Jak wygląda życie z draniem?

Związek z nim przypomina przejażdżkę rollercoasterem...
Jak wygląda życie z draniem?
Fot. Unspash.com
27.11.2017

Kobiety bardzo często stają przed następującym wyborem: dobry, opiekuńczy i gotowy do poświęceń mężczyzna a arogancki, nieprzewidywalny drań. Chociaż to wbrew rozsądkowi, mnóstwo dziewczyn wybiera niegrzecznych chłopców. Doskonale wiedzą, jakie życie czeka je u ich boku, a i tak lgną do nich niczym ćmy do światła. Niektóre potrafią nawet tęsknić za takim facetem, gdy obok w łóżku śpi grzeczny, inteligentny i dobry partner życiowy. Nawet pomimo bólu, którego doświadczyły z jego strony, wspominają z rozrzewnieniem wszystkie wspólnie spędzone chwile.

Prawie każda kobieta poznała kiedyś faceta-drania i czuła na jego widok motylki w brzuchu. Dlaczego tak się dzieje? Co takiego jest w stanie zapewnić dziewczynie niegrzeczny mężczyzna, że sama pcha się w jego ramiona? Postanowiłyśmy zapytać o to nasze znajome.

Niektóre z odpowiedzi zaskoczyły nawet nas...

Zobacz także: Wiemy, kiedy on (prawdopodobnie) Ci się oświadczy! Najpopularniejszy termin na zaręczyny to...

 

facet-drań

Fot. unsplash.com

„Chcę przeżyć prawdziwy romans – niczym z filmu”

Burzliwa miłość składająca się z namiętnych spojrzeń, romantycznych wyznań i kilkugodzinnych rozmów sprawia, że kobieta czuje się jak bohaterka filmu. Ma wrażenie, że dopiero teraz ma do czynienia z prawdziwym uczuciem i wreszcie spotkała tego jedynego. Jego zniknięcia i powroty tylko podkręcają jej uczucia. Faktycznie jest prawie jak w filmie: miłość i przeszkody (czyli jego kłamstwa i wymówki), tylko szczęśliwego zakończenia brak.

„Wprowadzają w monotonię dnia codziennego odrobinę szaleństwa”

Z draniem nie można się nudzić. W jednej chwili siedzi w milczeniu i wydaje się nieobecny, a w drugiej wpada na szalony pomysł. Kobieta myśli sobie, że z takim facetem nie zazna rutyny. To prawda, ale nie zazna też bezpieczeństwa.

„Niegrzeczny facet jest niegrzeczny w łóżku”

Wiele kobiet przyznaje, że niegrzeczni faceci są lepsi w łóżku. Prawdopodobnie wynika to z ich dużego doświadczenia z kobietami. Niegrzeczny facet bywa też bardziej chętny na nowe doznania oraz brutalny. Chociaż upodobanie kobiet do odrobiny brutalności wydaje się dziwne, wystarczy przypomnieć sobie fenomen książki o Christianie Greyu.

facet-drań

Fot. unsplash.com

„Sprawiają, że czujemy się jak w bajce”

Niegrzeczni faceci potrafią wprowadzić kobietę w niezwykły nastrój. To znaczy zabrać ją na spontaniczną wycieczkę za granicę i zapewnić niesamowite przeżycia. Kobieta czuje się wyjątkowo i ma wrażenie, że spotkało ją coś niezwykłego. Wydaje jej się, że spełnił się bajkowy scenariusz, o którym zawsze marzyła. Niestety trwa on tylko chwilę...

„Niegrzeczny facet jest wyzwaniem”

Kobiety tak samo jak faceci lubią wyzwania. W przypadku grzecznego faceta doskonale wiedzą, czego się spodziewać. Dostrzegają, jak bardzo mężczyźnie zależy. Są kwiaty, zaproszenia na kolacje i słodkie wyzwania. Brakuje jednak tej odrobiny niepewności, którą zapewnia niegrzeczny facet. Gdy kobieta widzi, że facetowi bardzo na niej zależy, zastanawia się, czy nie ma nikogo lepszego i rozgląda się za kimś innym. Podobnie działają faceci. Widząc, że mają kobietę w garści, zaczynają myśleć o innych.

„Wydają się odważni”

Niegrzeczny facet zawsze stanie w obronie dziewczyny. Gdy inny mężczyzna ją znieważy lub rzuci niedwuznaczny tekst w jej kierunku, natychmiast rusza z odsieczą. Przypomina walecznego rycerza na białym koniu. Nie ma znaczenia, że godzinę później staje się gburowaty – kobiety mają w pamięci tylko to, jak zostały obronione. Pod tym względem czują się bezpieczniej niż z grzecznym facetem, który często nie chce lub nie potrafi się przeciwstawić w tak widowiskowy sposób.

Zobacz także: 7 cech, które musisz mieć, by rozkochać w sobie każdego faceta

 

facet-drań

Fot. unsplash.com

„Grzeczni faceci potrafią zagłaskać dziewczynę”

Grzeczni faceci dbają o dziewczyny najlepiej jak potrafią. Stawiają je zawsze na pierwszym miejscu. Oddają im swoją porcję jedzenia, przynoszą słodycze i kwiaty, pamiętają o wszystkich ważnych okazjach i zawsze się zjawiają, gdy są potrzebni. Z jednej strony jest to urocze, ale po pewnym czasie dziewczyny mają wrażenie, że są zagłaskiwane. Wtedy zaczynają pragnąć odmiany i szukają przeciwieństwa takiego faceta.

„Wydaje się lepszym kandydatem na ojca”

Przez swoją męską postawę, buńczuczność, a nawet agresywność, niegrzeczni faceci wydają się wręcz naładowani hormonami. Męski pierwiastek jest w ich przypadku bardzo widoczny. Są niczym macho z brazylijskiej telenoweli. Warto wspomnieć w tym kontekście, że kobiety szukają jak najlepszych genów dla swoich dzieci. Żywotność, chociażby wyrażona w negatywny sposób robi większe wrażenie, niż zachowawczość”.

„Są bardziej interesujący”

Tacy mężczyźni robią, co chcą, z kim chcą i kiedy chcą. Są panami swojego życia. Poza tym często podejmują decyzje pod wpływem chwili i nigdy nie wiadomo, co wpadnie im do głowy. To sprawia, że życie z nimi jest bardzo emocjonalne i często bogatsze w różne doświadczenia. Np. bardzo szybka jazda samochodem po ciemku, picie piwa na zakazanym terenie i tym podobne. Kobietom to imponuje i czują dreszczyk podniecenia. Grzeczny facet nie jest w stanie zapewnić takich wrażeń.

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 27.11.2017 16:52
Facetów pociągają femme fatale, a kobiety mają słabość do bad boyów - to chyba zrobiła z nami kultura popularna. Jak człowiek pozna takich ludzi bliżej to zrozumie, że do życia takie osoby się nie nadają - są interesujące jako obiekt obserwacji, nic więcej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2017 13:56
Ok, z większością się zgadzam. Ale jak przeczytałam, że interesującym aspektem posiadania chłopaka łobuza jest pice piwa w niedozwolonym miejscu padłam. Chyba mam inne rozumienie łobuza niż autorka :-D
odpowiedz
Ewe (Ocena: 5) 27.11.2017 11:09
To wcale tak nie jest, jesli wybierze sie tego milego, zwyczajnego chlopaka bedzie super. Ludzie sie zmieniaja. Ja wybralam takiego, zwykly mily chlopak. Z poczatku. Z czasem sie zmienil, zaczal mnie wyzywac, ponizac. Tylko, ze to wszystko z czasem, powoli przesuwal granice. I ci zwykli co becza ze chca niec dziewczyne, jak jakas znajda z czasem przestaja ja szanowac, jak nabiora oglady, pewnosci siebie uznaja, ze sa za dobrzy dla obecnej.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 27.11.2017 04:37
"Jak wygląda życie z draniem?" Odp: Kolorowo (niektóre miejsca).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2017 02:55
Tak, a potem po latach płaczą, że facet je bije/poniża/nadużywa alkoholu czy zdradza. Same jesteście sobie winne. Sama miałam epizody z bad-boyami - nigdy więcej. W końcu zrozumiałam, że powinnam mądrzej wybierać. Mam teraz good boya i wcale się z nim nie nudzę :) mamy spontaniczne wyjazdy w srodku nocy na drugi koniec Polski czy egzotyczne przygody podczas podróży po zakątkach świata. Jest super przyjacielem i dba o mnie najlepiej jak może. I przy nim czuję się 100 razy lepiej niż przy tych wszystkich super hiper interesujących draniach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo