Jesteś jego koleżanką, czy dziewczyną? Sygnały, które świadczą o tym, że TO ZWIĄZEK!

Zwróć uwagę na te szczegóły, a poznasz prawdę o waszej relacji.
Jesteś jego koleżanką, czy dziewczyną? Sygnały, które świadczą o tym, że TO ZWIĄZEK!
Fot. Thinkstock
10.01.2018

Pytanie „Czy zostaniesz moją dziewczyną” raczej odeszło do przeszłości.  Dopiero z czasem wychodzi czy kobieta i mężczyzna tworzą parę. Mimo wszystko ona zawsze czeka na oficjalne potwierdzenie. To mogą być słowa typu „Kasia, moja dziewczyna” przy zapoznawaniu kobiety z kumplami. Coś w tym stylu zawsze się odbywa, ale czasami osoba płci żeńskiej musi się poczekać na okazję. Mało która decyduje się na zapytanie faceta wprost, co między nimi jest.

Na szczęście mężczyźni dają nam sygnały, dzięki którym możemy rozpoznać, czy już jesteśmy ich partnerkami. Jeżeli masz wątpliwości, przeczytaj. Dzięki temu unikniesz nieporozumień.

Dba o to, aby pozostawać z tobą w stałym kontakcie

On kontaktuje się z tobą prawie codziennie. Co drugi dzień to minimum, jeżeli się nie widzicie na żywo. Pyta się, co u ciebie słychać i jest ciekawy szczegółów. Facet również opowiada ci o swoim dniu i o tym, co nowego się wydarzyło. Poza tym możesz wyczuć, że rozmowa wkroczyła na inny poziom. On mówi, co go martwi, czego się obawia, co sprawiło mu radość. Istotne jest też to, że oddzwania i mówi, dlaczego był niedostępny. Jeżeli kontaktuje się z tobą sporadycznie, nie ma szans na to, że uważa cię za swoją dziewczynę.

Zobacz także: „Od 4 lat odmawiam pójścia na wigilię do rodziców chłopaka. Mogę znowu to zrobić?”

czy jesteście parą

Fot. unsplash.com

Poznajesz ważne osoby z jego życia

Nie chodzi tutaj o grono znajomych, ale osoby, które są naprawdę ważne w jego życiu. To rodzeństwo, rodzice, dziadkowie i najbliźsi przyjaciele. Jeżeli jesteś dla niego ważna, być może zabierze cię do miejsca pracy i przedstawi współpracownikom, a w każdym razie nie będzie tego unikał. Wrażenie, że on nie chce cię zapoznać z osobami ze swojego otoczenia nie wróży dobrze tej relacji.

Zachwyca się tobą

Chodzi przede wszystkim o twój wygląd, ale nie tylko. Po pierwsze, jeżeli uważa cię za swoją dziewczynę, zasypie cię komplementami. Zwróci uwagę na zmiany w wyglądzie i zawsze powie na ich temat coś miłego. Jego zachwyt nie ograniczy się jednak wyłącznie do sfery fizycznej. On z dumą podkreśli, że fajnie opowiadasz dowcipy, jesteś oczytana, masz fajne hobby albo że czego się nie dotkniesz, zamieniasz w złoto.

Często robi z tobą plany

Spędza z tobą prawie każdy weekend, a jeżeli nie, zawsze wiesz, co mu w tym przeszkodziło. Poza tym snuje też bardziej dalekosiężne plany. Na przykład dotyczące wakacji albo innej odległej daty. Mówi rzeczy w stylu: „Następnym razem pójdziemy do...”, „Chciałbym cię zabrać w...”, „Muszę ci pokazać...”. Masz dowody na to, że on planuje rzeczy z tobą i nie jesteś alternatywą na spędzenie czasu.

czy jesteście parą

Fot. unsplash.com

Inicjuje kontakt fizyczny

Przede wszystkim nie próbuje cię zaciągnąć do łóżka. Chociaż widzisz, że chciałby, szanuje twój dystans. Poza tym łapie cię za rękę przy każdej okazji, przytula cię długo i mocno oraz bawi się twoimi włosami. Czujesz, że twoja bliskość sprawia mu przyjemność, nawet jeżeli to jest tylko przytulanie.

Traktuje cię priorytetowo

Każdy ma obowiązkowe zajęcia. To może być praca, nauka albo obie te rzeczy. Mimo wszystko on nie wykorzystuje ich jako wymówki, aby się z tobą nie spotkać. Znajduje czas mimo licznych zobowiązań. Nie daje ci nigdy do zrozumienia, że narzucasz mu się. Jeżeli odowłuje spotkanie, ma na to bardzo dobry powód. Poza tym rzadko mu się zdarza zachować w ten sposób.

Tęskni za tobą

Jeżeli nie możecie się zobaczyć, wysyła ci mnóstwo wiadomości, w których pisze, że tęskni albo dzwoni do ciebie. W ogóle nie kryje się ze swoimi uczuciami. Poza tym przesyła ci też różne memy i zabawne filmiki – wszystko po to, aby cały czas mieć z tobą jakiś kontakt.

Zobacz także: 12 dowodów na to, że on chce Cię tylko zaciągnąć do łóżka. Związku z tego nie będzie...

czy jesteście parą

Fot. unsplash.com

Pamięta o detalach

Jeżeli jest w tobie zakochany i traktuje cię jak dziewczynę, będzie pamiętał o szczegółach z twojego życia, które mu zdradziłaś. Zarejestruje, że nie słodzisz herbaty i zawsze chodzisz spać przed 23. Będzie unikał wszystkiego, czego nie lubisz. Poza tym jego uwadze nie umknie to, co mówiłaś o swojej rodzinie.

Mówi, jak ważna dla niego jesteś

Nie przejmuj się, jeżeli nie usłyszysz szybko „kocham cię”. Faceci potrzebują czasu, aby je wypowiedzieć. Im dłużej czekasz, tym większą mają wartość. Co oczywiście nie znaczy, że ten czas powinien być przesadnie długi. Po kilku miesiącach regularnego spotykania się, wypada coś zadeklarować. Wcześniej będzie mówił przy innych i gdy będziecie sam na sam, że jesteś dla niego bardzo ważna, ceni cię i bardzo lubi.

Nic przed tobą nie ukrywa

Gdy prosisz go o pokazanie telefonu, daje ci go. Jeżeli chcesz, aby ci wyjaśnił, dlaczego postąpił tak, a nie inaczej, robi to. Jest szczery i nic nie ukrywa. Nie unika twojego wzroku, nie robi pauz w mówieniu – masz pewność, że jest wobec ciebie w porządku.
 

 Źródło: http://love.allwomenstalk.com

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2018 10:33
Szkoda że to prawda ten artykuł kiedys było prosciej znalesc chłopaka :( teraz jest trudno kiedys (10 lat temu) wystarczyło zapytac hej bedziesz moim chlopakiem podobasz mi sie i starczyło a teraz mam 22 lata i jest tragedia wiem ze tak było z opowiadan siostry starszej o 8 lat ludzkośc wyginie jak dalej tak będzie fajni normalni faceci ktorzy nie chca tylko sexu gdzie jestesćie :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo