Trzy sygnały, że on chce odejść

Po czym poznać, że facet planuje wziąć nogi za pas i zniknąć z horyzontu?
Trzy sygnały, że on chce odejść
26.06.2008

Czasami nagłe, dziwne zachowanie mężczyzny może być sygnałem, że knuje plan ucieczki. Wbrew pozorom zerwanie z kobietą nie jest dla faceta takie łatwe. Oni też mają swoje serca (chociaż czasami wydaje nam się, że są z kamienia albo lodu) i ciężko im przychodzi rozstanie z osobą, z którą byli blisko przez długi czas. Zdają sobie sprawę, że najlepszą i najmniej bolesną metodą jest szczera rozmowa, ale brną w swoje nieudolne gierki, licząc na to, że kobieta pierwsza zdecyduje się odejść.

Delikatny niepokój powinna w tobie wzbudzić jego nagła niesłowność. Zawsze stawiał się na umówioną godzinę, a w razie czego informował o spóźnieniu, a teraz nagle bez słowa olewa wasze spotkania i wspólne wyjścia. Chce ci okazać ignorancję i sprowokować kłótnię - w krzyku łatwiej byłoby mu cię rzucić.

Kolejnym, już nieco silniejszym sygnałem, którym facet próbuje zaznaczyć swój niepoważny stosunek do ciebie, może być jego nagłe zainteresowanie rozmowami o uczuciach i związkach. Głośno rozważa ewentualność rozstania, podając za powód to, że być może do siebie nie pasujecie. Ups! Miej się na baczności!

Ostatnim, alarmującym męskim zachowaniem jest oficjalne zachwycanie się innymi kobietami w twojej obecności. Wcześniej na pewno tego nie robił, prawda?

Twój facet wykazuje któryś z objawów? Skoro jest tak bezczelny, zostaw go i odejdź pierwsza. Należy mu się.

Polecane wideo

Komentarze (59)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2008 22:53
a ja nie wiem co robić, czekam w niepewności, choć bardzo go kocham i nie chce go stracić...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2008 17:00
ja tak próbowałem... wszystkie 3 sposoby... i co?!!! i sam musiałem jej powiedzieć "na drogę całus, przez życie pedałuj" teraz jestem szczęśliwy i uważam że dobrze zrobiłem. Byłem wysysany z kasy na koncie jakbym był z wampirem który wysysa moją krew. Teraz jestem z kimś kto Kocha mnie a nie pieniądze które mam lub nie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2008 19:24
Gosc ja mam problem z moim chłopakiem. Olewa mnie od jakiegos czasu, mało rozmawiamy, mowi, ze kocha aczkolwiek nie wie czy jest ze mna tylko dlatego żebym nie cierpiała..... strasznie dołuje mnie ta niepewnosc, musze byc przygotowana na wszystko... mialam to samo i juz nie jestesmy razem a on jest teraz z moim wrogiem nr1 nie chce ciebi9e dolowac ale moze ma poprstu gorsze dni i przejdzie ja mam teraz zajebistego chlopaka chciaz mieszkamy w innych miejscowosciach i tak go kocham ale nie wiem czy on mnie ale zobaczy sie.... trzymaj sie i dasz sobie rade
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2008 14:34
ja mam problem z moim chłopakiem. Olewa mnie od jakiegos czasu, mało rozmawiamy, mowi, ze kocha aczkolwiek nie wie czy jest ze mna tylko dlatego żebym nie cierpiała..... strasznie dołuje mnie ta niepewnosc, musze byc przygotowana na wszystko...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2008 22:18
[quote="Gosc"]mam chłopaka ale nie daje takich sygnałów , lecz chłopak mojwj najlepszej kumpeli tak robi i zachwyca się mną co robić to proste, poprostu zdecyduj kto jest dla ciebie wazniejszy chlopak czy przyjaciolka.... a potem zostaw jedno z nich....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie