Z czasem jego SMS-y były coraz rzadsze... Dlaczego on nagle przestaje się odzywać?

Czy warto walczyć o tę znajomość?
Z czasem jego SMS-y były coraz rzadsze... Dlaczego on nagle przestaje się odzywać?
Fot. iStock
28.02.2017

Kobieta w każdym facecie, z którym się spotyka, widzi potencjalnego męża. Wyobraża sobie, jak biorą ślub, mieszkają razem i wychowują dzieci. W jej wizjach nie ma miejsca na przelotne związki, jeżeli faktycznie szuka miłości. Ma nadzieję na bezpieczną przystań – odpowiedzialnego partnera. Chodzi z randki na randkę, ale z żadnej nic nie wychodzi. Za każdym razem brakuje tego czegoś. To dla niej zrozumiałe, że musi szukać dalej i nie ma o to pretensji. Wierzy, że i dla niej nadejdzie właściwy czas.

Przychodzi jednak taki dzień, że kobieta poznaje kogoś wyjątkowego. Czuje duże zainteresowanie i odnosi wrażenie wzajemności. Są wibracje w powietrzu i wymiana czułych spojrzeń. Kobieta dostaje romantyczne wiadomości, a w końcu otrzymuje zaproszenie na randkę. Od razu skacze z radości, bo wierzy, że wreszcie spełniło się jej marzenie. Spotkanie faktycznie przebiega wspaniale, a przynajmniej w jej mniemaniu. Potem dochodzi do kilku kolejnych, ale z czasem SMS-y i telefony są coraz rzadsze i w końcu kontakt przepada. Kobieta nie wie, o co chodzi, przecież tak się starała, a on był zainteresowany...

Czy coś podobnego spotkało właśnie Ciebie? Podpowiadamy, jaka może być przyczyna takiego zachowania. Uzbrój się cierpliwość i zastanów, czy na pewno chcesz walczyć o tę znajomość.

Zobacz także: Jakie stopy obrzydzają facetów?

brak kontaktu

Fot. iStock

On nie chce prawdziwego związku

Gdy on nieoczekiwanie zrywa kontakt, kobiety zwykle szukają przyczyny w sobie. Zadają sobie pytanie” „Co jest ze mną nie tak?”. Odpowiadamy: Wszystko w porządku, po prostu on nie wie, czego chce albo jest niedojrzały.

Znalazł inną

Nie jesteś jedyną dziewczyną w obiegu. Możliwe, że poznał inną i to ją wybrał. Była bardziej w jego typie. Nie rozpaczaj, w końcu ktoś wybierze Ciebie.

brak kontaktu

Fot. iStock

Ma inne priorytety

Związek nie jest na liście jego priorytetów. Chociaż chciałby mieć dziewczynę, studia lub robienie na razie są dla niego ważniejsze. Nie warto się kimś takim przejmować.

Nie widywał Cię na tyle często, aby Cię zauroczyć

Nie wszyscy faceci od razu zapraszają na randkę dziewczynę, która wpadła im w oko. Są ostrożni. Jeżeli na co dzień nie widywaliście się zbyt często, on nie miał okazji, żeby mocno się zauroczyć.

Zobacz także: Rozstanie: uwierz, że teraz będzie lepiej

 

brak kontaktu

Fot. iStock

Założył, że Ci się nie podoba...

Wiesz dlaczego niektóre dziewczyny tak łatwo wchodzą w związki partnerskie? Są bardziej dostępne. Być może nie okazałaś wystarczającego zainteresowania i on pomyślał, że nie ma szans na coś więcej.

Boi się związków monogamicznych

Związek oznacza przede wszystkim odpowiedzialność za drugiego człowieka i zaangażowanie. Faceci się tego boją. Przeraża ich również świadomość, że stracą w ten sposób okazję na poznanie innych dziewczyn. Dla anty monogamisty ciekawszą perspektywą jest skakanie z kwiatka na kwiatek.

brak kontaktu

Fot. iStock

Zrobiłaś coś nie do zaakceptowania

Zastanów się, czy nie powiedziałaś czegoś niewłaściwego. Może niechcący obraziłaś go, wprawiłaś w zakłopotanie albo zbyt często mówiłaś o byłym? A może po prostu gadałaś aż do znudzenia?

On nigdy nie był zainteresowany

Faceci bywają okropni. To przykre, ale randka mogła być wynikiem kumpelskiego zakładu albo zabawą Twoim kosztem. Jeżeli wskazuje na to wiele faktów, olej gościa. Nie warto się nim przejmować.

brak kontaktu

Fot. iStock

Dostał to, co chciał

Seks na pierwszej randce już nikogo nie dziwi. Musisz być jednak świadoma, że faceci często urywają potem kontakt. Gdy zbyt szybko dostają to, co chcą, tracą zainteresowanie i idą na poszukiwanie innego wyzwania.

Byłaś zbyt dramatyczna

Wszystko ubarwiasz i bardzo mocno przeżywasz? Mężczyźni tego nie lubią. Pragną spokojnej, miłej egzystencji u boku radosnej, słodkiej dziewczyny. Postaraj się zmienić zachowanie.

brak kontaktu

Fot. iStock

Mieszkasz zbyt daleko

Związki na odległość są trudne do utrzymania. Faceci doskonale zdają sobie z tego sprawę i wolę zerwać znajomość zanim mocno się zaangażują. Nie miej do niego o to pretensji.

Jest zmienny

Są faceci, którzy szybo tracą zainteresowanie kobietami. Zakochują się i odkochują w kilka sekund. Nie jesteś temu winna. Z inną będzie podobnie. On nie potrafi się zaangażować emocjonalnie.

Zobacz także: Najlepszym sposobem na zakończenie pierwszej randki jest...

 

 

Komentarze (7)

Ocena: 4 / 5
Mata (Ocena: 2) 04.03.2017 20:50
Rada aby zmienić się, bo faceci chcą spokojnej i słodkiej panienki to jakis absurd.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2017 22:13
miałam podobnie :(. Przegadane, namietne noce, duza bliskosc, telefony codziennie, spotkania regularnie po czym z nieznanych mi powodow w momencie jak do niego zadzwonilam to rzucil sluchawka i powiedzial zebym dala mu spokoj. Potem probowal zachowywac sie jakby nie bylo tematu... no coz nie bylam jakos szalenczo zakochana ale niesmak pozostal
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 28.02.2017 17:12
Ja mam poniekąd podobny problem, z tym że on odzywa sie sam z siebie do mnie raz na 2/3 m-ce najczęściej późnym wieczorem. Natomiast jak się widujemy na zywo, (mijamy sie w pracy), widze jak na mnie patrzy i inni też. Juz nieraz słyszałam pytanie czy widze jego reakcje na mnie. umówilismy się pare razy i dalej nic. Wie ktoś o co mu chodzi?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 28.02.2017 16:40
przeżyłam coś takiego. Ja byłam bardzo zakochana, a on z dnia na dzień zamilkł. Do tej pory nie wiem, czemu w ten sposób zakończył naszą znajomość...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo