Jakich kobiet nie szanują faceci?

To dlatego nie masz faceta!
Jakich kobiet nie szanują faceci?
Fot. Unspash.com
15.11.2017

Jeżeli chodzi o miłość i związki, kobiety można podzielić m. in. na kandydatki atrakcyjne i desperatki. W tym przypadku atrakcyjność polega nie tylko na pewności siebie. Przede wszystkim osoby uchodzące za atrakcyjne lubią siebie i nie uważają, że czegoś brakuje im do szczęścia. Z kolei desperatki dają do zrozumienia, że bardzo potrzebują kogoś, aby czuć się spełnione. Na twarzach mają wypisane: „Potrzebuję cię, jestem taka samotna i nieszczęśliwa”. Co zrobi przeciętny mężczyzna? Ucieknie. Chyba że desperatka trafi na desperata.

Faceci nie lubią desperatek z dwóch powodów. Po pierwsze nie są dla nich żadnym wyzwaniem. Po drugie mają świadomość, że takie kobiety są niczym wampiry energetyczne. Stale domagają się dowodów miłości i reagują złością, gdy coś pójdzie nie po ich myśli. Mężczyznę traktują jako niezbędny element życia. Oczekują stuprocentowego  zaangażowania w każdy aspekt związku i pozbawiają energii. Po jakimś czasie facet ma dość desperatki.

Niektóre kobiety nie mają świadomości, że są desperatkami. Przez to przekreślają szanse na fajną znajomość. Poniżej znajduje się 9 cech typowych dla desperatek. Przekonaj się, czy jesteś jedną z nich.

Zobacz także: Czy Twój facet ma skłonność do zdrady? Odczytasz to z jego dłoni!

 

zachowanie desperatki

Fot. unsplash.com

Ma bardzo małe wymagania

Dla niektórych desperatek wygląd prawie w ogóle nie ma znaczenia. Podobnie jest z innymi cechami. Desperatka nie zwraca dużej uwagi na to, czy facet coś sobą reprezentuje. Nieważne, jak ją traktuje, czy ją zdradza, przedstawia znajomym, odpisuje na SMS-y... Ona zniesie wszystko, aby tylko mężczyzna z nią był. Na każdy przejaw zainteresowania reaguje niczym wierny pies.

Wśród desperatek można też wyróżnić dziewczyny, które szukają jakiegokolwiek faceta chętnego na związek, wykazującego pożądaną przez nie cechę. Np. bogactwo albo urodę. Ich potrzebą jest posiadanie właśnie takiego mężczyzny, aby móc się nim pochwalić.

Jest zawsze dostępna

Nie ma takiego dnia ani takiej godziny, kiedy ona odmawia spotkania czy rozmowy. Mężczyzna jest pewny, że będzie dostępna na najmniejsze skinienie. Sygnalizuje mu tym samym, że nie ma nic lepszego do roboty. On odczytuje to jako zero zainteresowań, własnych znajomych, obowiązków, itd. Taka dziewczyna nigdy nie jest atrakcyjnym kąskiem. Desperatka wierzy, że postępuje właściwie, pokazując tak duże zaangażowanie, ale facet wystraszy się i więcej nie odezwie.

Zgadza się z facetem we wszystkim

Boi się, że go straci, więc zgadza się z nim we wszystkim. Nieważne, co zaproponuje, ona jest chętna. Przejmuje też jego poglądy oraz nawyki. Lubi takie potrawy jak on, takie same filmy oraz słucha tych samych zespołów muzycznych. Facet wypełnia cały jej świat. Nie ma takiej rzeczy, która by go dotyczyła, a którą ona nie byłaby zainteresowana. Desperatka panicznie obawia się odrzucenia.

zachowanie desperatki

Fot. unsplash.com

Najchętniej spędzałaby z nim 24 h na dobę

Po pięciu minutach od rozstania już pisze mu SMS-a, że tęskni. Nie wyobraża sobie spędzenia weekendu bez niego, a dnia bez co najmniej jednej rozmowy telefonicznej. Raczy też faceta wyznaniami, że każda chwilia bez niego to chwila stracona i innymi - podobnymi tekstami. Desperatka potrafi przesiadywać u faceta godzinami, dopóki grzecznie nie powie jej, że musi zająć się czymś innym.

Facet bardzo szybko staje się dla niej najważniejszy

Charakterystyczne dla desperatek jest to, że po bardzo krótkim czasie bycia razem facet zaczyna być w centrum ich życia. Rezygnują z towarzystwa innych ludzi, nie poświęcają tyle czasu co kiedyś na hobby i snują dalekosiężne plany. Desperatka szybko daje do zrozumienia mężczyźnie, jak bardzo jest dla niej ważny. Nie ma oporów, aby pierwsza powiedzieć „kocham Cię”. Takie zachowanie bardzo odstrasza facetów.

Przejmuje się każdym wypowiedzianym słowem

W fazie poznawania się desperatki obawiają się popełnienia gafy. Nie chodzi jednak o gafę językową. Taka kobieta robi, co może, aby przypodobać się mężczyźnie. Nie chce powiedzieć czegoś, co mu się nie spodoba. Charakterystyczna jest dla niej także obawa, że jest nudna. Desperatka stara się ze wszystkich sił sprawić wrażenie ciekawej kobiety, ale przeważnie osiąga odwrotny efekt. Facet zaczyna myśleć, że ma do czynienia z kimś bardzo dziwnym i nienaturalnym.

Zobacz także: Co w Twoim zachowaniu odpycha mężczyzn?

 

zachowanie desperatki

Fot. unsplash.com

Pierwsza inicjuje kontakt

To ona wychodzi z propozycjami randek, pierwsza dzwoni i wysyła wiadomości tekstowe. W ten sposób próbuje o sobie przypomnieć i zainteresować sobą faceta jeszcze bardziej. Niestety normalny mężczyzna ma po jakimś czasie dość takiego nagabywania.

To ona czuje presję, aby spotkanie przebiegło bez zarzutu

Podczas spotkań próbuje wejść w rolę mężczyzny i dba o to, aby randka była perfekcyjna. To ona stara się zaimponować facetowi. Bierze na siebie odpowiedzialność za nastrój i przejmuje nawet czynnikami niezależnymi od niej. Obwinia się, gdy coś pójdzie nie tak. Wychodzi na jaw jej niskie poczucie wartości.

Podczas rozmowy jest spięta

Niektóre desperatki są bardzo spięte podzcas rozmowy, bo za bardzo starają się kontrolować sytuację oraz temat rozmowy. Desperatka boi się być sobą. Nie czuje się dobrze sama ze sobą. Na siłę wymyśla tematy do rozmowy. Czasami mówi też, że interesuje się jakąś dziedziną tylko dlatego, że jest trendy. Tak naprawdę w ogóle nie jest nią zainteresowana.
 

Komentarze (8)

Ocena: 3.25 / 5
gość (Ocena: 2) 21.11.2017 23:12
Opis jest nawet dość realistyczny. Jednak nie przedstawia, jak to definiuje autor, "desperatki". Przedstawia kobietę zakochaną. Tym się właśnie objawia stan zakochania - skupieniem na obiekcie zauroczenia, jego idealizowaniem, pragnieniem nieustannej bliskości i zaspokajania jego zachcianek. I dla ścisłości, takie same objawy dotyczą mężczyzn :) Odstraszyć mogą najwyżej osobę niezainteresowana poważnym związkiem, szukającą łatwej przygody - osoba poszukująca swojej drugiej połowy powinna być zadowolona. Zatem tytuł powinien pewnie brzmieć: jakich kobiet nie lubią flirciarze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 22:38
Czytaj kobieto desperatko i ucz się, to artykul dla Ciebie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 19:34
dawno nie bylo tak dobrego artykulu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 15:33
Przez wasza głupia reklame wychodze nie jestem w stanie przeczytac ani jednego artykuly wsadzcie sobie te spamy w ..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 15.11.2017 03:05
Mam tylko jedno pytanie do "Pap.lot'a". Czy ten "artykuł" pisała osoba posiadająca "mósk"?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo