15 zdań, które facet musi PRZYNAJMNIEJ RAZ od Ciebie usłyszeć

Bez tych słów żaden związek długo nie przetrwa. Często je wypowiadasz?
15 zdań, które facet musi PRZYNAJMNIEJ RAZ od Ciebie usłyszeć
Fot. iStock
04.03.2017

Każdy człowiek potrzebuje docenienia. Najlepiej ze strony osoby, z której zdaniem się liczy. Zwłaszcza, jeśli darzy ją wielkim uczuciem. Dobre słowo wypowiedziane przez ukochanego partnera ma o wiele większą moc, niż kurtuazyjny komplement z ust kogoś postronnego. Warto o tym pamiętać, bo nawet najbardziej zakochane pary z czasem zapominają, jak wyrażać podziw, fascynację i oddanie.

Zapomnij o cytowaniu miłosnych wierszy i długich wywodach. Zazwyczaj wystarcza kilka słów, by równocześnie podbudować ego faceta, poprawić mu humor, a przy okazji rozkochać go w sobie jeszcze bardziej. Serwis „Your Tango” proponuje 15 zwrotów, które on naprawdę chce od ciebie usłyszeć. Tymi krótkimi zdaniami rozłożysz go na łopatki.

Tylko nie przesadź - stosuj je z umiarem i dopasowując do konkretnej sytuacji. Pamiętaj jednak, by każde z nich wypowiedzieć przynajmniej raz w najbliższym czasie. Możesz być pewna, że on zapamięta to na zawsze.

Zobacz również: 15 kłamstw z sypialni: „Ale masz dużego!”, „To mój pierwszy raz”, „Uwielbiam seks oralny!”

 

co mówić mężczyźnie

fot. iStock

„Jesteś taki silny”

Każdy facet chce żyć w przekonaniu, że jest dla swojej wybranki herosem. Warto podbudowywać jego poczucie własnej wartości odnosząc się właśnie do siły fizycznej, która utożsamiana jest z męskością.

„Wiesz, że jesteś przystojniakiem?”

Wszyscy ludzie są nieco próżni i faceci nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. Każdy z nich chce wiedzieć, że w oczach ukochanej uchodzi za ideał. Doceniaj jego urodę jak najczęściej, żeby nie wpadł w kompleksy.

„Dzisiaj to ja płacę rachunek”

Całkiem możliwe, że się na to nie zgodzi, ale liczy się gest. Panowie chcą mieć pewność, że widzimy w nich coś więcej, niż tylko bankomat spełniający nasze zachcianki. W relacji oczekują partnerstwa i równości.

„Podziwiam cię jako osobę”

Tym jednym stwierdzeniem doceniasz jego charakter, siłę woli, pracowitość, szlachetność i można tak wymieniać bez końca. Dajesz mu do zrozumienia, że jest zwyczajnie dobrym człowiekiem, a może nawet twoim autorytetem.

Zobacz również: 13 tekstów, dzięki którym zainicjujesz z nim kontakt (Do wyboru wersja subtelna & pikantna!)

 

co mówić mężczyźnie

fot. iStock

„Kocham cię”

Coraz rzadziej to sobie mówimy i raczej nic dobrego z tego nie wynika. Nie jest prawdą, że tylko kobiety są spragnione tak bezpośrednich wyznań. Mężczyźni też chcą czuć się kochani i być o tym zapewniani również słownie.

„Zróbmy to teraz”

Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Od czasu do czasu powinnaś pozwolić sobie na nieco nieprzewidywalności i zaskoczyć swojego partnera. Zwierzęcy seks bez względu na okoliczności tylko wzmocni wasz związek.

„Jesteś inny, niż reszta facetów”

W domyśle: mądrzejszy, szlachetniejszy, bardziej odpowiedzialny, wierny, uczynny i tak dalej. Jeśli chcesz go porównywać z innymi, to wyłącznie w pozytywnym sensie. Faceci lubią czuć się lepsi od pozostałych.

Zobacz również: Dzięki tym 10 prostym rzeczom twój ukochany będzie szczęśliwy

co mówić mężczyźnie

fot. iStock

„Jesteś taki zaradny”

Od mężczyzny właśnie tego wymagamy i on dobrze o tym wie. Oszaleje ze szczęścia, kiedy dowie się, że spełnia twoje oczekiwania i wszystko potrafi. Przez chwilę będzie chodził dumny jak paw, ale powinnaś mu to wybaczyć.

„Czuję się z tobą bezpiecznie”

Trudno docenić faceta bardziej. Każdy z nich chce być dla swojej partnerki opoką i schronieniem. Powiedz mu to, kiedy obejmuje cię swoim silnym ramieniem, a może nawet się wzruszy.

„Marzy mi się perwersyjny seks”

Często udajemy grzeczniejsze, niż jesteśmy w rzeczywistości. Czasami warto jednak pójść na całość i nieco poświntuszyć. Nikt nie twierdzi, że powinnaś epatować wulgarnością non stop, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

„Szanuję cię”

O szacunek w dzisiejszych czasach coraz trudniej, więc on na pewno doceni ten komplement. Tym jednym stwierdzeniem dasz mu do zrozumienia, że szanujesz wszystko co robi i podbudujesz jego pewność siebie.

 

co mówić mężczyźnie

fot. iStock

„Uwielbiam twoich przyjaciół”

Najlepiej, gdy tak naprawdę jest. Nie ma bowiem nic gorszego, niż konflikt na linii mój partner vs. moi przyjaciele. Któraś ze stron zawsze będzie musiała ucierpieć. Tym wyznaniem bardzo go uspokoisz.

„Przepraszam”

Jeśli czujesz, że powinnaś to zrobić - nie wstydź się przepraszać. W ten sposób wcale nie okazujesz słabości, ale siłę. Przyznanie się do błędu i posypanie głowy popiołem wymaga sporej odwagi.

„Nie przejmuj się, miałeś kiepski dzień”

To uniwersalny sposób na pocieszenie go, kiedy coś nie wychodzi. Także w sypialni. Facet, którego męskość odmawia na jakiś czas posłuszeństwa czuje się naprawdę podle. Wtedy warto dać mu do zrozumienia, że wcale nie stracił w twoich oczach.

„To było niesamowite”

Nie ma lepszego komplementu po udanym seksie. Każdy mężczyzna chce to usłyszeć. Najlepiej co noc…

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 3) 06.03.2017 14:13
fajne podczas pierwszych spotkań. Gdy się zamieszka razem i facet nawet nie kwapi się, żeby odetkać zlew czy wynieść ciężkie śmieci, to już się odechciewa kilku komplementów. \Jak woli gapić się w YT niż w kobietę to się odechciewa kolejnych. Jak z zadbanego faceta staje się sflaczałym gościem, który jest tylko przyklejony do komputera to na pewno mu nie powiem, że jest męski i silny.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 05.03.2017 00:05
I jeszcze jedno: Misiu zdradziłam Cię. Sama nie wiem jak to się stało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie