Czy on na pewno jest człowiekiem, z którym powinnaś spędzić resztę swojego życia?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, ale poniższe wskazówki ułatwią Ci podjęcie decyzji.
Czy on na pewno jest człowiekiem, z którym powinnaś spędzić resztę swojego życia?
Fot. iStock
12.02.2017

W pewnym wieku po prostu przestajemy wierzyć, że gdzieś na świecie istnieje przeznaczony nam mężczyzna i to właśnie on, a nie ktoś inny powinien zostać naszym mężem. Nieudane związki oraz inne rozczarowania miłosne uświadamiają przykrą prawdę - o każde uczucie trzeba walczyć i nic samo nie przyjdzie. Pierwsze chwile zauroczenia są po prostu sprawką hormonów. Jeżeli odpuścimy, relacja najzwyczajniej się rozpadnie. Żaden grom nie spadnie z nieba i nie pojawi się dobra wróżka, która odczyni zły urok.

Chociaż niektóre kobiety przekonują, że sposób, w jaki poznały się z mężczyzną, to nie przypadek, nie ma racjonalnych wyjaśnień, że tak faktycznie było. Równie dobrze można powiedzieć, że spotkaniem z nieznajomym facetem na ulicy, które polegało na zderzeniu, kierowała siła wyższa.

Niestety późniejsze losy takich par często zadają kłam temu twierdzeniu. Prawda jest taka, że spotykamy mężczyznę, który nam się podoba, i próbujemy zbudować z nim związek oparty na miłości i szacunku.

Nie zmienia to faktu, że są pary, które faktycznie wyglądają jak idealnie dobrane. Sprawiają wrażenie pokrewnych dusz, ponieważ rozumieją się doskonale. I właśnie o taki związek chodzi! Kogoś takie powinnaś znaleźć. Jak sprawdzić, czy mężczyzna, z którym się spotykasz, to ten jedyny? Oto wskazówki.

Zobacz także: Co mężczyźni CELOWO ukrywają przed kobietami? (Twój facet nie chce, żebyś przeczytała ten artykuł)

 

ten jedyny

Fot. iStock

Możesz być przy nim sobą

Możliwość pokazania w związku prawdziwej siebie to ogromny przywilej. Nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele kobiet udaje przed swoimi partnerami osoby bardziej pewne siebie, bardziej przebojowe, oczytane, itd. Tymczasem nie ma ideałów i każdy ma zestaw pewnych niedoskonałości. Grunt to zaakceptować je u siebie i faceta. Natomiast gdy on oczekuje od Ciebie, że się zmienisz, np. próbuje przekonać Cię do innych zainteresowań, daruj go sobie. Tak będzie przez całe życie.

ten jedyny

Fot. iStock

On stoi za Tobą murem

Wsparcie mężczyzny jest bardzo ważne. Generalnie powinien stać za Tobą murem w każdej sytuacji, o ile nie przeskrobałaś celowo czegoś naprawdę złego. Poczucie osamotnienia i pozostawienia samej sobie z problemami może doprowadzić nawet do depresji. Liczy się także, czy on broni Cię przed zarzutami swojej matki, o ile się takowe pojawiają. Na podstawie jego aktualnego zachowania rozpoznasz swoją przyszłość z nim.

Zobacz także: Z tyloma facetami możesz spać przed ślubem, żeby małżeństwo nie zakończyło się rozwodem

ten jedyny

Fot. iStock

Nie wykazujesz żadnych autodestrukcyjnych sygnałów

Odkąd jesteś z nim w związku, inni ciągle pytają, czy wszystko z Tobą w porządku. Śpisz zdecydowanie za długo, opychasz się niezdrowym jedzeniem, zaczęłaś więcej pić lub wykazujesz inne autodestrukcyjne zachowania? Zastanów się, czy przyczyną nie jest Twój facet. Jeśli tak, pomyśl, co będzie za kilka lat. Jeżeli natomiast jest zupełnie odwrotnie, czyli nie wykazujesz żadnych autodestrukcyjnych sygnałów... to owszem, to jest Ten Jedyny.

ten jedyny

Fot. iStock

Jest pomiędzy Wami chemia

Nie oszukujmy się, chemia jest potrzebna. Na początku wydaje się czymś naturalnym, że przyciągacie się jak magnes, ale po jakimś czasie zapał opada. Niektóre osoby w tym momencie poddają się, a inne walczą. Niezbędny jest oczywiście wysiłek dwojga, bo jedna osoba nic nie zdziała. Jeżeli walczycie ramię w ramię, macie przed sobą przyszłość.

ten jedyny

Fot. iStock

Co mówi Ci wewnętrzne przeczucie

Kobiece, wewnętrzne przeczucie prawdę Ci powie... Powinno być takie przysłowie. Każda z nas czasami instynktownie wyczuwa przychylne osoby i te, które życzą nam źle. Podobnie jest z pewnymi wydarzeniami – przed porażką potrafi nas aż skręcać z nieprzyjemnego odczucia, a nawet zdarzają się fizyczne objawy. Postaraj się odpowiedzieć na pytanie, co – odnośnie Twojego faceta – mówią Ci wnętrzności. Nie lekceważ tego głosu!

ten jedyny

Fot. iStock

Czy jesteś zdecydowana

Niezdecydowanie to poważny sygnał, że coś jest nie tak, ale czasami trudno go określić. Żeby stworzyć z kimś stabilny związek, musisz być pewna, że spotykasz się z właściwą osobą. Jak się czujesz w jego ramionach? Czy on jest pierwszą osobą, do której dzwonisz, gdy masz problem? Te pytania powinny Ci pomóc. Pamiętaj, że zasługujesz na to, co najlepsze.

Zobacz także: Facet wyznał Ci miłość, ale ty jeszcze nie odwzajemniasz tego uczucia? Dzięki tym wskazówkom go nie zranisz!

 

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2017 20:35
na widok mojego A. mam motylki w brzuchu przez cały czas :) wierzę, że będzie tak do końca moich dni, życzę Wam takiej miłości!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2017 18:31
wyszło mi pół na pół czyli jak w końcu?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.02.2017 14:27
Jestem w kolejnym zwiazku i nadal nie jestem pewna czy to ten bo ja uwielbiam samotnosc jednak draznia mnie ludzie...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie