9 wyjątkowo obrzydliwych zachowań par z długim stażem. Wy też to robicie?

Brzmi strasznie, ale tak właśnie wygląda miłość!
9 wyjątkowo obrzydliwych zachowań par z długim stażem. Wy też to robicie?
Fot. Unsplash.com
25.12.2017

Początek każdego związku jest równie piękny i ekscytujący, co krępujący. Dopiero poznajemy siebie nawzajem i jeszcze nie do końca wiemy, na co możemy sobie pozwolić. Powoli odsłaniamy się coraz bardziej, wyznaczamy granice, aż wreszcie poczujemy, że czujemy się w swoim towarzystwie całkowicie swobodnie. Na tym etapie już praktycznie wszystko jest dozwolone.

Pary z nieco dłuższym stażem zapominają o grze pozorów i udawaniu kogoś, kim tak naprawdę nie są. Poczucie zakłopotania i wstydu odchodzi w niepamięć, bo wiemy, że możemy sobie bezgranicznie zaufać. A wtedy między nami dzieją się wyjątkowo dziwne i niezrozumiałe dla postronnych osób rzeczy. Przynajmniej tych, którzy nigdy nie byli w tak bliskiej i szczerej relacji.

Ty też robisz to ze swoim partnerem? Nie ma się czego wstydzić. Chociaż brzmi to obrzydliwie - jest dowodem na bezgraniczną miłość…

Zobacz również: Kobiece wady, które podniecają facetów. Dosłownie tracą głowę z pożądania!

zachowanie par

fot. Unsplash

Wyrywanie włosów z ciała

Na początku znajomości udawaliście, że tego nie widzicie, ale teraz bez skrępowania wytykasz partnerowi, że podejrzanie długi włos wystaje mu z nosa, uszu czy pleców. A nawet pomagasz mu go usunąć.

Używanie jednej szczoteczki

Może nie na co dzień, ale w awaryjnych sytuacjach zupełnie cię to nie brzydzi. Zwłaszcza w czasie wspólnych wyjazdów, kiedy okazuje się, że któreś z was nie zabrało własnej szczoteczki do zębów.

Wąchanie swoich ciał

„Kochanie, czy muszę dziś wziąć prysznic?” - to pytanie pada o wiele częściej, niż niektórym się wydaje. Wzajemna kontrola stanu higieny jest czymś na porządku dziennym. Podobnie jak gwałtowna reakcja na przykry zapach ciała i wyganianie partnera pod prysznic.

Zobacz również: Czego nie znosimy w zachowaniu facetów? 8 ABSOLUTNIE irytujących cech

zachowanie par

fot. Unsplash

Puszczanie bąków

Niektórzy twierdzą, że nieskrępowane puszczanie gazów przy partnerze to moment przełomowy dla każdego związku. Na tym etapie już zupełnie się nie krępujecie. Dla wielu par to wręcz temat do żartów.

Rozmowy w toalecie

Wcale nie przez drzwi. W związkach z długim stażem czymś absolutnie normalnym jest sytuacja, kiedy jedna osoba siedzi na muszli klozetowej, a druga jej towarzyszy, zabawiając rozmową.

Wąchanie swoich ubrań

Kiedy nie jesteś pewna, czy jeszcze raz możesz założyć tę samą koszulkę - poproś o ocenę partnera. Ten na pewno wyda szczerą opinię o jej zapachu. Jeśli jest przepocona, otwarcie ci o tym powie.

Zobacz również: Te obrzydliwe rzeczy robią wszystkie kobiety, ale żadna z nas się do tego nie przyznaje

zachowanie par

fot. Unsplash

Sprawdzanie czystości nosa

Ukochany jest chyba jedyną osobą na świecie, przed którą bez skrępowania zadrzesz nos i poprosisz go o sprawdzenie, czy nic nieestetycznego z niego nie wystaje. Ten jest skłonny nawet wydobyć jego zawartość przy pomocy własnego palca.

Wzajemne wyciskanie pryszczy

Zwłaszcza w niedostępnych miejscach, jak np. na karku czy plecach. Taka wzajemna kontrola jest czymś na porządku dziennym. Podobnie jak wyciskanie wielkich cyst. I jakoś żadnego z was to nie brzydzi.

Rozmowa o stolcu

Wbrew pozorom, o kupie można rozmawiać nie tylko z dzieckiem. Zakochani także nie mają problemu z tym, by opowiadać o swoich problemach gastrycznych albo niezwykłych osiągnięciach w tej dziedzinie.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2017 23:10
A moim zdaniem niektórych z tych rzeczy (nie wszystkich) nie powinno się robić nawet przy długim stażu, chociażby z szacunku do tej drugiej osoby.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 00:17
Przecież to jest normalne, a nie obrzydliwe jak wy napisaliście.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.12.2017 16:59
Jestesmy małżeństwem od 4 lat i nigdy nawet przed wspólnym zamieszkanje nie wstydziliśmy tych wszystkich rzeczy przecież to jest normalne i jeżeli jesteś z kimś to po co się ukrywac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2017 12:21
A ja kocham swojego faceta w nie potrafię pogodzić sie z tym ze on przy mnie beka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo