Czy on traktuje Cię poważnie? Wszystko zależy od tego, jak spędziliście Święta Bożego Narodzenia!

Dzięki temu będziesz wiedziała, na czym stoisz.
Czy on traktuje Cię poważnie? Wszystko zależy od tego, jak spędziliście Święta Bożego Narodzenia!
Fot. Unsplash.com
25.12.2017

Święta Bożego Narodzenia są okazją nie tylko do tego, aby spędzić czas z rodziną. Dzięki nim dowiadujemy się, jak ważni jesteśmy dla bliskich. Wskazują na to życzenia świąteczne, prezenty i ilość spędzonego czasu z rodziną, ale nie tylko. Liczy się również pomoc w kuchni, wsparcie fizyczne i psychiczne w przedświątecznym szaleństwie oraz przebaczenie tego, co było w relacjach złe. Niestety czasami może nas spotkać rozczarowanie. Pojawia się ono, gdy bliska osoba nie zachowuje się tak, jakbyśmy tego oczekiwały.

Życiowy partner bez wątpienia jest jedną z najbliższych kobiecie osób. A przynajmniej powinien być. Ta zasada działa też w drugą stronę. Dlatego w święta Bożego Narodzenia kobieta okazuje mężczyźnie swoje uczucie w sposób szczególny i liczy na rewanż.

Jak ważna dla niego jesteś? Rozpoznaj to na podstawie tych sygnałów. Wszystkie będą miały miejsce w okresie świąt.

Zobacz także: Moda męskim okiem: 10 ubrań, które na czas świąt powinnaś schować głęboko w szafie

święta z facetem

Fot. unsplash.com

Okazuje zainteresowanie pomocą

Przedświąteczny okres wiąże się z dużym stresem. Trzeba kupić prezenty, zaplanować święta i poczynić ku nim odpowiednie przygotowania. Oprócz tego wykonać zwykłe obowiązki. Ponieważ gorączka udziela się większości kobiet, ze względu na to, że przeważnie one są odpowiedzialne za oprawę świąt, męska pomoc staje się nieodzowna. Zakochany facet na pewno zainteresuje się, czy może służyć ukochanej pomocą. To może być oferta przywiezienia swoim samochodem zakupów, przygotowania potrawy czy udekorowania domu.

Dzieli się z tobą dawnymi przeżyciami

Okres świąteczny jest też okazją do zbliżenia się do siebie. U par z niedużym stażem rozmowy schodzą na temat tego, jak wyglądają święta w ich domu, jak było w dzieciństwie, jakie potrawy wigilijne lubią najbardziej i podobne. Mężczyzna, dla którego jesteś ważna i który chce, abyś jak najszybciej stała się częścią jego życia, będzie dzielił się z tobą wspomnieniami dotyczącymi świąt i zadawał mnóstwo pytań odnośnie twoich. Chyba, że on z reguły jest małomówny i tajemniczy, nawet w stosunku do innych ludzi.

święta z facetem

Fot. unsplash.com

Zaprasza cię do siebie albo przyjmuje zaproszenie do twojego domu

Jeżeli staż waszego związku wynosi co najmniej rok, powoli powinniście poznawać swoje rodziny, a nawet spędzać z nimi święta. Oczywiście jeżeli tak nie jest, niekoniecznie musi to oznaczać coś złego, bo każda para ma swoje własne tempo działania. Jednak w przypadku przyjęcia twojego zaproszenia albo zaproszenia ciebie do swojego domu, daje wyraźny sygnał, że traktuje cię bardzo poważnie. Co do związków z dłuższym stażem, spędzanie świąt razem wydaje się już czymś naturalnym. Chyba, że są ku temu poważne przeszkody.

Dzwoni do ciebie w Wigilię, gdy spędzacie ją oddzielnie

Jeżeli nie spędzacie świąt razem, on pokazuje ci, jak ważna dla niego jesteś, wykonując telefon w Wigilię. 24 grudnia jest dniem szczególnym. Zasiadamy wtedy do rodzinnej kolacji i składamy sobie życzenia. Dlatego rozmowa z ukochaną osobą to obowiązek.  Nawet wtedy, gdy składaliście sobie życzenia wcześniej.

Zobacz także: 12 dowodów na to, że on chce Cię tylko zaciągnąć do łóżka. Związku z tego nie będzie...

 

święta z facetem

Fot. unsplash.com

Traktuje cię jak członka rodziny

Gdy zaprosił cię do siebie, masz powód do radości i upewniasz się, że facet traktuje cię poważnie. Gdy do tego przy bliskich okazuje ci przywiązanie i stara się włączyć w rodzinne życie, najprawdopodobniej widzi w tobie partnerkę na stałe. Jego zaproszenie nie jest wymuszonym, uprzejmym gestem na zasadzie, bo tak wypada, ale gestem płynącym z serca. On daje ci do zrozumienia, że pragnie cię mieć w rodzinie.

Kupuje ci przemyślany prezent

Prezent wyraża uczucie, jakim mężczyzna darzy kobietę. Wcale nie musi być drogi, ale na pewno przemyślany i w miarę trafiony. Jeżeli on cię kocha, zrobi wywiad wśród twoich najbliższych albo koleżanek, aby tylko dowiedzieć się, co sprawi ci przyjemność. Podzcas wręczania prezentu będzie przejęty i bardziej zainteresowany twoją reakcją niż sprawdzeniem, co dostał od ciebie. Kolejny sygnał świadczący o uczuciu to dopytywanie, czy podarunek na pewno ci się podoba.

A jak wasi faceci okazują uczucie w święta?
 
 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo