Kiedy 21-latka pokazała swojego „chłopaka” rodzicom - ZAMARLI. Dziwicie się?

Podobno zupełnie do siebie nie pasują.
Kiedy 21-latka pokazała swojego „chłopaka” rodzicom - ZAMARLI. Dziwicie się?
źródło: Facebook (facebook.com/jongeffner)
17.12.2017

Podobno starszy mężczyzna z o wiele młodszą partnerką to żadna sensacja. Oburzenie wzbudza dopiero sytuacja odwrotna, kiedy to kobieta jest dojrzalsza od partnera. To jednak tylko teoria, o czym codziennie przekonuje się ta para. Ona codziennie słyszy, że mogłaby być przynajmniej jego córką, a on - nawet jej dziadkiem.

Poznali się 2 lata temu na Facebooku. Ona miała wtedy zaledwie 19 lat. Przez wiele miesięcy ze sobą pisali i wreszcie postanowili się spotkać. Internetowa przyjaźń szybko przemieniła się w coś więcej. Zakochali się w sobie i to pomimo dzielącej ich odległości, a także wieku.

Dziś muszą się z tego tłumaczyć, choć oboje są przekonani, że metryka nie ma w miłości żadnego znaczenia.

Zobacz również: Internauci zamarli, kiedy pokazał swoją młodszą o 34 LATA dziewczynę. „Przecież to jeszcze dziecko!”

W pewnym momencie rozmowy stały się coraz bardziej osobiste. Powiedziałem jej, że jest cudowną i piękną osobą - wyznaje Jonathan w rozmowie z „Daily Star”, ojciec dwóch córek, które są zbliżone wiekiem do jego wybranki. - Odpowiedziałam mu, że jest bardzo atrakcyjny i coraz bardziej go lubię - ujawnia Alexandria.

64-letni mężczyzna bał się do niej zbliżyć. Przez długi czas uważał, że jest dla niej zwyczajnie za stary. Wreszcie nie potrafił jednak ukryć łączącej ich chemii.

Ona wyznała, że zakochuje się we mnie. Ja swoje uczucia próbowałem zwalczyć, ale prawda jest taka, że myślałem tak samo. Powiedziałem jej, że popełniłbym błąd, gdybym się z nią związał i jeszcze większy, gdybym nie zawalczył o tę miłość - wspomina.

Zobacz również: Ona ma 27 lat, a on... Nie uwierzysz, jak wygląda jej „chłopak”!

Dziś są oficjalnie parą. Jonathan przedstawił 21-letniej wybrance swoje córki, które są od niej młodsze zaledwie o rok i 4 lata. Alexandria zapoznała ukochanego ze swoimi rodzicami, którzy nadal nie kryją obaw, ale wreszcie będą musieli zaakceptować jej wybór.

Ludzie często myślą, że jestem jej ojcem, ale nauczyliśmy się z tego śmiać. Może wygląda to niecodziennie, ale nasz związek naprawdę działa - twierdzi 64-latek.

43 lata różnicy to faktycznie sporo. Myślicie, że im się uda i rzeczywiście do siebie pasują?

Zobacz również: Czy różnica wieku w związku powinna być problemem?

Komentarze (7)

Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2018 11:41
43 lata? Zamarłam tak jak jej rodzice...
odpowiedz
Ha (Ocena: 5) 06.03.2018 14:14
Nie od dziś wiadomo że miłość jest ślepa;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.03.2018 14:28
Elo
odpowiedz
K!n!a (Ocena: 5) 17.12.2017 22:10
Przynajmniej ma okazję przeżyć może dosyć krótka ale prawdziwa miłość i byc może będzie jej ciężko kiedy już go nie będzie ale będzie miała masę wspomnień a wiek to tylko cyferki i jeżeli się naprawdę kochają to oby ta miłość trwała jak najdłużej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 08:21
Oby nie zachorował i był sprawny do końca. A jeśli umrze po 70-ce to i ona od nowa może jeszcze ułożyć sobie życie. Najważniejsze żeby zdrowy był, to wtedy będzie dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo