7 sygnałów, że on Cię NIE ZDRADZA

Chociaż lepiej zachować czujność, w niektórych sytuacjach możesz być spokojna.
7 sygnałów, że on Cię NIE ZDRADZA
Fot. Thinkstock
13.02.2017

Zdrada... To słowo pojawia się od czasu do czasu w kobiecej podświadomości i burzy spokój. Podejrzenie, że ukochany może dopuścić się takiego czynu jest bolesne. Nawet jeżeli mężczyzna wydaje się wzorem cnót, istnieje ryzyko. Niektóre przedstawicielki płci pięknej nie mają skrupułów i uwodzą zajętych facetów. Częstują ich drinkami, stopniowo upijają, a wtedy łatwo popuścić hamulce. Czasami okoliczności bywają mniej dramatyczne i mężczyźni ponoszą o wiele większą odpowiedzialność za swoje czyny. Nie potrafią też podać żadnego konkretnego motywu typu miłość, problemy w związku itp. Czyżby naprawdę rządziły nimi wyłącznie żądze?

„Nie mogę uwierzyć, że narzeczony mnie zdradził. Dałabym sobie uciąć za niego rękę. Tak mnie omotał, że nie zwracałam uwagi na różne niepokojące sygnały” - pisze na forum Marta. „Miałam trzech facetów i każdy z nich mnie zdradził. Czy to ze mną jest coś nie tak?” - zabiera głos Ola z Inowrocławia. Kolejny wpis należy do użytkowniczki o pseudonimie motyll234. Brzmi on następująco: „Wierzcie lub nie, ale w pewnych okolicznościach każdy facet jest skłonny do zdrady, oczywiście jeżeli trafi na swój typ kobiety. Ja wolę dmuchać na zimne i uważnie obserwować faceta”. Czy motyll234 ma rację?

Portal cosmopolitan.com wyróżnił sygnały, które dla odmiany mają nas uspokoić, a nie zaniepokoić. Zdaniem redaktorów amerykańskiego serwisu kobiety mogą być spokojne, gdy...

Zobacz także: Jak żyć po zdradzie?

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

Facet nie ma grona koleżanek i nie wyróżnia kobiecego towarzystwa

Można wyróżnić dwa typy mężczyzn. Jeden z nich przepada za kobiecym towarzystwem i zazwyczaj otacza go wianuszek koleżanek. To one dominują w znajomych faceta. Na dodatek często go adorują i chociaż on się opiera i wydaje zatwardziałym kawalerem, nigdy nie wiadomo... Z kolei drugi typ trzyma się bardziej w męskim towarzystwie. Nie interesują go znajomości z kobietami poza tą jedną wymarzoną wybranką. Jeżeli zauważyłaś, że Twój partner zalicza się do drugiego grona, ryzyko zdrady jest zdecydowanie mniejsze.

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

Facet jest bardzo zapracowany

Pracoholizm nie jest dobry, ale ma jedną podstawową zaletę – facet jest zbyt zmęczony, żeby myśleć o zdradzie i zwyczajnie nie ma na nią czasu. Z dwojga złego uzależnienie od pracy jest lepsze od uzależnienia od pięknych kobiet, bo i o takim możemy mówić w przypadkach niektórych facetów. Zapracowanie świadczy też w pewnym sensie o solidności i priorytetach. Takie osoby zazwyczaj kierują się w życiu zasadami. Nie przekładają się one tylko na pracę, ale i całe życie.

Zobacz także: Czym jest zdrada emocjonalna? (Ona też może zagrozić Twojemu związkowi!)

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

Ty i on macie udane życie seksualne

Zdrada czasami bywa wynikiem nudy w łóżku albo niezaspokojenia pewnych zachcianek. Jeżeli do tego kobieta nie wykazuje żadnej otwartości ani chęci zmiany, facet może zacząć szukać kogoś na boku. Dbanie o tę sferę związku oraz szczere rozmowy o pragnieniach zmniejszają ryzyko zdrady.

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

Wiesz o wszystkich ważnych wydarzeniach, które mają miejsce w jego życiu

Często rozmawiacie i on informuje Cię o wszystkim, co dzieje się w jego życiu. Zabiera Cię na spotkania ze znajomymi i zaprasza do swojego domu. Właściwie spędzasz w nim długie godziny i czujesz się tam jak u siebie. Jesteś świadoma, kiedy w życiu Twojego faceta zdarzają się trudne sytuacje, np. babcia ląduje w szpitalu, razem z nim świętujesz sukcesy w pracy i pomagasz przezwyciężać problemy. Nigdy nic Cię nie zaskoczyło – o wszystkim jesteś informowana na bieżąco.

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

On niczego przed Tobą nie ukrywał

Czy nie ma żadnych etapów w jego życiu, które są według Ciebie tajemnicze? Czy znasz najważniejsze fakty z jego przeszłości? Np. wiesz, ile miał dziewczyn i dlaczego związki z nimi się rozpadły? Nie ukrywał przed Tobą informacji na temat chorób, uzależnień, itp.? Tendencja do skrytości raczej nie jest dobrym sygnałem. Jeżeli wszystkie ważne sprawy, dotyczące partnera, są dla Ciebie jasne, nie masz powodów, aby podejrzewać, że nagle zacznie Cię okłamywać.

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

Facet nie jest samolubny

Mężczyzna, który zdradza kobietę, jest bez wątpienia samolubny. Nie myśli o konsekwencjach i o tym, że ją zrani. Liczy się dla niego chwila i przyjemność. Pod tym kątem możesz go ocenić na podstawie podejścia do relacji i traktowania Ciebie. Czy zawsze liczy się z Twoim zdaniem? Czy pozwala Ci dokonywać wyborów? Czy zdarzyło mu się z czegoś rezygnować, aby sprawić Ci przyjemność? Jeżeli tak, nie tylko jesteś szczęściarą – możesz czuć się spokojna.

 

czy on mnie zdradza

Fot. Thinkstock

On nigdy Cię nie zdradził

Jesteście ze sobą kilka lat i on nigdy Cię nie zdradził ani nie dał powodu do niepokoju? Możesz odetchnąć z ulgą. Oczywiście zdrady nigdy nie można wykluczyć, ale w takim przypadku szanse są niewielkie. W innej sytuacji są kobiety, które jej doświadczyły. Mówi się, że mężczyzna, który raz zdradził, zrobi to po raz kolejny.

Zobacz także: Jak odratować związek po zdradzie?

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie