TEST: Czy znajdziesz miłość w 2018 roku?

Wiemy, jakie są na to szanse i kiedy dokładnie się to wydarzy!
TEST: Czy znajdziesz miłość w 2018 roku?
Fot. iStock
03.01.2018

Nowy rok to nowe możliwości. Czas zapomnieć o smutkach i niespełnionych nadziejach, które towarzyszyły nam przez ostatnich 12 miesięcy i spojrzeć w przyszłość. Wszystko jest możliwe. Nawet to, że odwieczna singielka znajdzie nareszcie miłość swojego życia. Czy tobie też jest pisany taki przełom? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, jakie są na to szanse.

Odpowiedz szczerze na 20 pytań dotyczących twojego charakteru, nastawienia do życia, potrzeb i dotychczasowych doświadczeń. Sprawdź, czy wielkie uczucie czai się tuż za rogiem, a może najpierw będziesz musiała zmienić swoje podejście i nieco bardziej się na nie otworzyć. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie.

Ostateczny wynik pokaże, czy 2018 będzie dla ciebie rokiem miłości. A może zupełnie nic się nie zmieni…

Zobacz również: Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

przepowiednia miłosna na 2018 rok

fot. Unsplash

1. Czy jesteś singielką, ale nie z wyboru?

2. Czy jednym z twoich postanowień noworocznych jest znalezienie partnera?

3. Czy patrzysz z zazdrością na koleżanki, które są w szczęśliwych związkach?

4. Czy masz więcej, niż 20 lat?

5. Czy jesteś osobą otwartą na świat i ludzi, która nie boi się nowych wyzwań?

6. Czy uważasz, że twoje oczekiwania odnośnie partnera są realne do spełnienia?

7. Czy często słyszysz, że jesteś mądra, atrakcyjna i zasługujesz na szczęście w miłości?

8. Czy prowadzisz aktywne życie towarzyskie (spotykasz się ze znajomymi, masz grono zaufanych przyjaciół, jesteś aktywna w mediach społecznościowych, rzadko się nudzisz)?

9. Czy seks jest dla ciebie ważną sferą życia?

10. Czy lubisz być adorowana przez mężczyzn i zazwyczaj cię to nie peszy?

Zobacz również: Oni nas krzywdzą: 12 typów mężczyzn, którzy nie nadają się do związku

przepowiednia miłosna na 2018 rok

fot. Unsplash

11. Czy uważasz, że w najbliższych latach powinnaś wreszcie założyć rodzinę?

12. Czy odczuwasz presję ze strony najbliższych, którzy namawiają cię do ustatkowania się?

13. Czy aktualnie jesteś zakochana lub przynajmniej zauroczona jakimś mężczyzną?

14. Czy uważasz siebie za osobę atrakcyjną fizycznie i często słyszysz komplementy pod swoim adresem?

15. Czy jesteś zdania, że masz do zaoferowania coś więcej, niż tylko zgrabne ciało i ładną twarz?

16. Czy w twoim życiu jest miejsce na nową osobę, której będziesz mogła poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi?

17. Czy najbardziej ze wszystkiego boisz się samotności?

18. Czy w minionym roku zrobiłaś cokolwiek, by spełnić marzenie o wielkiej miłości?

19. Czy kiedykolwiek byłaś aktywna na portalach lub w aplikacjach randkowych?

20. Czy naprawdę jesteś gotowa na miłość?

Zobacz również: 6 rzeczy, które MUSISZ zrobić, aby znaleźć miłość w 2018 roku

przepowiednia miłosna na 2018 rok

fot. Unsplash

Wyniki

91-100 procent: Prawdopodobnie już jesteś w związku i tylko utwierdzasz się w przekonaniu, że dobrze trafiłaś. Jeśli nie - miłość czai się tuż za rogiem i jeszcze w pierwszej połowie tego roku poznasz kogoś wyjątkowego.

71-90 procent: Być może ktoś już pojawił się na twoim horyzoncie, ale wciąż zastanawiasz się, czy dać mu szansę. Wszystko wskazuje na to, że 2018 rok będzie w twoim życiu miłosnym prawdziwym przełomem. Wakacje spędzisz już z ukochanym.

51-70 procent: Sama nie do końca wiesz, czego chcesz. Potrzebujesz miłości, ale równie mocno cenisz swoją niezależność. Jeśli dojdziesz do wniosku, że chcesz się zaangażować - nie powinno być z tym problemu. Do końca roku na pewno go poznasz.

31-50 procent: Robisz naprawdę sporo, żeby nadal być singielką. Oficjalnie twierdzisz, że jest ci z tym źle, ale w głębi duszy wcale nie narzekasz. Lubisz żyć na własnych zasadach. Jeśli jednak zmienisz zdanie, szanse zawsze są. Musisz się jednak bardziej otworzyć.

0-30 procent: Albo nikogo nie szukasz, albo masz naprawdę dużego pecha. Prawdopodobnie nigdy nie byłaś w poważnym związku i coś cię przed tym blokuje. Nie obiecujemy, że w 2018 roku znajdziesz miłość swojego życia. Ale może przynajmniej uda ci się zmienić nastawienie…

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2018 19:39
Pomocy podoba mi się kolega z pracy... :( w sumie to się zasłużyłam jak jakaś nastolatka... znamy się od roku ale dopiero od jakichś 3 miesięcy mnie tak trafiło. Tracę oddech jak go widzę. Spotykamy się raz w tygodniu na zebraniach i w między czasie w tygodniu w biurze ale tracę oddech gdy go widzę a serce bije mi jak szalone. Najgorsze jest że zauważyłam że też na mnie zerka, uśmiecha się często, wpada coraz częściej do mojego biura niby przypadkiem po jakieś dokumenty ale problem polega na tym że oboje jesteśmy okropnie nieśmiali. Jak siebie znam to musiałby nadejść koniec świata żebym mu powiedziała o czuje a i on się peszy szybko i boję się że tak nasza znajomość się skończy a nie może bo jak on jest w pobliżu to jakaś dziwna siła mnie do niego ciągnie:/ spotkaliśmy się parę razy prywatnie na firmowych imprezach z okazji świąt itp. Ale teraz już nie będzie mi temu okazji. Co ja mam robić? Jak go zachęcić żeby coś zrobił??? A może tylko sobie coś stwarzam??? Pomóżcie bo zaczynam myśleć aby unikać jego obecności żeby jakoś to zakończyć bo się boję że może się nigdy nie rozwinąć:( czekać na jego ruch czy nie? :((
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.01.2018 05:20
Myślę, że lepiej kierować się opinią bardziej doświadczonych: "Większość facetow w koncu wiąże sie z pierwszą lepszą zeby miec darmową kucharke, sprzątaczke i kochanke". "Jedno wiem na pewno faceci to poprostu idioci, są niezdecydowani, zawodzą do ostatniej chwili i jeszcze nazwą żałosną, to oni są żałośni że się tak zachowują, jesteśmy kobietami a oni traktują nas jak rzeczy". Wniosek jest jasny i jednoznaczny.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo