Co Twój eks do Ciebie czuje? 9 sygnałów, że były facet nadal Cię kocha

Dasz mu szansę?
Co Twój eks do Ciebie czuje? 9 sygnałów, że były facet nadal Cię kocha
Fot. iStock
05.01.2018

Każdą z nas spotykają niespodzianki od losu. Czasami są to zdarzenia, o których nigdy byśmy nie pomyślały. Wśród nich można wymienić m. in. pojawienie się w życiu byłego faceta. Nagle, z niewiadomego powodu próbuje odnowić kontakt. Nie wiadomo, czy chodzi mu o przyjaźń czy coś więcej.

Żeby nie robić sobie złudnej nadziei, przyjrzyj się jego zachowaniu. Jeżeli charakteryzuje się działaniem, które zostało wypunktowane poniżej, masz podstawy do myślenia, że on pragnie powrotu. Prawdopodobnie tylko czeka na bardziej wyraźny sygnał od ciebie. Być może nie chce mówić wprost, bo zdaje sobie sprawę, że cię zawiódł. Jeżeli chcesz dać mu szansę, skieruj rozmowę na własciwy tor i zachęć do postawienia sprawy jasno.

Po tym poznasz, że on nadal cię kocha.

Zobacz także: 12 cech, których szukam w mężczyźnie...

eks chce wrócić

Fot. unsplash.com

Wymyśla preteksty, aby się z tobą skontaktować

Robi to na różne sposoby. Wysyła ci SMS-y, dzwoni i pisze na Facebooku. Masz wrażenie, że wymyśla powody do kontaktu tylko po to, aby z tobą porozmawiać.

Pojawia się w miejscach, do których masz zwyczaj chodzić

Nagle zaczęłaś zauważać go w swoich ulubionych miejscach. To może być park, pub albo kino. Wcześniej nigdy nie miał zwyczaju do nich uczęszczać. Gdy się spotykacie, udaje zdziwionego, ale szuka kontaktu. Zdarza się też, że czujesz na sobie jego wzrok.

Wypytuje twoich znajomych

Kilkoro znajomych wspomniało ci, że były wypytywał o ciebie. Chodziło mu o sprawy prywatne. Interesował się, czy kogoś masz, z kim się spotykasz lub gdzie lubisz wychodzić wieczorami.

eks chce wrócić

Fot. unsplash.com

Dba o wygląd bardziej niż zazwyczaj

Chociaż kiedyś nie miał takiego zwyczaju, teraz zaczął wyjątkowo dbać o wygląd. Zawsze gdy się widzicie, ładnie pachnie, ma ułożone włosy i rzeczy dopasowane do siebie.

Proponuje ci spotkania

Były zaczął ci proponować niezobowiązujące spotkania. Dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze chodzi o miejsca i wydarzenia, które cię interesują.

Tłumaczy się z popełnionych błędów

W rozmowie zdarza mu się poruszać temat przeszłości, a dokładnie popełnionych błędów. Staje się wówczas przygaszony i nieśmiały. Masz wrażenie, że się tłumaczy.

Zobacz także: „Nadal mi na tobie zależy”, „Facet, który cię poślubi, będzie szczęściarzem”... Jakie kłamstwa mówią mężczyźni, gdy chcą z nami zerwać?

 

eks chce wrócić

Fot. unsplash.com

Robi aluzje

Podczas rozmowy wtrąca różne komentarze. Np. mówi, że z nikim nie było mu tak dobrze, jak z tobą, jesteś ważna w jego życiu, chciałby utrzymywać z tobą kontakt, żałuje, że wasze losy potoczyły się w taki sposób. Prawi ci też komplementy.

Przynosi ci drobne upominki

Są to kwiatki, słodycze, a czasami drobiazgi wykonane własnoręcznie. Masz poczucie, że pragnie ci sprawić przyjemność. Zawsze przygląda się twojej reakcji i cieszy się, gdy prezent robi na tobie wrażenie.

Pamięta o twoich upodobaniach

Nie zapomniał, że nie znosisz kina sensacyjnego i nie słodzisz kawy. Zaskakuje cię jego pamięć do takich drobiazgów. Sprawia wrażenie, jakby bardzo o ciebie dbał. Bardziej niż przyjaciel.

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo