie, że wraz z nią prawdopodobnie pożegna rodzinę. Straci więc kilka osób. Po rozstaniu kontakty z dziećmi na pewno będą utrudnione i może nie tak częste, jakby mężczyzna tego pragnął. Niewykluczone też, że dzieci nie będą chciały mieć z nim nic wspólnego.

Nic nie czuje do kochanki

Mężczyźni lubią swoje kochanki, ale przeważnie ich nie szanują. Trudno się dziwić: jaka z niej kobieta, skoro świadomie niszczy życie innej kobiety. Taki egoizm jest bardzo źle widziany ze strony faceta, chociaż sam ponosi odpowiedzialność za zdradę. Jeżeli mężczyzna naprawdę kocha kochankę, szybko odchodzi od żony i żadnej z kobiet nie zwodzi.

Ma poczucie winy

Nawet prawdziwa miłość do kochanki nie jest w stanie zmazać poczucia winy, że została skrzywdzona inna osoba, a nawet kilka. Wielu facetów nie jest w stanie go udźwignąć i chociaż cierpią, robią to, co słuszne. Tym bardziej w takich przypadkach, gdzie żona jest dobrą kobietą, stara się, a jedynym powodem zdrady jest wypalenie uczucia i miłość do innej. Mężczyźni podążają raczej za rozsądkiem niż za porywem serca.

odejście do kochanki

Fot. unsplash.com

Martwi się o finanse

Rozwód oznacza spustoszenie dla portfela. W grę wchodzą alimenty zarówno dla żony, jak i dzieci oraz podział wspólnego majątku. Strona formalna też nie będzie zbyt przyjemna, a zwłaszcza orzeczenie o winie. Rozwiedzeni faceci często przyznają, że rozwód w ogóle im się nie opłacał.

Przywiązanie do żony

Jaka by nie była, mężczyzna wie, czego się po niej spodziewać i jak z nią sobie radzić. Mąż i żona mają wypracowane swoje małe rytuały, nauczyli się zażegnywać konflikty i współpracować. Nowa żona oznacza wejście na nieznany teren. Nie każdemu chce się sprawdzać, co się na nim kryje. Być może coś o wiele gorszego niż była żona...

Zobacz także: Wyznanie Alicji: „Mój mąż wyglądał beznadziejnie w dniu ślubu. Nie uwierzycie, co na siebie założył!”

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 5) 26.02.2020 21:55
Zelim da se zahvalim zeni dami i kraljici koja mi uspesno vratila porodicu evo broja sada sam veoma srecna i zadovoljna zena vratila mi volju za zivot evo broja viber wcp i poziv +381616418057
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2020 21:55
Zelim da se zahvalim zeni dami i kraljici koja mi uspesno vratila porodicu evo broja sada sam veoma srecna i zadovoljna zena vratila mi volju za zivot evo broja viber wcp i poziv +381616418057
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 28.08.2019 13:47
Jestem w układzie z żonaty facetem. Ma rodzinę i żonę . Spotykamy się kiedy tylko możemy. Seks jest świetny nie dostaje tego od żony, a u mnie ma. Oboje lubimy eksperymentować w łóżku jego żona nie. Zwierzał mi się, że próbował wielokrotnie z nią różnych zabaw, ale ona nie chce, nawet sama nie próbuje. Ich seks jest nudny i tradycyjny. Jestem twarda sztuką i nie w głowie mi zakochiwać się w nim, lecz mimo wszystko przywiązanie jest. Sam łapie się na tym, że siedząc w domu ciągle widzi mnie, gdzie obok kręci się żona. Wyjdą gdzieś razem to przyznał, że wyobraża sobie, że obok jestem ja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2018 14:35
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na +2348104102662, w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2018 21:45
A jeśli się kogoś kochało przez prawie 30 lat (i nigdy nie przestało)i odnalazło po latach? Życie nauczyło mnie,żeby nie oceniać. Nic nie jest czarne ani białe...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie