„Żona pojechała na wycieczkę i tam mnie zdradziła. Nie mogę uwierzyć, że przespała się z...” (Historia Mariusza)

Tylko współczuć.
„Żona pojechała na wycieczkę i tam mnie zdradziła. Nie mogę uwierzyć, że przespała się z...” (Historia Mariusza)
Fot. iStock
08.01.2018

Polki, które latają do krajów arabskich, nie mają zbyt dobrej opinii, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uchodzą za naiwne i łatwe do zdobycia. Potwierdzają to liczne przypadki rodaczek wdających się w romanse podczas wakacji. Okazji i chętnych ku temu nie brakuje. Barmani, boye hotelowi, poganiacze wielbłądów, handlarze... Arabowie uchodzą za śmiałych uwodzicieli, którzy wyjątkowo upodobali sobie kobiety z Europy Wschodniej.

Nie ma w tym przypadku zależności wiekowej. Wśród podróżniczek są zarówno ciekawe wrażeń 20-latki, jak i znudzone, samotne 60-latki. Również stan cywilny nie gra większej roli. Przygód często poszukują niezadowolone z życia mężatki. Wszystkie panie łączy jedno – zauroczenie egzotyką krajów arabskich, ich kulturą oraz mieszkańcami.

Mężczyźni często nie zdają sobie sprawy, że żony zdradzają ich na wakacjach. Niektórzy coś podejrzewają, ale z kolei nie mają żadnych dowodów. Wśród tych ostatnich jest Mariusz – trzydziestolatek z Warszawy.

Mariusz jest prawie pewien, że jego żona zdradziła go z Egipcjaninem. Ona zaprzecza, a on szuka dowodów i zastanawia się, co dalej...

Zobacz także: Mój chłopak muzułmanin

zdrada żony

Fot. unsplash.com

- Pomiędzy mną a żoną zawsze układało się dobrze. Nasz staż małżeński liczy sobie 5 lat. Jesteśmy razem od 7. Do niedawna dobrze się dogadywaliśmy, a w łóżku dosłownie iskrzyło. Niestety po tym, jak Ewa wróciła z wczasów w Egipcie, zmieniła się. Unika ze mną zbliżeń, jest oschła, nieobecna myślami i pisze z jakimś Basimem. Widziałem, że dodała go do znajomych na Facebooku, ale niestety na zdjęciu profilowym facet ma zdjęcie przedstawiajace naturę. Także nie wiem, z kim mam do czynienia. Trudno było mi dojść do tego wniosku, ale coraz bardziej skłaniam się zdaniu, że Ewa mnie zdradziła. A nawet zakochała się w innym...

Mariusz opisuje, że Ewa wybrała się na wycieczkę z koleżanką Dagmarą, która ma chłopaka w Egipcie.

- Tę Dagmarę Ewa poznała w pracy. Niedawno dołączyła do zespołu i obie od razu złapały dobry kontakt. Każdego dnia po powrocie z pracy żona opowiadała o niej. Dagmara to... Dagmara tamto... Wkrótce okazało się, że namówiła moją Ewę na wycieczkę do Egiptu. Przyznaję, ze protestowałem. Bałem się o żonę po tym, jak usłyszałem, co spotkało tę dziewczynę o blond włosach. Miała na imię Magda czy jakoś tak. Mimo wszystko Ewa uparła się i nic nie mogłem zrobić.

Mężczyzna opowiada o pierwszej rzeczy, która go zaniepokoiła.

zdrada żony

Fot. unsplash.com

- Wszedłem któregoś dnia na Facebooka i od razu zobaczyłem zdjęcie, na którym była Ewa z Dagmarą i jakimś chłopakiem. Wyglądał na młodszego od nich. Mam Dagmarę w znajomych, więc zajrzałem na jej profil i przejrzałem zdjęcia. Było sporo ujęć z jej facetem, ale to nie był ten ze zdjęcia z Ewą.

Najbardziej mnie uderzyła mina Ewy. Wyglądała na tak radosną jak nigdy, a ten facet obejmował ją ramieniem. Zdenerwowałem się i niecierpliwie czekałem na powrót żony. Wróciła odmieniona. Od tamtej pory mam wrażenie, ze Ewa mnie ignoruje. Seks jest, ale słaby i zawsze muszę się naprosić. Prawie przestaliśmy ze sobą rozmawiać, bo ona nie odpowiada – tak bardzo jest pogrążona w myślach. Najczęściej mnie unika. Nie chciała też wiele opowiadać o samej wycieczce. Powiedziała tylko, że było super, nigdy tak nie wypoczęła i ma zamiar lecieć znowu za dwa miesiące. Wtedy nabrałem poważnych podejrzeń. Zapytałem wprost, kim jest chłopak ze zdjęcia i czy mnie zdradziła. Ona odparła, że to boy hotelowy i żebym się nie wygłupiał. Ucięła temat.

Mariusz przyznaje, że sytuacja z czasem ani trochę się nie zmieniła.

- Minęło kilka tygodni i mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Słyszałem jak raz Ewa rozmawiała z kimś przez telefon i nazwała go Basimem. Jaki ona może mieć interes do tego Egipcjanina? Zdradziła mnie albo dopiero ma zamiar to zrobić. Nie przekonały mnie słowa, że to tylko znajomy i tamci mężczyźni są otwarci. W ogóle wydaje się zafascynowana tamtejszą kulturą. Mam wrażenie, że ktoś podmienił mi żonę.

zdrada żony

Fot. unsplash.com

Jak dzwoni do niej Damgara, też zawsze wychodzi na stronę. Widują się teraz jeszcze częściej niż kiedyś. W tym tygodniu po pracy spotkała się z nią już trzy razy.

Czuję się jak ostatni naiwniak. Czytałem na forach internetowych o Polkach romansujących z Arabami na wakacjach i jestem przerażony. Moim zdaniem zna tego Basima zbyt słabo, żeby mieć z nim aż tak dobry kontakt. W tej znajomości po prostu musi kryć się coś więcej. Zapomniałem też dodać, że polajkował jej każde zdjęcie na Facebooku, a pod jednym napisał: „You’re so beautiful”.

Zastanawiam się, czy nie wysłać mu wiadomości przez media społecznościowe, żeby zostawił moją żonę w spokoju. Boję się jednak, że pogorszę sytuację, bo Ewa odsunęła sie ode mnie.

Mariusz prosi o pomoc.

- Nie wiem, jak z nią rozmawiać, bo wszystkiego się wypiera. Udaje, że nie wie, co co chodzi, gdy zarzucam jej oschłość w naszych relacjach. Ja już wariuję z tej niepewności, w końcu jest też możliwość, że się zakochała i dopiero mnie zdradzi...

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Piszę na tym forum, bo interesuje mnie kobiecy punkt widzenia.

Zobacz także: „Chyba czas zakończyć odliczanie”. Wyznania wiecznych narzeczonych, które od lat czekają na ślub

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 4.47 / 5
Pati 46 (Ocena: 5) 18.09.2023 03:48
Nie przeżywaj tego aż tak bardzo nic się żonie złego nie dzieje po prostu trochę się odświeży z innymi facetami a po urlopie będziesz miał lepszą żonę zobaczysz jak Ci będzie dawać pokaże jak inni ją dymali poznasz jej upodobania tak będzie OK
odpowiedz
Basim (Ocena: 5) 17.09.2023 16:36
Tak. Zgadza się. Posuwałem ją i dalej to robię. Jęczy przy tym bardzo głośno. Za każdym razem zalewam do pełna. Chwilę tak pojeździ ale potem wraca by ją dotankować. Zawsze do pełna.
odpowiedz
Jebaka (Ocena: 5) 03.08.2023 12:13
Trochę się poślizgasz i będzie dobrze 😁
odpowiedz
IKM (Ocena: 5) 13.02.2023 12:32
Z wypowiedzi widać, że zachowujesz się jak podnóżek. I tak żona Ciebie traktuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2022 19:50
Po 1 : nie puszcza się kobiety samej za granice, czy to na wycieczkę czy to do pracy, nie ma czegoście takiego jak miłość z granica , nie ma!!! Ludzie chcą bliskości wariują misie pieprzą , zdradzają tak już jest idiota z Tego Mariusza i tyle. Nigdy w życiu nie puszce samej mojej żony . 11 lat po ślubie tym bardziej a zaufanie to mam w dupie, zawsze trafi się jakiś przystojniak który bajeruje niejedna dobra i wierna żonę……kobiet nigdzie dalej samych się nie puszcza a już tym bardziej z koleżanka ot na wycieczkę . Tyle w temacie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie