13 tekstów, dzięki którym zainicjujesz z nim kontakt (Do wyboru wersja subtelna & pikantna!)

Nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę? Zainspiruj się tymi przykładami.
13 tekstów, dzięki którym zainicjujesz z nim kontakt (Do wyboru wersja subtelna & pikantna!)
Fot. Thinkstock
25.02.2017

Żyjemy w XXI wieku. Wszystko ruszyło do przodu, także obyczaje. Nie ma nic dziwnego w tym, że to kobieta inicjuje kontakt z mężczyzną. Pierwsza go zagaduje, zdobywa numer telefonu, zaprasza na randkę, a nawet się oświadcza. Mężczyźni właściwie już się przyzwyczaili do tej wygody, że nie muszą się aż tak bardzo starać, bo kobiety ich zastępują. Z jednej strony zyskałyśmy swobodę, ale z drugiej inicjatywa coraz częściej leży w naszych rękach.

Wśród facetów nadal można spotkać tych należących do kategorii „starej daty”. To właśnie oni przepuszczają kobiety w drzwiach, pierwsi wysuwają propozycję randki, nie pozwalają, aby dama płaciła za siebie rachunek i dbają, aby jej niczym nie urazić. Czują się niezręcznie, gdy osoba płci żeńskiej przejmuje dominującą rolę. Jednak nawet oni w jakimś stopniu akceptują okazywanie zainteresowania. W końcu wszyscy mężczyźni są bardzo łasi na pochlebstwa. Są też faceci bardzo nieśmiali. Ich wręcz trzeba odrobinę ośmielić. Rzecz jasna z dużym wyczuciem, aby nie spłoszyć kandydata.

Jeżeli udało Ci się zdobyć numer telefonu do faceta, w którym się podkochujesz, możesz do niego napisać pierwsza. Ponieważ raczej nie możesz wiedzieć, jaki ma stosunek do kobiecej inicjatywy w damsko-męskich relacjach i czy przypadkiem nie należy do dwóch wyżej wymienionych typów, musisz być ostrożna. Poza tym nawet nowocześni mężczyźni nie lubią od razu dostawać kobiety na tacy. Dlatego powinnaś wykazać się sprytem. Poniżej prezentujemy kilka chwytliwych tekstów, dzięki którym wzbudzisz zainteresowanie wybranka.

Zoabcz także: Moja najdziwniejsza randka...

 

jak zagadać chłopaka

Fot. Thinkstock

„Wiem, łamię wszystkie reguły i nawet nie odczekałam 24 godzin, ale nie mogłam się doczekać, żeby z Tobą porozmawiać”.

Jeżeli chcesz wyraźnie dać do zrozumienia, że Ci się podoba, możesz wysłać taką wiadomość. Jest subtelna, romantyczna i nienachalna. Poza tym pochlebisz mu.

„Zachowaj ten numer. Jest najważniejszy z wszystkich, które kiedykolwiek zdobędziesz”.

W ten sposób okazujesz swoje zainteresowanie, a jednocześnie dajesz do zrozumienia, że cenisz się, a nawet wyróżniasz faceta spośród innych. Wcielasz się w rolę królowej, łaskawie wyrażającej atencję.

„Chciałam się tylko odezwać, teraz Ty również masz mój numer”

Jeżeli jesteś bojaźliwa, możesz napisać coś podobnego. Nie narzucasz się, ale dajesz sygnał do podtrzymania kontaktu.

„Dlaczego mam ten numer?”, „Skąd wziął się u mnie Twój numer?”

Lubisz miłosne gierki? Ten tekst będzie idealny na rozpoczęcie flirtu. Na pewno zaintrygujesz wybranka, a jeżeli też go interesujesz, podtrzyma rozmowę na tym samym torze.

jak zagadać chłopaka

Fot. Thinkstock

„Cieszę się z naszej konwersacji. Musimy ją powtórzyć w następnym tygodniu”.

To niezbyt zobowiązująca wiadomość. Dajesz znać, że jesteś zainteresowana podtrzymaniem znajomości. Sprawdzi się, gdy trudno określić jego stopień zaangażowania.

„Nie usuwaj tego numeru. Jestem tą gorącą dziewczyną, którą dziś spotkałeś”.

Jeżeli jesteś odważna i pewna siebie, możesz spróbować podobnej wiadomości. Nie udajesz, grasz w otwarte karty. Faceci to lubią.

„Mam nadzieję, że miałeś dziś cudowny dzień”.

To wersja dla nieśmiałych. Delikatnie sugerujesz, że chciałabyś z nim porozmawiać. Ogarnięty facet domyśli się, o co chodzi. Co najważniejsze, takim tekstem się nie ośmieszysz.

„Czy nie jest zbyt szybko na poufałą rozmowę?”

Tym pytaniem oczywiście od razu nadajesz rozmowie poufały ton. Być może przerodzi się ona w flirt. Mężczyzna na pewno będzie zaintrygowany, kiedy dostanie taką wiadomość.

Zobacz także: ETAPY RANDKOWANIA: Nieśmiały flirt, eksplozja miłości i... rozczarowanie

 

jak zagadać chłopaka

Fot. Thinkstock

„W końcu obejrzałam ten film, o którym ostatnio opowiadałeś”.

W miejsce filmu możesz wstawić książkę, przedstawienie, itd. To doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy. Poza tym jednoznacznie nie określasz swojego stosunku do znajomości i on nadal żyje w niepewności.

„Szkoda, że tak szybko musieliśmy skończyć spotkanie. Nawet nie zdążyliśmy się popieścić”.

To bardzo odważny tekst. Musisz być świadoma, czym może się skończyć.

„Wyglądasz na mężczyznę, który świetnie całuje...”

Zachęcasz go w ten sposób do bardziej intymnej relacji. Flirtujesz i robisz mu apetyt na kontakt fizyczny. Jeżeli jest zainteresowany, podtrzyma konwersację.

„Nie mogę przestać rozmyślać o filmie, który ostatnio widzieliśmy”.

Ten tekst sugeruje „Nie mogę przestać rozmyślać o Tobie”. Oczywiście tutaj również możesz zastąpić słowo film czymś innym. Np. książką, którą oboje przeczytaliście. On jednak będzie zastanawiał się, czy nie ma w tym drugiego dna. I o to chodzi!

„Miło było Cię zobaczyć. Powinniśmy spędzać ze sobą więcej czasu, nie zgodzisz się ze mną?”

Dość otwarcie dajesz do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana, ale robisz to w sposób kulturalny.

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 25.02.2017 13:34
„Cieszę się z naszej konwersacji. Musimy ją powtórzyć w następnym tygodniu”. HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2017 10:55
Wysmialabym chłopaka gdyby mi pisal cos w tym stylu... Chyba ze by mi sie bardzo podobal ale jesli by o tym nie wiedział to i tak odebralabym to wlasnie jako zbyt nachalne... A jesli to dziewczyna tak zaczyna to tym bardziej....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo