7 niezbitych dowodów, że on Cię kocha

Zapomnij o namiętnych pocałunkach i romantycznych wyznaniach. Liczy się TO.
7 niezbitych dowodów, że on Cię kocha
Fot. Unsplash
29.08.2017

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie także sposobem wyrażania uczuć. Płeć piękna przykłada większe znaczenie do słów oraz romantycznych gestów. Natomiast płeć brzydka jest pod tym względem znacznie bardziej prozaiczna. Co prawda zdarzają się wyjątki, ale częstotliwe wyznawanie miłości i słodkie słówka są raczej zaprzeczeniem prawdziwego uczucia. To zagrywka zawodowych uwodzicieli.

Kobiety czasami narzekają, że nie są pewne uczuć wybranka. Bo przestał przynosić kwiaty bez okazji, zapraszać do restauracji, wydaje się nieobecny, bardziej milczący, a rozmowy straciły całą magię. Trudno uwierzyć, ale te sygnały nie mają nic wspólnego z brakiem miłości. Przecież nie polega ona na ciągłych uniesieniach. Po czym więc poznać, że on Cię kocha?

Oto kilka niezbitych dowodów.

Szanuje Cię

To znaczy, że szanuje Twoje poglądy, wartości, rodzinę, przyjaciół. Podsumowując, wszystko co Ciebie dotyczy i ma dla Ciebie znaczenie. Nigdy z Ciebie nie szydzi, zawsze bierze Twoje zdanie pod uwagę i potrafi pójść na kompromis. Jeżeli w tej relacji kiedykolwiek czułaś się niekomfortowo, prawdopodobnie dzieje się coś niedobrego. Może chodzi o brak cierpliwości z jego strony albo zmuszanie Cię do zrobienia czegoś wbrew Twojej woli? Facet, który naprawdę kocha, nigdy tak nie postąpi.

Zobacz także: Historia Piotra: „Doradźcie mi, jak zerwać z dziewczyną. Mam pewien pomysł, ale nie wiem, czy dobry”

dowód na miłość

Fot. unsplash.com

Daje Ci przestrzeń

Jeżeli on dba o Ciebie, rozumie, że potrzebujesz czasu dla siebie i odrobinę przestrzeni. Dlatego nie będzie miał nic przeciwko spotkaniom z koleżankami, wyjazdom i poznawaniu nowych ludzi. Zakochany facet przedkłada swoje ja nad wybrankę. Nie odbieraj tego opatrzenie, tzn., że nie czuje zazdrości i na pewno Cię nie kocha. Zależy mu na Tobie tak bardzo, że na pierwszym miejscu stawia Twój komfort i dobre samopoczucie.

Słucha Cię

Słuchanie to jeden z najbardziej niepodważalnych dowodów świadczących o jego uczuciu. Gdy ukochany zwraca się ku Tobie całym sobą, rezygnując z własnych planów, to znak, że jesteś dla niego bardzo ważna. Jeżeli słucha Cię kątem ucha i jest zatopiony w ekranie telewizora, nie masz powodu do radości. Zastanów się, czy warto tracić na kogoś takiego czas.

dowód na miłość

Fot. unsplash.com

Zachęca Cię

Do czego? Do realizacji marzeń, do niepoddawania się, do rozwoju zawodowego... Jego miłość objawia się w tym, że pragnie abyś była szczęśliwa i spełniona. Czasami nawet kosztem własnych aspiracji. Np. jest gotów posiedzieć dłużej z dzieckiem, żebyś mogła iść na zajęcia, dokłada Ci pieniądze do wycieczki, którą planowałaś od dawna, albo po prostu przynosi koc i ciepłą czekoladę na pociechę. Dla niego jesteś warta wszelkich starań i poświęceń.

Zaskakuje Cię

Czasami jest to bukiet kwiatów, czasami bilety do kina, a innym razem masaż stóp. Nieważne, bo liczy się to, że chce Ci sprawić radość. Pragnie widzieć uśmiech na Twojej twarzy. To dlatego wydaje na Ciebie ostatnie pieniądze, pokonuje trasę kilkudziesięciu kilometrów, aby tylko Cię na chwilę zobaczyć i szuka w Internecie wiersza, który mógłby Ci się spodobać.

Zobacz także: Wyznanie Basi: „Mój ukochany synek zakochał się w starszej kobiecie. Ona mu zrujnuje życie!”

dowód na miłość

Fot. unsplash.com

Otwiera się na Ciebie

Faceci to skryte istoty. Nie mają w naturze mówienia o trudnych doświadczeniach, lękach czy życiowych zawodach. Zakochany mężczyzna pragnie być jak najbliżej Ciebie, także emocjonalnie. Ufa Ci bezgranicznie i chce podzielić się tym, czego doświadczył. Jest na Ciebie otwarty i pragnie, żebyś dobrze go poznała. Jeżeli przybiera zupełnie odwrotną postawę, może potrzebować czasu, ale równie dobrze może to być sygnał, że nie jesteś dla niego aż tak ważna, aby dzielić się osobistymi przeżyciami. Sama musisz rozeznać, o co chodzi.

Pragnie Twojej obecności

Chce przeżywać z Tobą dobre i złe chwile. Nie wyobraża sobie, ze zabraknie Cię na jego uroczystości rozdania dyplomów, podczas pogrzebu bliskiej osoby czy świętowania ze znajomymi sukcesu. Poza tym zaprasza Cię na rodzinne uroczystości i traktuje jak członka rodziny. Oddaje Ci swoje życie na tacy i ma nadzieję, że będziesz w nim żywo uczestniczyć.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
s (Ocena: 5) 29.08.2017 21:51
Mialam takiego chlopaka. Najlepszego, najczulszego, ktory cudownie mnie traktowal i wiedzialam ze mnie kocha.... jednak ja mloda i glupia nie docenialam tego. chcialam wiecej wrazen, lepszych doswiadczen, bylam mloda(17lat) i glupia. Zostawilam go, wiem ze go tym zranilam , od tamtej pory zwiazki mi w ogole nie wychodza... mimo ze sie staram ale chyba stracilam nadzieje...Mysle czy sie do niego odezwac, napisac czy cos, przeprosic. Nie chce nic od niego, no mpze poza przebaczeniem....
zobacz odpowiedzi (1)
ona (Ocena: 1) 29.08.2017 15:50
"Zakochany facet przedkłada swoje ja nad wybrankę". To zdanie świetnie świadczy o jakości artykułu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2017 10:10
Mój się tak dla mnie stara, cieszę się bardzo, ale z drugiej strony jest mi źle, bo chciałabym się tak samo starać dla niego, ale słabo mi to wychodzi...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie