Za coś takiego on na pewno Cię rzuci! 10 rzeczy, których NIE MOŻESZ robić na randce

Nie chcesz, aby pierwsze spotkanie okazało się ostatnim? Tego unikaj...
Za coś takiego on na pewno Cię rzuci! 10 rzeczy, których NIE MOŻESZ robić na randce
Fot. Unsplash
06.08.2017

Kiedy umawiasz się na randkę z obiektem swoich westchnień, na pewno liczysz na to, że nie będzie to wasze ostatnie spotkanie. Stresujesz się i chcesz wypaść jak najlepiej, by rozkochać go w sobie na dobre. Sam fakt, że wybieracie się gdzieś razem, najlepiej świadczy o tym, że masz dosyć życia singielki i marzysz o stworzeniu związku. Jak nie zaprzepaścić tej szansy?

Nigdy nie możesz mieć pewności, że przypadniesz mu do gustu. Zwłaszcza, jeśli jest to randka w ciemno. Czasami nowa sukienka, efektowny makijaż i przygotowany scenariusz rozmowy nie wystarczą. On może dostrzec w tobie wady, których sama nie jesteś świadoma. Aby zminimalizować to ryzyko, warto zapoznać się z wynikami najnowszego badania.

Z sondażu przeprowadzonego na zlecenie DrEd.com dowiadujemy się, czym najbardziej możemy podpaść płci przeciwnej. Faceci wskazali 10 rzeczy, które dyskwalifikują nas w ich oczach. I chyba nie ma się czemu dziwić…

Zobacz również: Co obrzydza facetów w Twoim wyglądzie i zachowaniu? 18 rzeczy, które dyskwalifikują Cię w męskich oczach

 

jak zachowywać się na randce

źródło: Ryan Holloway / Unsplash

10 powodów, dlaczego on nie jest zainteresowany kolejną randką

1. Zaniedbana higiena osobista

Tę odpowiedź wskazało aż 74 procent ankietowanych. Chodzi tu przede wszystkim o nieświeży oddech i przykry zapach całego ciała. Prysznic i porządne mycie zębów mogą cię przed tym uchronić.

2. Niewłaściwe traktowanie personelu

To niedopuszczalne także dla 74 proc. badanych. Faceci zwracają uwagę na to, jak w czasie randki traktujesz kelnerkę czy barmana. Jeśli jesteś opryskliwa i trudno ci w jakikolwiek sposób dogodzić, oni traktują to jako ostrzeżenie.

3. Spoglądanie na innych ludzi

62 procent mężczyzn liczy na to, że całą uwagę skupisz wyłącznie na swoim partnerze. Zerkanie na innych mężczyzn albo komentowanie wyglądu innych kobiet nie jest w dobrym tonie. Najlepiej w ogóle nie spuszczaj z niego wzroku.

Zobacz również: „To najdroższe prostytutki w mieście”. Faceci wyznają, dlaczego NIGDY nie umówią się z samotną mamą

jak zachowywać się na randce

źródło: Joshua Ness / Unsplash

4. Kiepskie poczucie humoru

Chyba wszyscy szukamy w partnerze odrobiny dystansu. Nie chcemy się z nim nudzić i liczymy na to, że będzie potrafił nas rozśmieszyć. Uważaj jednak, by nie przekraczać granicy dobrego smaku. Chamskie lub niezrozumiałe dowcipy do gwóźdź do trumny dla 61 proc. badanych.

5. Milczenie

To zrozumiałe, że się stresujesz i czasami brakuje ci języka w gębie, ale chyba lepiej mówić cokolwiek, niż zupełnie milczeć. 56 procent ankietowanych nie umówi się na kolejną randkę z kobietą, która tylko siedzi i słucha.

6. Rozmowa o byłym

Szkoda, że niektórym wciąż trzeba to tłumaczyć. W czasie pierwszej randki (i kolejnych najlepiej też) zapomnij o tym, że kiedyś byłaś w związku. Nie komentuj zachowania swojego byłego, nie wspominaj waszych wspólnych doświadczeń i nie porównuj nowego partnera do eks. 45 proc. facetów tego nie lubi.

Zobacz również: Kiedy do faceta dociera, że właśnie się w tobie zakochał?

jak zachowywać się na randce

źródło: Toa Heftiba / Unsplash

7. Brak umiaru w piciu

Drink albo dwa nie zaszkodzą, ale pijaństwo jest całkowicie wykluczone. Dla 38 proc. mężczyzn nie ma nic bardziej żenującego, niż widok upojonej i niekontrolującej swoich reakcji kobiety. Spożycie napojów wyskokowych ogranicz do minimum.

8. Pisanie SMS-ów i dzwonienie

Randka ma być czasem tylko dla was. Poświęć mu całą swoją uwagę. 34 procent facetów uważa, że pisanie wiadomości i odbieranie telefonu w czasie randki to przejaw braku szacunku. Dajesz tym do zrozumienia, że masz ciekawsze rzeczy do roboty.

9. Słowotok

Panowie nie lubią milczących randkowiczek, ale sytuacja odwrotna też ich przeraża. Jeśli ciągle mówisz (zwłaszcza o sobie) i nie dajesz mu dojść do głosu - nie dziw się, że nie będzie miał ochoty na kolejne spotkanie. Dla 29 proc. z nich to najgorszy możliwy scenariusz.

10. Brak kultury spożywania posiłków

Jeśli wszystko wypada ci z ust, jesz palcami i bekasz - zapomnij o stałym związku. 29 procent badanych zwraca uwagę na to, w jaki sposób spożywasz posiłki.

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 07.08.2017 00:09
Kur... Jakiś strasznie szowinistyczny ten portal
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.08.2017 18:16
Haha, aż mi się przypomniała moja pierwsza randka z narzeczonym :D miałam wtedy 18 lat (chciałam się bawić), a że nigdy wcześniej się nie upijałam to nie wiedziałam jak mój organizm reaguje na alkohol. No, niestety w ten dzień okazało się, że mam raczej słabą głowę. Wypiłam 6 piw i zanim zwymiotowałam dostałam słowotoku o moim byłym. Wg tego artykułu to była jedna wielka katastrofa i facet powinien odrazu uciec. Na szczęście nie uciekł, jesteśmy razem 7 lat i planujemy ślub. ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo