8 sposobów, by facet nigdy nie chciał od Ciebie odejść

Jeżeli nie chcesz, aby twój związek się rozpadł, koniecznie przeczytaj.
8 sposobów, by facet nigdy nie chciał od Ciebie odejść
Fot. Unsplash.com
12.01.2018

Zdobycie wymarzonego faceta to dopiero początek sukcesu. O wiele trudniejsze jest utrzymanie go przy sobie. Trzeba włożyć mnóstwo pracy w relację, aby wszystko dobrze się układało pomiędzy kobietą a mężczyzną. Związek to nie tylko uniesienia i przyjemne chwile, ale bardzo często rezygnacja z siebie i walka o wspólną przyszłość. W każdej chwili może pojawić się jakaś przeszkoda, a najczęściej jest nią inna kobieta.
 
Jeżeli myślisz, że utrzymasz jego zainteresowanie dzięki ładnej twarzy, fit ciału, miłemu sposobowi bycia czy oczytaniu, mylisz się. Jest mnóstwo pięknych i inteligentnych dziewczyn. Nie ukrywamy, stanowią dla ciebie konkurencję. Na szczęście uroda i inteligencja to za mało, żeby on chciał zostać z tobą na zawsze, a ta pierwsza czasami przegrywa z innymi cechami. Zastanawiasz się, dlaczego najfajniejsi mężczyźni tak często wiążą się z niepozornymi kobietami? One doskonale wiedzą, co robić, aby się nimi zainteresowali i jak zachować taki stan.
 
Zdradzamy tajniki sukcesów związkowych.

Zobacz także: „Mam żonę i małą córkę, ale kocham inną kobietę. Marzę o tym, by rzucić dla niej rodzinę” (Historia Łukasza)

udana relacja

Fot. unsplash.com

Podkreślaj swoje talenty

Pokaż, jak bardzo jesteś interesująca. Nie mów o swoich wadach, ale podkreślaj zalety. Pamiętaj, żeby nie być w stosunku do siebie zbyt krytyczna ani zbyt skromna. Mężczyźni lubią, gdy ich kobiety mają na koncie sukcesy i potrafią z dumą o nich mówić. Nieważne, czy świetnie pieczesz czy prowadzisz samochód jak zawodowy kierowca. Pochwal się tym swojemu lubemu. Każdy talent się liczy.

Zainteresuj się jego hobby

Nie musisz podzielać jego zainteresowań, ale w jakiś sposób się w nie zaangażować. Niech on widzi, że masz ochotę dowiedzieć się na ich temat więcej. To dla faceta komplement. Jeżeli on uwielbia piłkę nożną, idź z nim na mecz. Gdy preferuje konkretny gatunek literacki, przeczytaj coś z tego zakresu. Możesz też zadawać pytania odnośnie jego hobby. Ważny jest każdy przejaw zainteresowania.

Miej poczucie humoru

To właśnie śmiech sprawia, że oboje czujecie się ze sobą świetnie. Podobne poczucie humoru pokazuje, że macie wiele wspólnego. Jeżeli sprawisz, że on zacznie się śmiać z twoich żartów, staniesz się w jego oczach wyjątkowa. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które potrafią ich rozbawić.
 

udana relacja

Fot. unsplash.com

Wyglądaj dobrze... dla siebie

Dla siebie używaj peelingów i balsamów o pięknym zapachu. Dla siebie maluj paznokcie, chodź do fryzjera i rób się na bóstwo. Faceci wyczuwają, kiedy kobieta stara się dla nich, a kiedy dla siebie. Bardziej podoba im się, gdy ma na uwadze właśnie siebie. Dostrzegają, że się ceni. Poza tym to przekłada się na dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego wyglądu.

Miej własne zainteresowania

One czynią kobietę w oczach mężczyzny interesującą. Nie zaniedbuj swoich zainteresowań z powodu faceta, nie pozwól, aby twój świat kręcił się wokół niego. Twoje hobby również się liczy, zwłaszcza, gdy przynosi ci mnóstwo radości. Weź pod uwagę, że twoje zadowolenie przekłada się na jakość związku.

Szanuj siebie

Nie bądź jedną z tych dziewczyn, które są jak pieski i okazują radość z każdego przejawu zainteresowania faceta. Nie ciesz się, kiedy dostajesz byle jaki prezent , wiedząc, że stać go na lepszy, bo nie ma z czego. To nie kwestia materializmu. Nie tłumacz go też, kiedy odzywa się do ciebie zbyt rzadko albo nie odpisuje na wiadomości. Szanuj siebie i pokaż, że jesteś najwyższą nagrodą, a nie nagrodą pocieszenia.
 

udana relacja

Fot. unsplash.com

Okazuj mu miłość

Przytulaj go, całuj, trzymaj za rękę. Okazuj mu miłość na różne sposoby. Faceci też potrzebują czułości. Pokaż mu, jak bardzo jest dla ciebie ważny. Bądź też dostępna wtedy, gdy cię potrzebuje. To prawda, że czasami dobrze jest się lekko zdystansować, żeby on zaintersował się bardziej, ale bycie oschłą na dłuższą metę się nie sprawdza. Mężczyzna poczuje się odrzucony.

Zachowuj klasę w każdej sytuacji

Postaraj się nie zrzędzić i nie marudzić. Faceci tego nie znoszą. Nie lubią też podniesionego głosu. Swoje uwagi wyrażaj konkretnie, zachowując przy tym chłód. Nie bądź czepialską, wredną dziewczyną. Nie wcielaj się też w królową dramatu. Jeżeli masz kłopoty z opanowaniem, lepiej wyjdź na chwilę i ochłoń, zanim przystąpisz do rozmowy. Pod wpływem emocji możesz powiedzieć kilka słów za dużo.

Zobacz także: 12 cech, których szukam w mężczyźnie...

 

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Gosc (Ocena: 1) 03.02.2018 13:14
Musi byc po prostu porzadny i ty rowniez
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2018 09:23
Co za denny i deksistowski tekst. Rodem z Bravo!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2018 09:22
Facet nie torebka żeby go przy sobie trzymać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2018 10:51
Jak choć raz mu taka myśl przebrnie przez głowę, by odejść...to będzie pojawiala sie regularnie. Jeśli zechce odejść to choćby nie wiem jak dziewczyna miała się wypękiwać-on i tak odejdzie.
odpowiedz
Paweł (Ocena: 5) 12.01.2018 07:51
A czemu nie ma nic o seksio?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie