Odrażająca lista: Co robią zakochani, gdy nikt nie patrzy?

W szczęśliwych związkach widocznie nie ma tematów tabu…
Odrażająca lista: Co robią zakochani, gdy nikt nie patrzy?
Fot. iStock
08.07.2017

Udany związek na pewno nie wygląda tak, jak pokazują to w filmach. Czyli nie budzimy się rano z miętowym oddechem obok bajecznie przystojnego Romeo. Nie spędzamy całych dni w jego objęciach i nie rozmawiamy z nim wyłącznie o miłości. Proza życia wygląda zupełnie inaczej, ale czy to źle? Oczywiście, że nie.

Jeśli jesteś bardzo zakochana w swoim wieloletnim partnerze, z pewnością zdarza wam się robić rzeczy, które inni mogliby uznać za… obleśne. Nie świadczy to jednak o waszym braku kultury czy ignorancji. Po prostu jesteście zakochani, szczęśliwi, nie macie tematów tabu i otwarcie rozmawiacie ze sobą o wszystkich, nawet najbardziej intymnych kwestiach.

Co zatem robią zakochani, gdy nikt nie patrzy? Oto „obleśna” lista!

Polecamy także: Historia Alicji: „W minioną sobotę wzięłam ślub. Już żałuję!”

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Głośne puszczanie gazów

Zazwyczaj robi to zapewne twój chłopak (faceci tak już mają), ale tobie zapewne też nieraz zdarzy się puścić głośnego bąka przy partnerze. Przypadkowo lub nie. Pewnie śmiejecie się wtedy i zrzucacie na siebie winę za nieprzyjemny zapach.

Opowiadanie o problemach z trawieniem

Kiedy masz biegunkę lub zatwardzenie, żalisz się ukochanemu na te dolegliwości. I vice versa. To z was, które akurat nie ma takich problemów, idzie wówczas do apteki po odpowiedni środek zapobiegawczy. Zero sekretów, zero wstydu. I dobrze.

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Wspólne korzystanie z łazienki

Podczas gdy twój chłopak siedzi akurat w wannie lub bierze prysznic, ty siadasz na toalecie i załatwiasz swoją potrzebę. Być może w trakcie ze sobą rozmawiacie, a być może nie i po wszystkim po prostu podcierasz się i wychodzisz.

Korzystanie z tych samych rzeczy do higieny

Czasem zdarza ci się ogolić nogi maszynką twojego chłopaka, bo twoja akurat się stępiła. A jemu czasem zdarza się umyć zęby twoją szczoteczką. Normalna rzecz w długoletnich związkach.

prawdziwa miłość

Fot. iStock

Wyciskanie pryszczy

Kiedy na plecach wyrósł ci wielki, bolesny pryszcz, natychmiast pobiegłaś zapewne do swojego mężczyzny, żeby go wycisnął. W takich kwestiach zawsze możecie na siebie liczyć.

Rozmowa o pocie

Gdy twój mężczyzna nie jest pewny, czy może ponownie założyć na siebie ulubiony t-shirt, czy raczej wyrzucić go do prania, biegniesz na pomoc i bohatersko wąchasz mu pachy. W ten sposób oceniasz stopień jego nieświeżości.

Diagnozowanie chorób

Kiedy skarżysz się ukochanemu, że pojawiły ci się na ciele dziwne plamy albo że podejrzewasz u siebie grzybicę paznokci, on wtedy nie ucieka z krzykiem, tylko dokładnie ogląda twoje ciało i wspólnie z tobą diagnozuje, co to może być.Czysta miłość!

Ile z tych rzeczy robiłaś ze swoim partnerem?

Zobacz także: 12 rzeczy, które robią ludzie, gdy nikt nie patrzy (OHYDA!)

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 08.07.2017 22:50
Artykuł o niczym. Czyli jak ta strona sięga dna..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2017 20:21
I to ma być niby oblesne? Raczej to są normalne rzeczy w zwiazku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo