„Nadal mi na tobie zależy”, „Facet, który cię poślubi, będzie szczęściarzem”... Jakie kłamstwa mówią mężczyźni, gdy chcą z nami zerwać?

Oto 20 najczęstszych wymówek. Nie daj się na nie nabrać.
„Nadal mi na tobie zależy”, „Facet, który cię poślubi, będzie szczęściarzem”... Jakie kłamstwa mówią mężczyźni, gdy chcą z nami zerwać?
Fot. Unspash.com
18.12.2017

Faceci mówią nam różne rzeczy, ale nie zawsze są one prawdziwe, zwłaszcza wtedy, gdy muszą przekazać coś przykrego. Dlatego kręcą i zamiast brutalnej prawdy serwują nam zawoalowane wypowiedzi. Robią to w taki sposób, abyśmy nie poczuły się urażone. Między słowami czasami znajdzie się też komplement.

Mimo wszystko, dobrze wiedzieć, co mają na myśli mężczyźni, gdy tłumaczą się, że chcą z nami zerwać. Przede wszystkim dlatego, aby uniknąć robienia sobie złudnej nadziei. Oni nie chcą nas skrzywdzić i są wrażliwi, ale nie biorą pod uwagę tego, jak potraktujemy ich słowa. Poza tym wśród facetów nie brakuje bezczelnych typów, którzy zupełnie zmyślają powód rozstania. Jeżeli poznasz ich standardowe wymówki, łatwiej będzie ci zareagować z klasą.

Kiedy nie ma szans na to, aby on chciał z tobą być? Oto klasyczne powody zerwania, które podają faceci. Nie płaszcz się, nie dopytuj, ale przyjmij to na klastę. Możesz się też z nim zgodzić. Na pewno będzie zaskoczony, a ty wyjdziesz zwycięsko z tej ostatecznej rozmowy.

Zobacz także: „Związek z młodszym facetem to najgorsza rzecz, jaka przytrafiła mi się w życiu” (Historia Anny)

 

kłamstwa facetów

Fot. unsplash.com

1. „Nie jestem jeszcze gotowy na poważny związek, ale gdybym był... wybrałbym ciebie!”. W domyśle: „nie jestem gotowy na to, aby przez całe życie sypiać z jedną osobą, ale gdybym był, niewykluczone, że związałbym się z tobą”.

2. „Nadal mi na tobie zależy”. W domyśle: „nie chce mi się z tobą umawiać na randki, ale nadal mi zależy na niezobowiązujących spotkaniach”.

3. „Chciałbym, żebyśmy po tym wszystkim nadal byli przyjaciłółmi i spędzali razem czas”. W domyśle: „może wśród twoich znajomych jest jakaś gorąca panna”.

4. „Na razie muszę się skupić na...”: pracy, szkole, rodzinie lub czymkolwiek. W domyśle: „zniesie rozstanie lepiej, gdy powiem, że nie mam czasu na związek”.

5. „Wyjeżdżam za granicę, ale odezwę się do ciebie, gdy wrócę”.  W domyśle: „muszę od ciebie uciec jak najszybciej”.

kłamstwa facetów

Fot. unsplash.com

6. „Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”. W domyśle: „a ja na kogoś lepszego niż ty”.

7. „To wspaniale, że mogę ciebie poznawać coraz lepiej, ale myślę, że powinnyśmy spędzić trochę czasu z innymi ludźmi”. W domyśle: „właśnie kogoś spotkałem i to z nią chcę się spotykać”.

8. „Czuję strach przed zaangażowaniem się”. W domyśle: „czuję strach przed spędzeniem z tobą reszty życia”.

9. „Czuję, że się duszę. Potrzebuję trochę przestrzeni”. W domyśle: „już się tobą nie interesuję, chcę się ciebie pozbyć”.

10. „Facet, który cię poślubi, będzie szczęściarzem”. W domyśle: „mam nadzieję, że ja nim nie jestem”.

Zobacz także: „Moja dziewczyna jest dziwna, bo w ogóle nie ma znajomych. Zastanawiam się, czy jej nie rzucić”

kłamstwa facetów

Fot. unsplash.com

11. „Myślę, że powinnyśmy spotykać się z innymi ludźmi i zobaczyć, co się stanie”. W domyśle: „sypiam już z kimś i właśnie cię o tym informuję”.

12. „Nadal chcę z tobą być, ale potrzebuję przerwy od związku”. W domyśle: „chcę poszukać innej dziewczyny, ale jednocześnie mieć ciebie w zanadrzu na wypadek, gdyby mi się nie udało nikogo znaleźć”.

13. „Mam teraz na głowie wiele spraw, którymi muszę się zająć”. W domyśle: „główną sprawą, która zaprząta teraz moją głowę jest brak zainteresowania tobą”.

14. „Czuję, żę jesteś dla mnie bardziej przyjaciółką niż dziewczyną”. W domyśle: „już nie jesteś taka słodka jak wtedy, gdy zaczęliśmy się spotykać”.

15. „Potrzebuję czegoś więcej”. W domyśle: „nie za bardzo wiem, co oznacza więcej, ale jestem znudzony i perspektywa rozstania jest dla mnie kusząca”.

kłamstwa facetów

Fot. unsplash.com

16. „Jeszcze nie zapomniałem o mojej eks”. Tu nie ma domysłów. Powiedział prawdę.

17. „Żałuję, że nie spotkamy się po raz pierwszy za 5 lat”. W domyśle: „nie jestem na razie gotowy na związek”.

18. „Znajdujemy się w różnych punktach naszego życia”. W domyśle: „nadal chcę pić, imprezować i bawić się, a ty szukasz czegoś poważnego”.

19. „Bardzo cię szanuję, ale...”. W domyśle: „proszę nie mów koleżankom, jakim dupk*** jestem, ponieważ chcę się umówić z jedną z nich”.

20. „Myślę, że za bardzo i za szybko się do siebie zbliżyliśmy”. W domyśle: „kiedy zobaczyłem w łazience twoją szczoteczkę obok mojej, naprawdę się wystraszyłem”.

Zobacz także: TEST: Pomyśl o chłopaku, w którym się kochasz, a my powiemy Ci, czy z nim będziesz 
 

Komentarze (12)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 18.12.2017 22:24
prawda, rzadko coś mądrego na papilocie, ale oni właśnie tak robią np. chciał parę razy wiadomo co, ale dłuży mu się czekanie, bo ona myśli, że to na poważnie, więc znalazł inną, tą odstawia "kulturalnie" :P
zobacz odpowiedzi (3)
On (Ocena: 1) 18.12.2017 08:20
"Jakie kłamstwa mówią mężczyźni, gdy chcą z nami zerwać?" Odp. Dokładnie takie same jak kobiety.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 18.12.2017 08:13
"Nie płaszcz się, nie dopytuj, ale przyjmij to na klastę." Szanowna redakcjo, oświeć wszystkich co to jest "klasta" bo takie słowo nie występuje w słowniku polskim/angielskim/francuskim/niemieckim/hiszpańskim/mandaryńskim/japońskim/mongolskim/rosyjskim. Więc co to jest?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2017 04:21
Gdyby jakiś facet który mi się podoba, powiedziałby mi to co jest pod nr.3 lub 14 to z łaski jego kazałabym mu wyp..erdalać. Friendzone mnie nie interesuje z kimś, w kim jestem zakochana.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo